Opinie o Darbut Sklep Obuwniczy w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Darbut Sklep Obuwniczy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Darbut Sklep Obuwniczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbut Sklep Obuwniczy w Rybnik

Praca

Z całego serducha nie polecam tam pracowac. Szefowie sami nie wiedza czego chca, nie moga sie miedzy soba dogadac. Warunki tragiczne, o premii nie ma mowy, placa minimalna, pracownikow traktuja jak swoich niewolnikow.

Irek

Idealnych firm nie ma!! Ostatecznie można zmienić pracę.

Pracownica

Praca tam jest czymś, czego nie przeżyłam nigdzie indziej, to na pewno. Szkoda że w negatywnym sensie. Jedyną zaletą są dziewczyny, z którymi się bardzo dobrze pracuje, ale też nie we wszystkich sklepach. Największą porażką jest szefostwo. Pani najstarsza - fałszywa, uśmiecha się po To, żeby zaraz obgadać na drugim sklepie jak to u was nie jest źle. Pan najstarszy syn - chyba najgorszy w całej "dziwnej" rodzince. Nie wie nic, "choć był po szkole obuwniczej", drze się na pracowników przy klientach, tak, że opinie chodzą po mieście, paranoja. Ogólnie to potrafi wszystko zdemolować i nic nie naprawić, hit. Jego sposobem Na współpracę jest mobbing i to szeroko rozwinięty, raz jak to powiedział, że nie po to się uczył sztuk walki, Żeby nie móc tego wykorzystać. Brawo. Pan młodszy nawet nie jest taki zły, przynajmniej ma odrobinę kultury osobistej, choć dobrym szefem nie można go nazwać. Przychodzi, przestawia buty, narzeka, wychodzi. Ale czasami zażartuje i się uśmiechnie, Wow. Pan najmłodszy mi znany jest super. Ma gdzieś wszystko i wszystkich, wykonuje swoją robotę i siedzi cicho. Pomocny. Piszę to dlatego, Żeby ostrzec wszystkie dziewczyny przed pracą tam. To co się tam działo kiedy tam pracowałam to jakiś żart przy niezapewnieniu prawidłowych warunków pracy (wystające druty, zimno, wysoko,bo magazyny małe,a butów mnóstwo) i minimalnej płacy. Premii nie da się wypracować, niech was nie zwiodą te komentarze, to jest prawie nierealne, takie ustalają progi. Odradzam pracy tam, wiem,że czytają te komentarze i mam nadzieję, że ta jak i wcześniejsze opinie im coś uzmysłowią, bo szkoda psychiki młodych dziewczyn

Irek

Tak mało piszecie , że trudno jest wyciągnąć jakieś wnioski pomocne dla zainteresowanych pracą.

Doradca Klienta

Najdziwniejsza rozmowa o pracę, na jakiej byłam. Najpierw czekałam bardzo długo na swoją kolej, weszłam jakieś 20-25 minut po umówionym czasie.

Żadnych konkretnych pytań o moje doświadczenie, poprzednią pracę. Gadanie o jakiś mało istotnych rzeczach, w ogóle nie na temat. Pan, z którym rozmawiałam, nie zadawał praktyczne żadnych pytań.

Martyna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

@Martyna

Szukaj gdzie indziej

Jeżeli komuś warunki pracy nie odpowiadają to niech idzie do innego zakładu pracy. Teraz wszędzie dawaja umowy śmieciowe......chyba że ktoś pójdzie na produkcję albo do państwowej roboty. Nigdzie nie jest idealnie. A jeżeli ktoś tak krytykuje to tylko zawiści że ktoś ma lepiej od niego.

Jaguar

Jak ktoś nie potrafi być handlowcem to powinien szukać pracy w innej branży.

Martyna

Nie, pracuje dalej z nowym zespołem atmosfera coraz lepsza. Pozdrawiam :)

pracownica

Uważam za przesadę z tym oczernianiem firmy Darbut. Pracuję na umowę o pracę od 6 lat, pensja wypłacana zawsze terminowo a dodatkowo możliwość wypracowania premii !!!

On
@pracownica

Jakiej premii haha

@pracownica

Jesteś pewnie z Bielska, skoro wyrabiasz premie. Niestety w innych sklepach nie jest tak kolorowo, premii nie ma wcale

mloda

najlepszy sklep i obsługa katastrofa ? jak to rozumieć ?

była

tragedia jedna wielka.... i zawsze tak będzie.

ona

znowu poszukują pracownika do Plazy w Rybniku błahahahahahahahahahahahahahahaaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONA

NIE POLECAM SKLEPU, JAK I PRACY W TEJ FIRMIE..

szoł

nie polecam.... tragedia ....

BYŁY

.....POWIEM KRÓTKO....NIE POLECAM....

Xxx

Pracowalam w sklepie Darbut około 5 miesięcy, nie jest aż tak źle jak tutaj piszą.. Dziewczyny troszkę przesadzacie choć może szefostwo po prostu się zmieniło w ciągu roku. Fakt że poznalam jedno z 3 trzech osób 'rządzących' tym sklepem, szef wydawal się normalny chociaż dziwilo mnie to, że śpią na pieniądzach (usunięte przez administratora). Po tym można stwierdzić że po prostu człowiek jest sknerą także dla siebie, co do premii... Nie wiadomo ile by trzeba było sprzedać butów aby jakakolwiek premię zobaczyć.k(usunięte przez administratora).nigdy nie była mila i nigdy nie ma czasu aby cokolwiek wyjaśnić choć czasami jak miała dobry humor to udalo się cos dowiedzieć.. Gdyby nie te sprzedawczynie to nie wiem czy którykolwiek sklep by przetrwał, na wszystko szkoda im pieniędzy czy cos się zepsulo w sklepie to juz zepsute musiało zostać. Ale dobrze wspominam prace w tym sklepie nie było aż tak źle..

Przypadkowa klientka

Ostatnio byłam w sklepie Darbut we Wrocławiu. Słyszałam od koleżanki, że są fajne promocje i ze w ogole buty sa fajne i że poleca. Niestety przeżyłam szok... Gdy weszlam do sklepu nie bylo zadnego zainteresowania moją osobą, a spodobały mi się fajne buty, żadna z dziewczyn do mnie nie podeszła, a myślałam, że w takim małym sklepie jest cos takiego jak obsługa klienta... nie kupiłam nic, wyszłam po prostu, a panie które tam pracują stały za kasą i dyskutowały na jakieś prywatne tamty. więcej tam nie wrócę, chyba że w innym miescie. Szkoda, że pracownicy zaniżają renomę sklepu, ale z drugiej strony może jest jakaś prawda w tych opiniach? pracodawca powinien sie tym zainteresować jeśli chce mieć klientów.

MJM

umowy o pracę w ogóle nie ma, nie wiem nawet czy dziewczyny teraz dostały, bo jedna miała dostać, zrobiła nawet badania na swój koszt, bo firma oczywiście o to nie dba. I jest 8 zł na rękę, a było 7 zł. Nic tutaj niestety nie jest "podobno". do czego to doszło żeby we własnym kraju człowiek pracujący w "renomowanej" firmie z "wysokim prestiżem" zarabiał mniej niż Pani z warzywniaka albo listonosz - nie wiem, cokolwiek. to nawet nie podchodzi pod najniższą krajową

była pracownica

Praca prosta, nie wymaga wysiłku musisz tylko być jej w 100% poświęcony i być na każde zawołanie. Umowa zlecenie , bardzo ciężko dostać umowę o prace a co do stawki to różnie było 7 zł teraz podobno dają 8 - szału nie ma ;) .

MJM

które zwalnia „niewygodnych” pracowników albo takich, którzy po prostu się nie nadają lub zwyczajnie nie spełniają ich oczekiwań. Brak kompetencji w tej sytuacji charakteryzuje się tym, że wymiana pracownika co miesiąc/dwa/czy trzy sprawia, że Darbut we Wrocławiu jest niestabilny. Pracownik z miesięcznym doświadczeniem pracy w Darbucie i wiedzą na temat funkcjonowania sklepu i systemu jest zastępowany kimś nowym, z małym lub dużym doświadczeniem – to nieważne – kto z reguły i tak na początku niczego nie wie, bo tak wygląda tam praca. Proponuję stworzyć mocny i stały zespół, który po jakimś czasie dotrze się i sprzedaż wzrośnie. Mam nadzieję, że to ulegnie zmianie i stosunek między szefem a pracownikiem w tej firmie ulegnie zmianie. Polecam pracę we Wrocławiu, bo jest bardzo przyjemna ze względu na dziewczyny, które tam obecnie pracują, są naprawdę świetne! Każdemu życzę takiej atmosfery pracy + elastyczny grafik + praca nie jest wymagająca fizycznie. Minus za płacę, która jest zbyt niska w stosunku do wykonywanej pracy i szefostwo chcące za wszelką cenę zwiększyć sprzedaż, bo pieniądze najważniejsze – relacje międzyludzkie już nie. Co do dziewczyn podpisanych imieniem, które pisały pozytywne komentarze, to dziewczyny z Darbuta z Bielska-Białej i innych miast. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Darbut Sklep Obuwniczy - Rybnik

• Jak się pracuje w Darbut Sklep Obuwniczy?

Zobacz opinie na temat firmy Darbut Sklep Obuwniczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darbut Sklep Obuwniczy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Darbut Sklep Obuwniczy?

Kandydaci do pracy w Darbut Sklep Obuwniczy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Darbut Sklep Obuwniczy