Samui-Spa Monika Schneider

Poznań

Opinie o Samui-Spa Monika Schneider

mateusz95

Nie zgadzam się z opiniami na tym forum. Pracuję od kilku miesięcy dla Samui SPA w Warszawie i bardzo sobie cenię atmosferę tam panującą. Warunki są bardzo korzystne, zespół składa się z młodych ambitnych osób. Polecam pracę w Samui!

MG

Niestety, umowy śmieciowe, atmosfera bywa bardzo różna. Dodatkowo Pani K. z Warszawy skłóca wszystkich pracowników i wprowadza bardzo negatywną atmosferę. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

emila

nie tylko solidne salon jako pracodawca, ale rowniez jesli chodzi o ferty dla klientow, siwetne promocje na kieszen kazdego http://www.samui-spa.pl/promocje/

karola

dla mnie spoko miejsce, polecam wspolprace z Samui!

krzysiek

ja rowniez bylem w tym salonie jako klient i mi sie podobalo. Ogolnie widzialbym to miejsce w ktorym moglbys pracowac. szkoda ze nie zatrudniaja akurat na recepcje mezczyzn, troche dziwnie, ale co zrobic. Moze kiedys to sie zmieni ;)

INGA

Mi sie wydaje, ze to dobry salon, bylam tam nieraz i nigdy nie mialam wrazenia, ze ktos tam nie ma pojecia o prowadzeniu biznesu.. Obsluga mila, cieplo Panie mnie powitaly, podczas zabiegow rowniez czulam sie komfortowo, nie mam nic do zarzucenia!

Alicja

Swego czasu pracowałam tam prawie rok, odeszłam ze wzgledu na zmiane miejsca zamieszkania. Nigdy nie przydarzyly mi sie tam zadne nieprzyjemnosci, spokoj i cisza w salonie, to tez zalezy czy ktos lubi miejsce o takim klimacie, czy nie.. dla mnie bylo jak najbardziej w porzadku, sympatycznie.

inka

bylam na rozmowie kwalifkacyjnej, przebiegala dosc milo, niestety moj angielski okazal sie niewystarczajacy.. szkoda, bo naprawde zapowiadalo sie fajnie

wioletta

Jedyne z czym się mogę zgodzć to to, że w Samui faktycznie są drewnanie schody - i to wszystko! Byłam tam już kilka razy i nigdy nikt mnie nie przywitał z niezadowoloną miną (chyba, że sama z taką weszłaś to nic dziwnego). Co do schodów to normalne, że drewno (nienowe) daje takie odgłosy i chocby chodzili tam wszyscy na palcach to i tak bedzie to slychac. Osobiscie nie odczulam tam nigdy zadnego dyskomfortu, ogolnie polecam:)

magda

Zgadzam się z przedmówcą. Byłam tam jako klient i wygląda to tak, jakby brakowało osoby zarządzającej całym tym interesem - niezadowolone miny pań siedzących w recepcji, totalny brak podejścia do klienta, w łazience na 1 piętrze zapach kanalizacji, głośne bieganie po drewnianych schodach podczas zabiegów relaksacyjnych, brak rzetelnej informacji o przeprowadzanych zabiegach. Szkoda, bo zadatki na SPA z prawdziwego zdarzenia, których w Poznaniu wciąż brakuje, są. A tak pozostaje niesmak i klient, który już nie wróci.

Niestety ale nie moge zgodzic sie z ta opinia . Na forum nie bede opisywac co dzieje sie w tym salonie ale wlascicielka nie ma pojecia o prowadzeniu biznesu

Zostaw opinię o Samui-Spa Monika Schneider - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samui-Spa Monika Schneider