Opinie o Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton w Szczecin

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton?

jedna z wielu Nowy wpis

Pracowałam tam dawno temu jako menager i bardzo się cieszę, że odeszłam! Żadnej umowy nie było, kwota telefonicznie ustalona inna niż, była w rzeczywistości. Rzekomo miały być jakieś bonusy za sprzedaż. Pełna inwigilacja pracownic. Jakiś czas temu byłam tam po wielu latach jako klientka, niestety nic się nie zmieniło po latach, nawet reklamy wyświetlane na tv. Nie polecam i współczuje obecnym pracownicom. Ciekawe czy dalej nie dają paragonów za solarium?

POla Nowy wpis

Witam Kompletnie nie zgadzam się z opiniami poniżej . Pracuję obecnie w tym miejscu . Umowę mam od samego początku i wynagrodzenie jest również zawsze na czas . Ani razu nie spotkałam się z mobbingiem ze strony szefostwa .

Kacper Nowy wpis

@niezapominajka a nie ma żadnych pozytywów w tej firmie ?

Zuzanna Nowy wpis

Czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy? Słyszał ktoś coś w temacie?

Aplikowałeś do firmy Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Logopeda do Edukacji domowej Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Ewelina

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś dobrego o firmie?

Chętny do pracy

Co słychać w firmie? Jak się wam tu pracuje? Szkoda, że nie piszecie , korzystają z tego nowi kandydaci.

iza

lampy nie wymieniane od 3lat,doslownie.

Aga

Zastanawiałam się czy złożyć do nich swoją aplikację, ale po powyższych opiniach (usunięte przez administratora) Tym bardziej, że ich ogłoszenia dość często się pojawiają, co niestety nie świadczy o nich dobrze. Duża rotacja mówi sama za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton - Szczecin

• Jak się pracuje w Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton?

Cosmedica S.C. R. Kuczyński M. Beton
  • ul. Pocztowa 26
    70-361 Szczecin
  • NIP: 8522426587 REGON: 812719582

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042