Opinie o Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy w Pniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy w Pniów

Wędliny po 3 dniach się slimaczą, mięso po odromzeniu śmierdziało, za takie pieniądze produkty nie są warte kupienia nie mówiąc o zjedzeniu????

PRACODAWCA
@Kasia

Byliśmy 24.06.2023 r. na zakupach w sklepie. Baleron który kupiliśmy suchy, bez smaku, jakość fatalna, mięso mielone nieświeże-zmielone resztki "starego" karczku. Mielona zjadły kury sąsiada. NIE POLECAM ZAKUPÓW.

Też chciałbym złożyć papiery na produkcję, ale nie wiem czy to praca zmianowa, dacie znać? Wolałbym żeby to była praca w stałych godzinach, bo mam jeszcze drugi etat. Czy pensja może być większa niż najniższa krajowa? Dajcie znać czy coś oprócz podstawy wchodzi w grę.

Urszula
@Kasia

Tak naprawdę to jest to forum przeznaczone dla pracowników tego Zakładu Produkcyjno-Usługowego. Ale w sumie to całkiem dobrze, że podzieliłaś się swoją opinią o produktach firmy. Czyli według Ciebie ich jakość pozostawia wiele do życzenia. No a zgłosiłaś któremuś z pracowników firmy?

Pafnucy Nowy wpis
@Kasia

Wędliny bez konserwantów, więc szybko tracą "świeżość". To nie Biedronka, z tablicą Mendelejewa w składzie ????

PRACODAWCA Nowy wpis

Paweł Nowy wpis

Jakie są warunki pracy na produkcji, jakbym chciał przyjść na pracownika produkcyjnego lub rozbiorowego? Czym się trzeba wykazać, by przyjęli, jakimiś wcześniejszymi doświadczeniami, czy mogą tego nauczyć? No i jaka umowa leżałaby na stole negocjacyjnym, z jaką kwotą? Dobrych parę lat temu podawali w głoszeniu, że dają UoP na okres próbny, ale przecież mogło się zmienić.

Wiki

Myślę, że jest tak dobrze i dlatego przestaliście tu zaglądać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Nowa

Witam. Czy ktoś wie jak się pracuje w sklepach firmowych?? Czy wynagrodzenie jest ok?? I czy jest duży nacisk na sprzedaż

Konrad

Bardzo dobry pracodawca i spokojnie polecam firmę bo pracuje się świetnie.

Małgorzata

@łysy Z tego co piszesz wynika, że w Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy zdarzają się nadgodziny. Mam wobec tego pytanie jak często ma to miejsce i czy można w związku z tym te nadgodziny odebrać? Proszę o więcej informacji odnośnie aktualnie panującej sytuacji, ponieważ będzie to istotna wskazówka dla osób, które chciałyby zasilić szeregi pracowników tej firmy.

Kudłaty
@Małgorzata

Zadajesz strasznie dużo pytań Nie wiem czy szukasz pracy 3 haków na przedsiębiorców. Od razu widać że śmierdzi pis-em

@Małgorzata

Nadgodziny praktycznie codziennie, jeśli nie ma roboty to zaraz Ci ją znajdą, sprzątanie placu, klejenie słoików itp. Nie ma czegoś takiego jak wybieranie nadgodzin. Ile razy człowiek przekładał swoje plany bo musiał w pracy zostać. Jak człowiek się odezwie to albo przymusowy urlop albo mniej w kopercie. Jak ktoś musi to robi, choć można poszukać spokojniejszej pracy gdzie istnieje prawo pracownicze.

ANIELA
@Kudłaty

Czy tam nie obsługują ludzi o poglądach PIS-owskich ? Miałam b. dobre zdanie o sklepie , ale teraz obawiam się że "smierdzę".Czy to mowa miłości? rasizm?

SUPER

Najlepszy wyroby jakie można kupić promieniu 100km. To duża masarnia mająca kilka własnych sklepów i współpracująca z wieloma małymi sklepami a wyroby mają ja z malutkich masarni rzemieślniczych lub można do wyrobów swojskich porównać.Ktoś pisze że nie ma daty ważności , bo to nie jest w plastiku na półce w supermarkecie.A na opakowaniu zbiorczym zawsze jest data, warto spytać i zobaczyć jak kogoś to interesuje. A jak ktoś się zna to widzi że wszystko świeże i pachnące.

Andy
@SUPER

To jakaś reklama? Widać po treści

ola

bardzo dobre wyroby,fantastyczna obsługa w sklepie. Firma z bardzo dobrą tradycją robienia dobrych wyrobów

ant

jest ok pracuje wiec wiem Moje sugestie dla Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy: nie mam jak narazie Lubię atmosferę w Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy za: zgrana ekipa

@ant

Proszę Cię żebyś napisał coś więcej o tym jak pracuje się w Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy. Co konkretnie sprawia, że uważasz, że w firmie jest ok? Jeżeli napiszesz więcej szczegółów, osoby planujące wysłać tam swoje cv, by dołączyć do Waszego grona, będą bardzo wdzięczne za informację.

Była pracownica
@ant

Chyba rodzina ...co ?

@Była pracownica

Skoro pracowałaś w Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy to Ciebie również zapraszam do dyskusji na temat tej firmy. Jak oceniasz zaoferowane Ci warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny komentarz, który napisała osoba posiadająca wiedzę zdobytą na podstawie własnego doświadczenia, jest wartościowy dla osób poszukujących pracy.

łysy

Chyba w tym zakładnie nikt nie słyszał o prawach pracownika. Praca po 60h tygodniowo, a zarobki na papierze najniższe..nie polecam

Kudłaty
@łysy

Łysy nieroby narzekały i narzekać będą. Dzisiaj nikt do pracy nie zmusza, nie chcesz robić to nie rób.

@Kudłaty

Dlatego nie chciałem i przestałem robić ???? zapraszam do tej firmy i życzę powodzenia.. Nierobie!

ant
@łysy

a co do lysego to sie domyslam o kogo chodzi i dobrze ze juz nie robisz wszyscy sa zadowoleni z tego i sie nie zgadzam z tym co napisales mi tu pasi zarabiam dobrze i nie narzekam

Była pracownica

Nie polecam wręcz odradzam .Wogole nie liczą się z człowiekiem nadgodziny to fikcja ani nie zapłacone ani do wybrania .Płacą slabo .Jak Powidz coś nie tak lecisz z byle powodu a szef nawet nie wysłucha co masz do powiedzenia ważne to co ktoś gdzieś komuś .Zmarnowany czas w tej firmie

Małgorzata

@Monia a dlaczego nie polecasz? Co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię? Jakie są warunki zatrudnienia i atmosfera? Póki co, ciężko wywnioskować coś więcej z Twojego komentarza. Jeśli rozwiniesz wypowiedź, będzie to cenna informacja dla osób, które rozważają złożenie do Zakład Produkcyjno-Usługowy swojego cv.

Monia

Nie polecam tam pracy.

Leszek

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji co aktualnie dzieje się w firmie? Interesuje mnie praca dlatego dopytuję.

Byla klientka

Nie polecam sxczegolnie sklepu na Andersa panie wciskają stary towar jak kupukesz większą ilosc.Ostatnio byly tam flaki z data spozycia do października 2017 roku.Personel nie uprzejmy bezczelny.

Asia

Zgadzam się w 200% z opinią o sklepie Milenium Pan ktory tam pracuje normalnie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu tylko szkoda że się nam rozchorował

Zadowolona klientka

Polecam sklep Milenium w Gliwicach Pan który tam pracuje zawsze doradzi miły usmiechniety a towar wyśmienity

jb19

Witam w zeszłym tygodniu w w sklepie na osiedlu millenium zakupiłem 1,5 kg łopatki wieprzowej.Nistety po długiej obróbce termicznej nie miało swojej kruchości mimo że było drobniutko pokrojone.Dodatkowo 1,5 godziny piekło się w piekarniku,ale niestety bardzo się rozczarowałem,mięso ciągle pozostawało twarde.Uważam że takie mięso powinno być przekazane do BAKUTILU a nie na sklepowe półki.Na koniec dodam że byłem waszym stałym klientem oraz nie dokonam już żadnego zakupu. jb19@vp.pl

Oliwia

Polecam sklep na Andersa w Gliwicach. Miła i profesjonalna obsługa, a produkty sami Państwo sprawdźcie. Moim zdaniem bardzo smaczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy - Pniów

Marciniszyn Tadeusz Zakład Produkcyjno-Usługowy
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pyskowicka 2
    44-120 Pniów