Mobila-Gsm Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Damian Flak

Zamość

Opinie o Mobila-Gsm Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Damian Flak

Mickeyyy

Wanda1976 - Po co te kłamstwa przecie ta "firma" nie istnieje!

Wanda1976

Jestem stałą klientką, kupuję zarówno telefony jak i akcesoria - nigdy się nie zawiodłam na tej firmie, a ceny zawsze dużo niższe od konkurencji.

Kostek

UWAGA, wysyłają uszkodzone smartphony. Trudno potem coś wyegzekwować. W karcie gwarancyjnej piszą 90 dni na naprawę!!!! Omijać pana Flak z daleka.

Didi

Nie polecam. Fuszerka, nie radzę nic naprawiać, zostawiać ani kupować. Najlepiej omijać z daleka!!!

gabrys2015

nanizsze ceny,super obsluga

waldi54

Polecam wszystkim - profesjonalna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa. Bardzo dobry kontakt i szybka, miła transakcja

ja

nie polecam, słaby kontakt, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile

Waldo

Polecam wszystkim...

krzysztofG55

Wzorowa obsługa, najniższe ceny - jako stały klient polecam wszystkim :-)

grzegorz81

Polecam - robię w tej firmie zakupy od lat !! Najlepsze ceny ,fachowa obsługa.

robert

zdecydowanie nie polecam - jak powurzej, sprzedaje uszkodzone telefony jako nowe i nie chce oddać pieniędzy

Endriu201

Polecam wszystkim firmę - uczciwa i pełna profesjonalizmu.

Adrian2390

Polecam - bardzo dobry pracodawca.

marcinko

Kupilem Sony xperia l. Przestał telefon się lądować a oni zaktualizowali oprogramowanie i odesłali po miesiącu. Prubuje dalej

extrim

(usunięte przez administratora) Nie radzę nic kupować.

zawiedzony

(usunięte przez administratora)nie polecam !

Zostaw opinię o Mobila-Gsm Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Damian Flak - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobila-Gsm Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Damian Flak