Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak

Opinie o Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak

Elżbieta

@yxz, czy zechcesz rozwinąć swoją opinię? Dlaczego Tobie pracuje się dobrze w Hurtowni Smykoland. Czy organizacja pracy jest tam sensowna?

Arhrh

Czy coś się zmieniło w tej firmie na lepsze?

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak? Podzielcie się tymi informacjami.

Iwo

Czy firma normalnie funkcjonuje?

azw

W 100% prawda!

?

Nazbierało się trochę wpisów....o firmie Smykoland. Powiem szczerze ponad 10 lat temu to oni byli jeszcze normalni ale pieniądzę robią swoje. ja nazwałbym to miejsce sektą.

oliwia

Nie wiem co masz na myśli ale przegielas E. Robisz wielką krzywdę i to w prostacki sposób Przypomni sobie dzień sportu ...

yxz

Ja nie narzekam, pracuje ponad 5 lat. Po prostu do pracy przychodzi się pracować

M.Z

Szef to cham i prostak,i chytrus. Uwielbia trójkąty. Firma porażka z tego co wiem!

Uprzejma

Duża ingerencja w życie prywatne pytanie o stan cywilny i czy planuje się dziecko. Jhora atmosfera, wyzysk za psie pieniądze.

ja

A ja jestem zadowolona! Fajna atmosfera i kasa godziwa. Można sie rozwijać ( jest dużo szkoleń )

szaza

Wykorzystywanie pracownic, mało kasy duże wymagania, ingerencja w życie osobiste. Próbują zmienić dziewczyny w roboty które żyją tylko praca, pomiatanie ludźmi.. fałszywa atmosfera obgadywanie za plecami. Obiecują złote góry a potem wychodzi jak jest naprawde. Bardzo duże rozczarowanie i podjęcie tam pracy pomyłka jakaś żenada...

zaba

Praca w smykolandzie to pomylka,tak jest zafalszowana stawka godzionowa,nie wiadomo ile za rozbicie bo inaczej opowiadają na rozmowie a jak co do umowy to najniższa krajowa,praca do ostatniego klienta,kupe nauki,ogólnie wymagania duże a kasa mala.

xxx

pracowałam tam ponad trzy lata, i jestem bardzo zadowolona, wspominam serdecznie atmosfere , szefostwo i kolezanki, odeszłam z własnej woli bo urodziłam dziecko i chciałam skupic się na wychowaniu dziecka, i gdyby była taka możliwość z chęcią wróciła bym spowrotem , by móc pracować i dalej się rozwijać.

irek

wszystko w firmie znane tylko pani m kierownik.złotówa zmieni szefową w łóżku dopnie swego niby przyjaciółki z szefową ale to skok na kase.

xxx

Niby sklep dla przyszłych matek ale o swoje pracownice nie dbają. Zatrudniają, dają umowę na okres próbny, później na czas określony i po 1-2 miesiącach zwalniają. Godziny pracy też zarąbiste.Na liście obecności czas zakończenia pracy wpisywany jest według widzi mi się kierownika a nie faktycznego wyjścia z pracy

Dostawca

Zalegają po 100 i więcej dni za Faktury ,podaję ich do sądu o oszustwo.Dostawcy strzeżcie się bo ja już walczę o swoją kasę .Nie odbierają telefonów a szefowa nie ma czasu na swoją firmę.

fifi

Śmieszne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!!!!!

dziecko

ta firma nie jest godna zaufania,nie płaca na czas swoim dostawcom

Zostaw opinię o Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak - Żabno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak