Opinie o Mały Miś Żłobek w Warszawa

Mały Miś Żłobek
0 0 12 5 1
Irena Nowy wpis

@Agnieszka rozumiem, że nie jesteś zadowolona z warunków w firmie Mały Miś Żłobek. Ale czy to powód żeby w takich słowach wypowiadać się o osobach tam pracujących? Pamiętaj, że wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety będą kasowane zgodnie z regulaminem.

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Mały Miś Żłobek? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Grup Nowy wpis

Właścicielka żłobka jest fałszywa, obiecuje rodzicom złote góry za ogromne pieniądze, a faktycznie nie ma w żłobku ani zajęć z logopedą, psychologa itd... Nie ma nic, a opiekunki są wykorzystywane do granic wytrzymałości. Wszystko ma wyglądać idealnie tylko dla rodziców.

A Nowy wpis

A ja jestem ciekawa jak to możliwe, że pracownicy, którzy są tak wg Pani niezadowoleni nadal pracują??? Ja byłam w żłobku do końca sierpnia i byłam bardzo zadowolona, natomiast znam rodziców, którzy wg mnie piszą takie rzeczy po to, żeby nie płacić odszkodowania bo nie wywiązali się z umowy. Myślę, że najlepiej jak każdy przyjdzie i sam oceni czystość jak i porozmawia z Paniami, które pracują od lat a nie robi złą reklamę żłobkowi.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ula

Trzymajcie sie z daleka od tej firmy i swoje dzieci! Oszuści, naciągacze i stosują mobing wobec pracownikow!!! Nie wypłacają wynagrodzeń! Szkoda dzieci w takim miejscu!!!

Tyg

Dokładnie z gadam się z opiniami negatywnymi. Właściciele nie maja szacunku do nikogo, traktują ludzi jak śmieci, zatrudniają na czarno, nie wypłacają wynagrodzeń na czas. Oszukują rodziców dzieci, co innego dzieci jedzą a co innego jest w jadlospisach, mówią ze sa zajęcia dla dzieci a ich nie ma! Banda oszustów i naciągaczy!!!

Lusia

Terror psychiczny pod przykrywką uprzejmości,brak szacunku do drugiego człowieka.Przewrażliwiona właścicielka uprzykrza życie pracownikom,wymaga wiele od innych nie dając nic w zamian.Oszuści i naciągacze.ODRADZAM!!!

Izabelle

Ja także odradzam, z takim chamstwem to nigdy chyba imię miałam do czynienia a właścicielka jest przewrażliwiona i strasznie fałszywa .Zle traktują ludzi. Maja kilka firm i wszedzie problemy podobno.

Z

Jak najbardziej polecam to miejsce dla wszystkich, którzy szukają stabilizacji i dobrych warunków pracy.

Asik

Wspaniałe miejsce, cudni ludzie=szczęśliwe dzieciaki:)

Marysia

Jestem przekonana, że to jak funkcjonuje genialnie ten żłobek to ciężka praca wielu ludzi. Zaskakują mnie bez przerwy.

Aleksandra

Ja też uważam, że ta firma jest super zarządzana. Widac, że nic nie jest przypadkowe. Wszystko przemyślane - kadra, zajęcia, program, dekoracje itd Wiem od pracowników, że są bardzo zadowoleni. Do pozazdroszczenia takie podejście i umiejętności zarządzania.

Zostaw opinię o Mały Miś Żłobek - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie