Opinie o Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak w Żabno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak w Żabno

Jaki jest wkład kierownictwa Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Co jaki okres czasu w Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak można ubiegać się o podwyżkę?

Źle Nowy wpis

Nigdyy!! Przecież ta firma daje najniższą krajową.... O reszcie możesz zapomnieć... Nawet o kulturze osobistej wielkich szefów!! Bardzo duży negatyw dla tej firmy. Przestrzegam absolutnie wszystkich...

Abc Nowy wpis

Oszczędny ????

Ile jest zmian w Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak?

Zmian? Chodzisz codziennie a najlepiej żebyś na noc został oczywiście wszystko w imię najniższej krajowej i bez miłego słowa!!

Cóż za opinia... Porażka... Wstyd...

Czy po rozmowie w Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Klient

Sklep bardzo słaby. Nie jest to już to co było kiedyś . Teraz same nowe twarze które są niedoświadczone i po prostu nie potrafią doradzić bo się nie znają.... Jedyny plus to więcej towaru w końcu ale nic poza tym... I tak poszedłem do konkurencji ...

Jacek

@**** ale zwalniają przez obecną sytuację czy to dzieje się od zawsze?

@Jacek

Wyciągną z pracownika co mogą, całą energię i moc i żegnają ... Szkoda czasu. Lepiej szukać czegoś innego niż tracić tam czas i życie . Nie polecam!!

@Jacek

Zawsze były zwolnienia i będą , tabun ludzi się tam przewinął ...zostają ci co chodzą z nogi na nogę bo na wszystko maja czas a później zdziwienie że nadgodziny ????

Klient

Jeżeli chodzi i sklep to ceny bardzo zawyżone. Rower kosztuje 450 zł a nagle można go kupić za 250 zł. Co to za zasady... Od początku mógł kosztować 250 zł w nie sklep robi z klientem co chce. Nie polecam, jest wiele innych konkurencyjnych sklepów...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak?

****

Jaka umowa ????jak tam wszystkich zwalniają , nie ważne czy robisz 10 lat czy miesiąc...

...

Szkoda czasu na tą firmę. Nie pytajcie ludzie o umowy bo nie jest to wam do niczego potrzebne. Lepiej szukajcie innej pracy. Szkoda czasu na pracę u tych wielkich państwa

Inga

Może trzeba spojrzeć obiektywnie na swoją pracę? Normalna spokojna firma tylko może nie dla wszystkich?

Elżbieta

@yxz, czy zechcesz rozwinąć swoją opinię? Dlaczego Tobie pracuje się dobrze w Hurtowni Smykoland. Czy organizacja pracy jest tam sensowna?

Arhrh

Czy coś się zmieniło w tej firmie na lepsze?

Iwo

Czy firma normalnie funkcjonuje?

azw

W 100% prawda!

?

Nazbierało się trochę wpisów....o firmie Smykoland. Powiem szczerze ponad 10 lat temu to oni byli jeszcze normalni ale pieniądzę robią swoje. ja nazwałbym to miejsce sektą.

oliwia

Nie wiem co masz na myśli ale przegielas E. Robisz wielką krzywdę i to w prostacki sposób Przypomni sobie dzień sportu ...

yxz

Ja nie narzekam, pracuje ponad 5 lat. Po prostu do pracy przychodzi się pracować

Uprzejma

Duża ingerencja w życie prywatne pytanie o stan cywilny i czy planuje się dziecko. Jhora atmosfera, wyzysk za psie pieniądze.

A ja jestem zadowolona! Fajna atmosfera i kasa godziwa. Można sie rozwijać ( jest dużo szkoleń )

szaza

Wykorzystywanie pracownic, mało kasy duże wymagania, ingerencja w życie osobiste. Próbują zmienić dziewczyny w roboty które żyją tylko praca, pomiatanie ludźmi.. fałszywa atmosfera obgadywanie za plecami. Obiecują złote góry a potem wychodzi jak jest naprawde. Bardzo duże rozczarowanie i podjęcie tam pracy pomyłka jakaś żenada...

zaba

Praca w smykolandzie to pomylka,tak jest zafalszowana stawka godzionowa,nie wiadomo ile za rozbicie bo inaczej opowiadają na rozmowie a jak co do umowy to najniższa krajowa,praca do ostatniego klienta,kupe nauki,ogólnie wymagania duże a kasa mala.

Zostaw merytoryczną opinię o Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak - Żabno

Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak

Smykoland Hurtownia Artykułów Dziecięcych Dariusz Stachowiak