Dom Dziecka nr 7 im. S. Żeromskiego

Łódź

Opinie o Dom Dziecka nr 7 im. S. Żeromskiego

Wujaszek

No łatwo to nie jest. Pracowalem w różnych placówkach i wierzcie mi ze nie jest tak źle. Dużo zlego wychodzi z tego jak wyglada ten system. Dzieci przejawiaja mnóstwo wszelakich zachowań z zwiazku ze swoją sytuacją życiową. A wychowawcy muszą to dźwigać. Uważam ze i tak jest spokojniej ostatnio. A dzieciom latwo tez nie jest jak przez okoliczne (czyli dzieci okolicznych rodzin z bloków) pokazuja na nie palce i wyzywaja że są z domu dziecka. Na wlasne oczy tego doswiadczalem. Z innej strony dużo dzieci przewija sie tu z zewnątrz więc chyba nie jest najgorzej. Dużo można mówić. Pamiętajmy ze wszyscy wychowujemy dzieci. To są dzieci nas wszystkich wiec może warto im zwracać uwagę jak coś sie dzieje, jak.proszą pieniądze, albo.slyszycie niestosowną mowę. Pozdrawiam i życzę milego wieczoru.

sąsiad

taka prawda tam jest jeden wielki syf zero kultury ale to wina wychowawców bo upokarzają te dzieci i starsze odbieraja około 12lat maluchy za szkoły a gdzie wtedy opiekunowie? fakt iż wychowawcy bardzo utrudniają odzyskanie dzieci panie piją kawkę dzieci robią co chcą jedynie jeden wychowawca zajmuje się tam jak widzę rozrywką dzieci jeżdzi na rolkach z nimi współczuję tym dziecią wyzwiska jakie słychać od wychowawczyń szok

Wujko
@sąsiad 06.03.2017 03:03

Dzięki

grzegoski

każdy widzi co chce jak rygor to że dzieci gnębione a jak ciut mniej to zaraz że robią co chcą prawda jak zawsze nie jest tak zła a ni tak miła

lola

Znam ten dom dziecka i są tam zwykle dzieciaki, a 14-18 latki to wcale nie są żadni narkomani.

sasiad

bo taka prawda

lola

DLACZEGO TAK UWAŻACIE???

mimi

Domem Dziecka nie można nazwać . To jest syf i tylko syf nic więcej .

Znajoma

a pani dyrektor utrudnia powrót dzieci do domów nawet gdy rodxice die starają jedna z opiekunek wyzywa i gnebi dzieci maja zabraniane jedzenie po miedzy posiłkami to jeden wielki syf. Sterowany humorem pani dyrektor

NieWażne

Narkomania , skakanie przez okna , wrzaski , płacze , krzyki , alkohol , dzieci źle ubrane , przez okna leci wszystko co jest pod rękom tych dzieci , okropne zachowanie dzieci brudne chodzą i żebrzą pieniądze , bluźnierstwa , 0 szacunku do reszty mieszkańców osiedla , kradzieże w sklepach nawet przez 7-9 letnie dzieci dużo wymieniać ;-/

ANDREW

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ

ja

również nie polecam tego domu dziecka dyrekcja tragiczna, zero odpowiedzialności, ludzie na stanowiskach aż dziwne że tacy niekonsekwentni, łącznie z panią dyrektor.

kolega

tez tak uwazam jak siwy. masakra tam jest

justa

zgadzam się z opiną siwego'

andrew

zgadzam sie

siwy

Stary co Ty na banialuki wstawiasz?! absolutnie nie polecam tego DD, dzieciaki są tragiczne, dyrekcja nie sprawuje nad niczym kontroli, nie polecam najgorszemu wrogowi, to najgorszy dom dziecka z jakim miałem do czynienia

Zostaw opinię o Dom Dziecka nr 7 im. S. Żeromskiego - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka nr 7 im. S. Żeromskiego