Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej

Opinie o Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej

Pracownik_w_stanie_upadłości

Była firma, nie ma firmy. Ktoś wie, w jaki sposób wyegzekwować (od syndyka czy FGŚP) ekwiwalent za urlop?

produkcja

To ciekawie nie jest. Ale Odlewnicza jeszcze funkcjonuje normalnie? Btw, wydziałem nowy "twór" powiązany mocno z CEO Profilabu.. Holy Art? czy coś w ten deseń? O co kaman, rebranding czy po prostu nowa firma zamiast starej?

ABC

Powiedzmy sobie wprost ze gdyby nie CEO ktora przyszla i jej "korpo swita" wraz z superspecjalistami ktorzy jak sie okazalo nie znali za bardzo swiata druku nie byloby takiej sytuacji. Starzy pracownicy nie mogli doprosic sie o godziwe zarobki bo wg "gory" byly robione badania i stawki byly spoko. Taaaa, dopoki nie przyszli nowi od wyprowadzania psow, picia tigerow, nowi handlowcy nie znajacy sie na niczym i "trenerzy" i sie okazalo za zarabiac porzadnie to wlasnie moga ale oni. Przyszlo co do czego to wszyscy sie powypinali i albo ciaza na dobrej umowie albo ucieczka. Tyle lat na rynku i poscic to z dymem, a teraz dodatkowo borykac sie z platnosciami dla pracownikow. Byla baza, wystarczylo przyjsc i poukladac, krok za krokiem...ale lepiej bylo to rozjechac, rozdeptac i od nowa na nogi postawic... Szkoda tylko ze nie wyszlo, bo wszyscy co przychodzili do firmy mowili ze potencjal i mozliwosci sa, a raczej byly ogromne... Szacunek dla tych co sie starali i walczyli a pozostalym to swietlanej przyszlosci nie wroze.

XYZ

Poważnie firma upada? A taka fajna się wydawała. Pracowałem tam 1,5 roku temu i z planów jakie miała "góra" co do firmy wynikało, że staną się europejskim potentatem a nie osiągną dno. Szok. Ale fakt, słyszałem że sporo ludzi odeszło z Odlewniczej. Szkoda firmy, tyle lat na rynku.. A mi pensję zawsze płacili.

produkcja

Poważnie tak się porobiło? Z tego co pamiętam, to pensje były zawsze w terminie, przynajmniej na Odlewniczej. Takie wielkie plany były, takie zmiany kadrowe poszły.. Poważnie firma zmierza po równi pochyłej?

ABC

Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Wynagrodzenia nie są płacone na czas, na raty, a pracodawca nie jest w stanie nic powiedzieć, tylko prosi o wyrozumiałość??? Kpina!!!

expracownik

w tej chwili jestem bylym pracownikiem, pracowalem do konca lutego i nie dostalem wyplaty, firma w zasadzie juz nie istnieje nic sie nie dzieje wszyscy ogladaja seriale i licza nie wiem na co. mam nadzieje, ze dostane ostatnia wyplate i kase za urlop

Bylypracownik765

Nie płacimy pracownikom w terminie. Stosują mobbing na pracownikach. Pozalaja na kradzieże w punktach a potem obcinaja pensje pracownikom.

nick

Nie wiem dlaczego teraz!!! jest tutaj tak cicho.

Okow29

Ta zakochana to pewnie sama pani prezes

LP

* dla leserow, przepraszam za literówkę

LP

Pracownik ma rację, dla laserów nie ten adres bo czasem trzeba pracować za trzech. 20 tyś.? Człowieku... Ludzie marzą o tym żeby dostawać co miesiąc chociaż 2000- 2300 netto. Piszesz że negatywne opinie piszą ludzie którzy nic nie osiągnęli. Skąd możesz to wiedzieć? Znasz kogoś kto napisał tu opinię osobiście? Nikt w ProfiLabie nie narzeka? Może pracujesz na Odlewniczej od niedawna i nikt Ci prawdy nie powie co myśli. Życzę Ci powodzenia skoro jesteś taki zakochany w firmie. Pamiętam takich zakochanych, których firma bez skrupułów po kilkunastu latach pracy wyrzucała na bruk albo degradowała. Nie znam natomiast osoby, która żałowałaby decyzji o odejściu z ProfiLabu.

dodam jeszcze + pensja na czas premie na czas fajna atmosferta po 8 godzinach wychodzisz do domu i masz wolne szkolenia dla drukarzy i operatorów maszyn

Zacznijmy od tego że Ci którzy chcą zarabiać po 20 tyś zł mogli iść na studia i zostać lekarzami. temat ucięty!!! Tak to prawda że ludzie mają po 100 dni urlopu ale nie spotkałem się jeszcze z tym żeby ktoś komuś tego urlopu odmówił, wręcz przeciwnie, pracownicy zamiast urlopu głośno mówią że nie chcą go wybierać tylko dostać kasę. Co do kierowników - skoro nic nie wiedzą to pokaż im że są w błędzie albo siedź cicho ;) . Jasne że zawsze znajdzie się kila osoba które powiedzą że jest kiepsko. Ale wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma, czyż nie tak ? Najłatwiej jest napisać że produkcja pracuje na całą hołotę....brawo. nazywając tak osoby które płacą Ci pensje wystawiasz wizytówkę sobie nie im :) osiągnij choć trochę więcej i dopiero oceniaj ! :) Wpisy które tu czytam świadczą tylko o tym że w tym kraju są wciąż ludzie którym jak coś w życiu nie wychodzi zwalają swoje niepowodzenie na innych :) z tego co wiem firma zatrudnia ponad 100 osób i ludzie chwalą sobie tą pracę,ale dla leserów nie ten adres. Dodatkowo pragnę zaznaczyć że mamy XXI wiek i czas obozów pracy się skończył, nikt nikogo nigdzie nie trzyma na siłę :)

nik

Zrób im na złość - zwolnij się. Przy twojej fachowości robotę znajdziesz wszędzie.

nik

Zrób im na złość - zwolnij się.

szara

Muszę jeszcze dodać, żeby być sprawiedliwym. Są też plusy. Umowa o pracę, pensja zawsze na czas i przede wszystkim ludzie, którzy pracują w tej firmie. Atmosfera często jest ciężka, ale możecie być pewni że znajdą się osoby które będą Was wspierać.

szara

W tej firmie nie można się nudzić, ale w tym przypadku nie jest to raczej komplement. Zostajesz zatrudniony jako sprzedawca a za chwilę wykonujesz także obowiązki laboranta (i odwrotnie). Oczywiście to, że wykonujesz dodatkowe zadania nie oznacza że będziesz miał więcej pieniędzy. A propos pieniędzy... Tu też nie ma stagnacji (albo raczej stabilizacji). Podstawy niewielkie a premia to zawsze niespodzianka bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem jej nie obetną albo nie zabiorą wcale ale przecież mają do tego prawo w każdej chwili bo premie są uznaniowe. Wszystkie możliwe dodatki i nagrody już pozabierali. Nie możesz też być pewnym gdzie będziesz pracować ponieważ często są zastępstwa w innych punktach a i przenieść mogą np. z Ursynowa na Wolę albo Pragę i nie masz za wiele do powiedzenia. Grafiki to już w ogóle inna bajka. "Góra" ustala jakieś dziwne zasady, które są chyba tylko po to, żeby pokazać kto tu rządzi. Praca dobra na początek drogi zawodowej (tak, żeby nabrać trochę doświadczenia) dla osób które nie mają zbyt dużych wymagań i oczekiwań. Słowa o których możesz zapomnieć to: rozwój, awans, podwyżka.

ja

no i mamy kolejny miesiąc biedy premii nie widać i się nie zapowiada cisza na jej temat.... obiecywania pani prezes się nie sprawdzają zarabiamy śmieszne pieniądze starcza tylko do połowy miesiąca a idą święta zamiast kiełbaskę włożyć do koszyka to nasze żony suchy chleb dadzą nam na śniadanie..

obcy

To prawda pani prezes tylko opowiada bajki na częstych zebraniach które do niczego nie prowadza !! więcej jest ludzi z biura niż pracowników produkcyjnych którzy pracują na cała hołotę....a premie są na zasadzie damy nie damy a ty się martw czy starczy ....urlopu nie dają nawet gdy się go ma 100 dni czy 50 a zapłacić nie chcą ..kierownicy na niczym się nie znają pracownik sam podejmuje decyzje o pracy czy dopuścić do wysyłki chodzą tylko i udają że pracują krótko mówiąc jeden wielki huj nie robota

były pacownik

nie dajcie się oszukac!!!! szkoda zdrowia ta firma to DNO!!! wymagają nie wiadomo czego a płacą niewiele ponad minimalną krajową (bo przecież to nie są złe pieniądze - uzasadnienie Pani prezes)... ale chwilka, przecież są premie... ale uznaniowe wg humoru właścicieli... nie daj Boże aby firma miała "problemy" finansowe bo wtedy informują Cię dzień wcześniej, że premii nie będzie nie zastanawiając sie, np że we wrześniu trzeba dzieciom kupic wyparwkę szkolną!!! Wedle mniemania tej firmy nie ma urlopów na żadanie a o każdy dzień, który się należy trzeba się wykłucac... za nic też mają ustawodawstwo.... tzn traktują je bardzo wybiórczo... kiedy przychodzi grudzień masz pracaowac po 10-12h kilka dni z rzędu ale kiedy sezon żniw finansowych mija to robi się nagle problem aby pracowac np 3 dni z rzędu a potem miec 3 wolne... każde zwolnienie odbija się kosztem reszty pracowników i podejrzeń o ciążę... o braku kultury osobistej u właścicieli i dyrekcji nie ma co już nawet wspominac

despera

Mega rotacja bo warunki finansowe kiepskie.

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej