Opinie o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łochina Wojciech Pieczarkarnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łochina Wojciech Pieczarkarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Piotrek mlody

Uuuuu to widzę ze grubo jest...

pika

nie płoty tylko ploty-pani po studiach

KM

Co z tego że masz jak wy bezmózgi chodzące jesteście

no to super na alimenty dla trola zarobiasz

Pracownik Biurowy

w ogłoszeniu zaznaczone, że praca od 8 do 16, a dopiero na rozmowie dowiadujesz się, że "czasem" trzeba zostać dłużej. Do tego jakieś zdalne dyżury "w niektóre" weekendy. O dodatkowych pieniądzach za ten czas oczywiście ani słowa. Druga sprawa, w ogłoszeniu podają, że 2 miesiące na okres próbny na umowę zlecenie, a potem umowa o pracę. Na rozmowie z kolei pieprzą o półrocznym stażu z UP za psi grosz (1590 zł) i proponują, że... sami dopłacą resztę pod stołem, bo oficjalnie przecież tak nie można. Krótko mówiąc, już na rozmowie widać poziom kombinatorstwa. Do tego w połowie do pokoju włazi "koordynatorka", która jest kompletnie nieprzygotowana i na pytanie "szefa" czy ma do mnie jakieś pytania, zadaje mi jedno od czapy, a przez resztę czasu wzrusza ramionami.

czy interesują mnie dni próbne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
BK

Żal mi d... ściska że mam dobra pracę wspaniałych przełożonych normalne godziny pracy bardzo mocno nam żal d..... Ściska ha ha ha dla mnie na Lochinie świat sie nie kończy cieszę się że ten etap mam za sobą :)

brawo zgadzam się a poziom to wy macie niski i wam żal dupe ściska ,,,

BK

Pp dzięki za ksywke i komplement... Twój poziom intelektualny jest pozwalający nawet się nie masz odwagi powiedzieć komuś prosto w twarz a piszesz jak tchorz pod pseudo ...

BK

Ha ha ha ha ja chowalm powodzenia ... Takie oczernianie to wy stosujące cóż .. Żal mi was..Koniec tematu bo szkoda mi czasu na ten poziom... Żal wam d... ściska i tyle w temacie bo ktoś może a wy nie ha ha ha

pp

Szreki pi...one Fiona popatrz na siebie i swego szreka z uszami wyciąganymi jak u słonia takich paskud dawno już nie widziałem i bardzo dobrze że tego pijaka się pozbyli aż lżej dla oczu

pewnie sama tam chowałaś bo piepsz.... PRZESTAŃ OCZERNIAĆ I PAJACOWAĆ.

BK

Notorycznie pijani co przychodzą do pracy to dalej tam pracują i jeszcze ludzi wożą samochodami. Nie oskarżają kogoś jak nie wiesz jaką jest prawda... Śmieszy mnie ciemnogrod tam panujący... A po co ktoś latal do szefa to nie wiesz i nie wypowadaj się jak przy rozmowie nie byłeś bo tylko płoty rozsiewasz .... Prawda jest taka że kto się tam odezwie coś przeciw to jest z mety zły... Szef sobie nic nie robi z picia w firmie bo nie podzielcie glupot że jak ktoś pije to go wywołają... I nie oskarżają kogoś że przychodził do pracy pijany bo tak nie było. Niech szanowny szef zajmie się zbieraczkami co po wc chlaja i butelki w spluczkach chowają a potem na wózkach pracują tego to nikt nie widzi zmowa milczenia? A mechanik co wodę u Hajbosa kupuje dalej pracuje? Szkoda że policja go jeszcze nie złapała tym busem ... Śmieszy mnie taka wasza prawda ...a ekipa od załadunku hal dalej zostawia puszki pozatykane za regały i pochowane w torbie na halach ot wzory cnót ... Znaleźli sobie kozła ofiarnego... A ją się zwolnilam bo miałam odwagę i tysiąc innych możliwości a wy dalej tkwicie bo prawda jest taka że nie macie ani możliwości ani odwagi zmienić pracę i tu was boli ha ha ha

Piotr Patrejko

OK! Notorycznie piany. Tylko, że to nie po mnie sprzątano butelki i puszki po piwie na placu ze skrzynkami i koło kotłowni. Gdyby tak bardzo przestrzegano trzeźwości w firmie to z połowę trzeba było by wywalić. Z mojej strony to koniec tematu. Ciekawy epizod w moim życiu. Dla większości was... obecnych pracowników to być albo nie być bo nie jesteście w stanie niczego na swoją rękę zrobić chyba że gówno.

Obecny pracownik.

Zgadzam się z opinią "66". A co do komentarzy "BK",jak się domyślam kobiety szanownego Piotrka to prawda jest taka,że gdyby nie przychodził do pracy notorycznie pijany to by dalej pracował,a Ty razem z nim. Jeszcze jedno,jeśli tam takie średniowiecze i zakłamanie to dlaczego po zwolnieniu swojego faceta latałaś do szefa i prosiłaś go żeby pozwolił mu wrócić? Za parobków? Nikt na sznurku tam nikogo nie trzyma,nie pasuje Ci ta firma,kierownictwo i zasady obowiązujące to się zwalniasz, i tyle w temacie. A tu widzę ludzie zwolnieni za naganne zachowanie znaleźli sobie miejsce do wylewania swoich żali.

BK

Głębokie średniowiecze otóż bywałam w różnych miejscach i spotkałam różnych ludzi i takiego zakłamania jak tu nigdzie nie spotkałam ... Gdzie ma się ludzi za parobkow. Normalni wiedzą o co tam chodzi reszta bez komentarza ... A Ty 66 pilnuj swojego wyglądu Ha ha ha nawet nie masz odwagi się podpisać ot szkoda słów...

Jakich meneli napił się to go zwolnili ,ja to za sam jego wygląd bym Go zwolnił....no i jakie średniowiecze ...

BK

Wg Ciebie 66 wykorzystanie ludzi i robienie z nich meneli to bzdety to powodzenia... Prawda zawsze jest niewygodna... Tam nikt pracujący tam nic złego na szefa nie powie bo się boi o własną du... Cóż średniowiecze ... Bijcie dalej poklony brygadzistkom , menedżerowi, szefowi dajcie się dalej mieszać z błotem powodzenia :)

a z czym tu sie zgadzać ....bzdety czytać sie nie chce.

Była zbieraczka

hej Piotrus dokładnie się z Tobą zgadzam:-)

Była zbieraczka

hm noooo fajnie się czyta ja proponuje wprowadzić więcej brygadzistek:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Łochina Wojciech Pieczarkarnia - Dubów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łochina Wojciech Pieczarkarnia?

Kandydaci do pracy w Łochina Wojciech Pieczarkarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łochina Wojciech Pieczarkarnia