C.H. Tesco DK GSM Teletorium

Poznań

Opinie o C.H. Tesco DK GSM Teletorium

Ramon

Polecam, nie może być inaczej, bo to naprawdę dobrze miejsce na zebranie doświadczenia i zarobienie pierwszych pieniędzy.

Rebeka

Bardzo ciekawa i przyjemna praca. Mogę polecić z wielu względów, ale naprawdę - jest satysfakcja.

Anka

Dobrze się pracowało. Jestem zadowolona z tego co wyniosłam z pracy.

Erick

Bardzo miło wspominam pracę. Niby nic wielkiego, ale dość przyjemnie. Nie jest to ciężkie zadanie, a dodatkowo sporo można się nauczyć.

Nynek

Żadnych problemów podczas pracy. Same dobre wspomnienia, choć nie zawsze było lekko :) Polecam młodym ludziom.

Olov

Naprawdę dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, czy to w pracy z ludźmi, czy też w pracy w ogóle. Miło i przyjemnie. Polecam.

Justi

Bardzo polecam pracodawcę. Wszystko tak jak powinno być i bardzo przyjazna atmosfera.

romanow

Wystawiam pozytywną opinie Teletorium jako pracodawcy.

Kris

Bardzo polecam. Można nauczyć się kilku rzeczy, a nie jest to jakaś wyjątkowo ciężka praca. Wypłata też zawsze na czas, więc robi to swoje :)

Spok

Przyjemne miejsce pracy i pracodawca przyjazny studentom.

Zostaw opinię o C.H. Tesco DK GSM Teletorium - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.H. Tesco DK GSM Teletorium