Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna

Opinie o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna

SzWagier

Pracowałem w tej firmie normalnie dramat co tam się dzieje pracując jako kierowca przykładowo dochodzi do kolizji drogowej z winy kierowcy tej firmy samochody są ubezpieczone OC i AC więc ubezpieczelnia wypłaca odszkodowanie normalny człowiek pomyślalby i po sprawie Ale to nie koniec trzeba jeszcze oddać z własnych zarobionych pieniędzy tak zwany VAT jak oni twierdzą oni to znaczy pseudo kierownicy To jest wyłudzenie dramat jakiś ta całą firma

Basia

Witam jestem klientem tej firmy od wielu lat ale ostatnie 2 lata tragedia brudna naczynia są przywożone jako czysta te panie w biurze coraz gorsze coraz gorzej pyskate nie możesz nic dowiedzieć jakby wszystkie rozumy pozjadał najmądrzejsze czas zrezygnować z tej firmy jest wiele innych firm które to świadczy usługi wypożyczająca sprzęt gastronomiczny

Adrianna Pruszcz

Dzwoniąc do firmy w celu ustalenia dlaczego kierowcy jeszcze nie ma pani z biura oszukuje mówiąc cytuję (kierowca już jest w drodze do pani) po czym dostaje numer do kierowcy A Pan kierowca mówi ( proszę Pani ja dopiero się ładuje zamówieniem do państwa jak kierowca przyjechał spytałem dlaczego to trwało tyle czasu i dlaczego panie biurowe oszukują kierowca (całą ta firma to jeden wielki znak zapytania ) słowa kierowcy

Siedmio

Firma która zatrudnia na czarno ludzi, tam żeby zarobić trzeba być w pracy 15 godzin na dobę jeśli masz rodzinę to odradzam nie masz prywatnego życia pseudo spedytor 90% pracowników to banda nieudaczników na palcach u jednej ręki można policzyc normalnych ludzi pracowałem tam co prawda krótko Ale dzięki Bogu że już mam to za sobą

Karus

Ta firma to jakaś kpina zacznijmy od biura panie tam pracujące niemiłe opryskliwe mało pomocne myślą że wszyscy wszystko wiedzą kończąc nie polecam bardzo droga i myślaca ze jest jedyną na rynku firma

Joanna
@Karus 30.11.2017 08:56

Potwierdzam (usunięte przez administratora) dało się zauważyć przekraczając próg biura

Nikoli

A gdzie inne opinię niewygodne skasowane

ks

A skąd masz informację,że szukaja kierowcy?? Do kogo się zgłosić?? Z tego co wiem to dobrze płacą, ale pracujesz w weekendy noce dosc czesto itd

nowy

poszukują kierowcy moze ktoś podpowiedzieć ile płacą?itd.

werd

Poszukują osoby na magazyn.ile płacą? Jaką dają umowę? Chciałbym się przyjąć?

Witam i Pozdrawiam. Słabiutko Płacą, tam się ludzie nie bogacą :)

Zostaw opinię o Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna