Opinie o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

Jaś

Podzielam zdanie poprzednika. Ja akurat pracuję w oddziale w Jeleniej Górze ale też uważam, że prezesa mamy super i praca w tej firmie to zaszczyt. Owszem trafiają się jak wszędzie czarne owce, które psują opinię firmie i nam zatrudnionym w PATROLU. Nie tylko Pan Buczyński ale my wszyscy powinniśmy pomagać eliminować tych którzy robią nam i firmie złą robotę

Staszek

Czytając te opinie uważam, że też muszę dołożyć swoją cegiełkę . Pracuję w PATROLU i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że szef po trochu czyści firmę z niepożądanych osób, którzy tylko wstyd przynosili . Trudno znależdż na rynku pracy dobre odpowiedzialne osoby jednak Panu Buczyńskiemu się to coraz bardziej udaje. W firmie pracuje kilkadziesiąt osób z czego myślę, że 80 % to już wypróbowani i dobrzy pracownicy. Tylko żeby te pozostałe 20 % przestali przynosić wstyd firmie i zabrali się za pracę a nie wybrzydzanie i chodzenie po sądach i PIP-ach. Polecam każdemu odpowiedzialnemu człowiekowi pracę w tej firmie jeżeli rzeczywiście chce pracować a nie udawać tylko

remi

Podzielam zdanie tych, którzy twierdzą, że firma jest bardzo OK w stosunku do pracowników i wogóle

nie

Jestem osobą niepełnosprawną i jestem bardzo zadowolony z pracy u Pana Buczyńskiego Jarosława w firmie PATROL. Nie wierzcie oszołomom którzy dyskryminują tak wspaniałą firmę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
on

Jestem pracownikiem niepełnosprawnym. Zawsze dostałem wypłatę taką jaka powinna być. Mówię to też w imieniu moich kolegów zatrudnionych w PATROL Jarosław Buczyński. Pieniądze są zawsze na czas na koncie bankowym. Inaczej gdyby było to pracodawca nie mógłby wystąpić o dofinansowanie. Kto tego nie wie to próbuje wypisywać farmazony po złośliwości. Firma jest bardzo fajna a właściciel Jarosław Buczyński dusza człowiek.

bolek

W firmie Ochrona PATROL Buczyński Jarosław gro ludzi dowożonych jest nawet z domu do pracy ( biura ) i odwrotnie służbowymi samochodami po minimalnych kosztach. Dotyczy to przede wszystkim pracowników którzy mają utrudniony dojazd z domu do pracy i z powrotem. Firma super. szef Buczyński Jarosław extra

zbynio

Ochrona Mienia Patrol Jarosław Buczyński jest wyjątkową firmą na rynku. Nie znam innej firmy tego typu, żeby na własny koszt zawozili i przywozili pracowników z chronionych obiektów nawet po 50 km w jedną stronę. Decyzje taką podjął właściciel za co należą mu się dodatkowe słowa uznania. Firma jest super a właściciel Pan Buczyński Dusza Chłop ( przepraszam za spontaniczność )

1.3 w

Nie wierzcie w opinie wpisane w 2014 czy w 2015 roku Wpisywali je ludzie z zemsty bo nie nadawali się do pracy i zostali pozwalniani. Z tego co wiem poszli na skargi do PIP i nic nie wskórali więc taką zemstę sobie wymyślili, żeby oczernić firmę i właściciela Jarosława Buczyńskiego - to wszystko nie prawda co wypisywali. Ochrona Mienia i Osób Patrol to jedna z najlepszych zakładów pracy w województwie dolnośląskim. Firma ma też oddziały we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Z tego co się orientuję wszędzie każdy z pracowników bardzo sobie chwali pracę w tej firmie i bardzo wysoko ceni właściciela Pana Buczyńskiego.

xzx

Przyjełem się do firmy trzy miesiące temu. Wszystko jest OK Ci którzy oczerniali firmę i właściciela Pana Buczyńskiego Jarosława zasługują na sprawy sądowe

Jonas

Wszystkie wcześniejsze wpisy to brednie i złoślowości niektórych pracowników którzy się nie sprawdzili w pracy. Właściciel Pan Buczyński jak też cała firma jest bardzo OK

To wszystko co wypisywali Ci ludzie negatywnego to naprawdę jakieś matoły. Przecież to wszystko to bzdury nie z tej ziemi. To najwspanialsza firma przez jakie przeszedłem

wilk

Pracuję w firmie PATROL już10 lat i zamierzam tu pracować do emerytury chociażby ze względu na tak wspaniałego właściciela

Jan

Firma bardzo dobra .Dba o pracowników. Czasami zdarza się brak kasy ale zawsze wszystkie pieniądze są wypłacone. Szef firmy to wspaniały człowiek.

Jarek Gburowaty

To dlaczego juz nie pracujesz skoro było tak kolorowo

Marecki

Naprawdę to jest dno i 2 metry mułu.Właściciel to dziad i złodziej te opinie negatywne to 100 procent prawdy.

Pan

Jak jest naprwde w tej firmie

wara

Bardzo chętnie tylko jak to sie zebrac bo ludzie sa z ronych miejscowości trzeba jakos się zebrac ,,oni każdego okradają a jak nie to biora na huki,,i strasza ,,ludzi to ma być firma to mafia zlodziejska,,,Sami dupy woza na zagraniczne wczasy a ludziom nie placa ..otrzymują dotacje lecz podpisy sa z waluszowane,,po to aby otrzymać kase za ludzi z grupa a i takokradaja bo nie placa tyle ile jest najnizsza krajowa tylko okradają nas,,,,,ZLODZIEJE

bada

Ty sam jesteś matolem ,,,bo to jest firma która okrada ludzi nie placi ludzie pracuje na nich a oni się niczym nie mrtwia nawet listy plac sa faluszowane bo kto iny podpisuje maja swoich slugusow którym kaza robic co mowia,,,,,Patrol to jest firma zlodziejska

xyz

Może zróbmy coś z oszustem i złóżmy jakąś masową skargę niech mu sie do dupy dobiorą. (P.S mnie tez orżnął na kase )

Kai

Odradzam wszystkim zainteresowanym. Najbardziej niekompetentny człowiek jakiego poznałem. Nie dość, że fałszuje dane osobowe pracowników, to w dodatku nie informuje ich o tym. Nie podpisuje umów z pracownikami przez co oszukuje zleceniodawców oraz skarbówkę... Nie wspomnę o tym, że nawet swoim "wiernym" ludziom wypłaca tylko 1/3 stawki. Prostak - To chyba najlepsze określenie dla tej osoby. P.S. W miejscu pracy się nie pije :) A osoby które temu zaprzeczają najwidoczniej nie potrafią obejść się bez dziennego zapotrzebowania na procenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział - Strzelin

• Jak się pracuje w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział