Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

captcha

Profesjonalne podejście do pracownika. Motywacyjna premia. W sumie to nie wiem co wiecej dodać, ale tak ja widzę tą firmę

Mirek

Mam wiele plusów co do tej pracy: Szanowanie pracowników Respektowanie zasad Higieny pracy dobre płace elastyczny grafik możliwość benefitów

Grześ

Jako magazynier dość mało mam obowiązkó w pracy, ale jest to monotonne. Pracowałem w fabryce pewnego napoju z nazwą Cola. Nie zamierzam tam wracać. Tutaj i spokojnie można pracować, nikt nas nie stresuje. Płace są rozsądne, a sami pracownicy pomocni

Iwona

Dobra lokalizacja dla mnie tej firmy jest dużym plusem. Nie mam daleko do pracy. Zarobki są dosyc dobre pewnie gdybym była na wyzszym stanowisku zarabiałabym wiecej. Co jakiś czas są przeprowadzane konkursy na brygadzistów . Szczerze polecam pracę :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
zwolniony

Przez dłuzszy czas pracowałem u konkurencji i długo szliśmy łeb w łeb. Jednakże od pewnego okresu zdecydowanie Prebake przoduje w swoim regionie pod względem piekarstwa. No cóz nie ma sie co dziwić. W końcu sam zwolniłem się i przeszedłem do tej właśnie firmy

Dużo osób pisze tutaj jak jest świetnie. Jako osoba która kiedys też czytała te opinie myślałem, że to kompletna bzdura. Na szczęście przeliczyłem sie. Firma jak najbardziej na plus

Daniel

Pochodzę z innego miasta. Przeniosłem sie i długo szukałem dość dobrej pracy. Znalazłem taką właśnie w tej firmie. Zero spin. szybkie wypłaty. Czego chcieć wiecej ?! :)

kudłaty

Jestem studentem i w lato zawsze sobie dorabiam w Prebake. Są uczciwi. Co prawda trzeba trochę czasu by się nauczyc pracować ale to żaden problem gdy sie chce. Bardzo podobały mi się wypłaty oraz duża możliwość kombinowania z grafikiem.

pavet

Jak przyszedłem do pracy strasznie denerowowało mnie to, że wszyscy sie znali. Byłem bardzo nie ufny w stosunku do starszych pracowników. Jednakże myliłem sie. Ludzie w tej firmie są naprawdę pomocni. Do dziś nawiazuje nowe znajomości :)

salazar

Pracowałem wcześniej na podobnym stanowisku w konkurencji. Cieszę sie, że przeszedłem do Prebake. Zarobki są o wiele wyższe, a pracy mam zdecydowanie mniej. Kontakt z ludźmi nie jest utrudniony i z każdym praktycznie da się pogadać . duży +

ziuta

Pracowałam razem z mężem w tej firmie. Nie mieliśmy żadnych problemów jeżeli dziecko było chore a jedno z nas musiało do niego wrócić. I to sie bardzo ceni w tych czasach. Dobra płaca

Luk

To moja pierwsza praca. Powiem szczerze, że nie zawiodłem sie. Nie dziwi mnie fakt tak wielu pozytywnych opinii. Myślę, że nie zostało juz zbyt wiele ciekawych miejsc pracy gdzie nie trzeba bać sie o swoją przyszłość i można pracować w ludzkich warunkach. Polecam tą robotę

opel

Łatwo awansować jak sie tam człowiek stara, ale na to też potrzeba trochę czasu. Dość luźna atmosfera pracy. Ogólnie to polecam

Minister

Nikt nie patrzył mi na ręce w tej pracy. Bardzo mi to odpowiadało. Nie ma jakiegos wszechobecnego gnojenia innych pracowników i wchodzenia w układy. Czasem można się posprzeczać z kierownikiem, ale da radę się dogadać. Dobry system zmian

idylla

Sprawna praca, da sie nieźle zarobić, ale trzeba mieć chęć do pracy. Pracodawca nie wykorzystuje i nagradza za staranie. Szybkie przelewy nie trzeba czekać

ognisko

Praca przyjemna, ale czasem cieżka. Trzeba się przyzwyczaić. Przecież leniom nie płacą haha :P. Da sie dogadać z kierownikiem i innymi. Wychodzi na plus :D

rezi

Brak machlojek i włażenia w tyłek kierownikom. każdy pracuje i nikt się nie leni.

Przemek

Pracuje w firmie od ponad pół roku. Wypłaty terminowe, świetna współpraca. Szczerze Polecam Firmę. Przemek

bunia

Jestem pod wrażeniem kierowników , którzy pracują w pocie czoła . Naprawdę jestem zaskoczona, że ludziom chce sie jeszcze być miłym w dzisiejszych czasach :). Polecam :d

xeni

Pracę prebake oceniam na 5. Nie przypuszczałam ,może aż tak dobrze się pracować, ale to chyba dobrze że są jeszcze tacy pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.