Opinie o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

pltek

NIE plec głupot za mało pracujesz tu przekonasz się ,,,,a pozatym ciekawe cos ty za jden i kto ci to kazal napiac takie kłamstwa,,,co koniec roku się już zbliza i się chcą wybielić bo będą przetargi nic z tego gdze kolwiek zobaczę napsz patrol ze ochrania jakiś obiekt ,to wydam odpowiednia opinie ,,a kto wie może dowiedzą się media i gazety,,,i wchodzisz patrolowi do dupy bez mydla ,,oni cie dobrze wydymają ,WOKU

wiechu

Chciałem powiedzieć, że firma jest godna zaufania. Pracuję teraz trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Nawet wczśniej trochę krytykowany kierownik odpowiedzialny za Wrocław jest w stosunku do mnie OK. Forma godna polecenia

bolesio

Lepiej ty mow za siebie nie za kogos i nie liz dupy Buczynskiemu bez mydla bo sie mozesz zatrzec na ostro,,

nikos

chyba sobie facet robisz zarty jak to jest firma z tymi odzialami super,,,,no faktycznie tego samego dnia minuta po minucie takie w pisy to chyba sobie w pisywal sam Buczynski lub jego przydupasy,,smiechu warte ze pisza ze ludzie nie byli godni w takiej super firmie pracowac ,,alez to jest glupota to jest naj gorsza firma na rynku ,,,,, ludzie pracowali po 300 godz za marne pieniadze i jeszcze na czarno ......a sami sobie jezdzili na urlopy za nasze pieniadze ktore dostawali z firm gdzie byly wykonywane uslugia ludzi w dupie mieli,,, szkoga czasu na ta zlodziejska firme,,do puki sie pewne urzedy im nie dobiora do dupy to tak beda robic z ludzmi ,,ale dzban kiedys peknie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
OLEGO

Masakra to co tu czytam ,,ta firma nie powinna istniec na rynku ,,skandal nie wiem kto kazal wam takie rzeczy w pisywac ale to co tu czytam to jest wszystko nie prawdom....Buczynski do dzis ludziom nie pozaplacal za uropy za dwa lata nie wyplacil rowniez za trzy miesace ludzim wyplat ,,nie daje umow kaze tylko podpisywac umowy zlecenia ale bez daty,,,i do dnia kiedy tu pracowalem nie dostalem zadnej umowy ,,a kase placil z opoznieniem ponad 2 miesiecznym wiec nie piszcie bredni ze on jest w porzadku,,za ludzi rowniez nie odprowadzal zadnych skladek ani podatkow poniewaz nie zglosil ludzi ani do zusu ani do urzedu skarbowego...A TO ZE DOWOZA LUDZI TO ZADNA LASKA OD TEGO JEST SAMOCHOD SLUZBOWY DLA PRACOWNIKOW KTORZY NIE MUSZA JEZDZIC NA SWOJ KOSZT BO FIRMA NIE ZWRACA ZA DOJAZDY ,,A POWINNA JAK NIE CHCE WOZIC LUDZI,,,TYLKO ZE CO NIEKTORZY PRACOWNICY CO JEZDZA TYMI SAMOCHODAMI TO ZALATWIAJA SWOJE SPRAWY PRYWATNE,,TO DO TEGO JEST AUTO CHYBA NIE CO NIE KTORZY PRACOWNICY Z PEWNEJ MIEJSCOWOSCI TO MYSLA ZE SA WLASCICIELAMI FIRMY,,BO ROBIA SOBIE CO CHCA I DAJA LUDZIM PIENIADZE NA RATY JAK PIJAKOM Z POD BUTKI Z PIWEM I IL CHCE CHOC CZEKA SIE NA JAMUZNA WYPLATE PO DWA MIESIACE,,A SAMA TA OSOBA ZARABIA PRAWIE 3 TYSIACE TYLKO ZA CO ZA SIEDZENIE NA OBIEKTACH PO KILKA GODZ LUB SPI ,ZAMIAST KONTROLOWAC INNE OBIEKTY,,A CO DO TYCH PIJAKOW TO MOZE ,BUCZYNSKI PODZIEKOWAC ON JUZ BEDZIE WIEDZIAL KOMU I ZA CO ,,TA OSOBA TO NIE POWINNA TAM TAK SAMO PRACOWAC BO NIKIM BYLA W INNYCH FIRMACH GO WYRZUCILI PO 2 TYGODNIACH PRACY JAK SIE OKAZALO NAWET PRACOWAL WE WROCLAWIU I TEZ TAM SIE LUDZIE NA NIM POZNALI,,DOBRY ZNIEGO KRETACZ I OSZUST SAM PRZYWOZIL PARE RAZY PIJANEGO PRACOWNIKA DOPRACY I CO TO JEST OK,,RACZEJ ,,NAWET LUDZIOM ZANIZAL WYPLATY CHOC ON NIE MA DO TEGO PRAWA OD KIEDY TO DAJE SIE KASE W KOPERTACH I PODPISUJE SIE NA ZWYKLYCH KARTKACH PAPIERU ,,A GDZIE JEST LISTA PLAC CO ZNIKLA CZY TO JEST FIRMA UCZCIWA CZYBA NIE,,PRZEZ ROK CZASU JAK MIALEM UMOWE NIE WIDZIALEM LISTY PLAC SAMI PODP

rak

Ochrona Mienia i Osób PATROL ze Strzelina z oddziałami w Jeleniej Górze i we Wrocławiu na czele z jej właścicielem to super firma

ŁUBU DUBU

Te chwalebne opinie o firmie, dodane w ciągu 2 dni, minuta po minucie wyglądają na zorganizowana akcję. śmiechu warte pochwały. ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU, NIECH ŻYJE NAM KIEROWNIK NASZEGO KLUBU. TO MÓWIŁEM JA, JARZĄBEK TRENER II KLASY

Wiesiek

Chciałem wrzucić swoje dwa grosze i pochwalić firmę PATROL i właściciela Pana Buczyńskiego Jarosława za kompetencje ale też za dobre serce dla swoich podopiecznych a pracowników z tego co się orientuję jest ponad 50-ciu.

jkowalczyk299@o2.pl

Nie no miejsce jak miejsce, miło z Twojej strony że podziękowałeś.

Olek

Może to nie jest na to miejsce ale Daniel chciałem Ci podziękować za wstawiennictwo i szef znalazł dla mnie miejsce w Waszym zespole. Dzięki. Od dawna starałem się dostać do pracy w PATROL Jarosław Buczyński

Firma godna polecenia a właściciel super facet. Kierownicy oddziałów trochę może wysoko noszą głowy. Chociaż pracując w tak dobrej firmie to mają do tego prawo

fan

Pracuję w oddziale w Strzelinie i bardzo dobrze znam szefa Pana Jarosława w skali do 10 dałbym 10

idol

Ja natomiast pracuję w oddziale Wrocław i także uważam, że jest to przodująca firma na rynku pracy jeśli chodzi o ochronę pod każdym względem .Kierownik mógłby być bardziej dostępny. Ale czego nie można załatwić z kierownikiem do zawsze można zadzwonić do szefa Pana Buczyńskiego a On nikogo i żadnego problemu przekazanego nie zlekceważy. W skali 10 punktowej oceniłbym firmę i właściciela na 9,5

jaro

Ja pracuję w PATROL Jarosław Buczyński w oddziale w Jeleniej Górze i mimo, że osobiście nie znam Szefa Pana Buczyńskiego to też uważam, że jako firma jest jedną z najlepszych pod każdym względem w regionie. Polecam każdemu.

Zibi

Poczuwam się do obowiązku żeby wypowiedzieć się, że firma PATROL Jarosław Buczyński jest czołową firmą na dolnym śląsku pod każdym względem. Polecam każdemu

Mirk

Co by nie gadać firma jest pierwszej klasy. Zaszczytem jest pracować dla Pana Buczyńskiego i myślę, że 99 % nas tak uważa.

odyn

Osobiście znałem gościa z którym pracowałem na jednym obiekcie. Sam mi powiedział, że przychdzi do pracy na trzy miesiące po to, żeby po trzech miesiącach pracy iść do inspekcji prac ze skargą na pracodawcę. Zawsze mu się udaje coś dodatkowo dla siebie wyciągnąć. Szkoda, że w tej firmie trafiają się tacy cwaniacy. Postanowiłem, że zawsze jak coś zauważę to idę prosto do Pana Buczyńskiego i wcale nie uważam się za kapusia.

Mtyl

Ja nie uważam, żeby informowanie szefa czy kadry kierowniczej firmy o pewnych występkach jest donosicielstwem czy kapowaniem. Wcześniej, czy póżniej te osoby zrobią coś niegodnego a to będzie rzutowało nie tylko na firmę, czy Pana Jarosława ale i na nas wszystkich. Jest super fajnie , atmosfera jest extra w pracy w firmie i zróbmy wspólnie żeby tak było dalej. Powinniśmy wszyscy pomóc szefowi w eliminowaniu cwaniaków, złodziei czy nygusów zatrudniających się na dwa miesiące po yo żeby nawalić w pracy, zepsuć opinię i jeszcze pójść do Inspekcji Pracy ze skargą licząc, że się uda wyciągnąć więcej kasy

Maciek

Proponujesz,żeby zostać kapusiem i skarżyć na swojego kolegę z którym pracujesz ? Owszem firma jest w porządku. Bardzo fajnie się w niej pracuje ale eliminacja pijaków, złodziei to sprawa może nie tylko szefa Pana Buczyńskiego ale jego kadry kierowniczej. Zdarza się, że i Oni ukrywają pewne występki co niektórych pracowników przed szefem

Mirek

Pamiętajcie o tym, że jak my pracownicy będziemy ukrywali te tak zwane czarne owce, pijaków to Pan Buczyński nie wyłapie sam tych osób. Powinniśmy przyjść i powiedzieć o niektórych zaistniałych sytuacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział - Strzelin

• Jak się pracuje w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział