Moszczenica Wyżna

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Mipol P. Mikulec M. J. B. Plata Spółka Jawna Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych S

Krokodyl

Uwazajcie ludzie bo za zabrane byki nie płacom w terminie ba za puł roku albo za rok

Fikus
@Agro 11.04.2018 15:49

Pewnie ze nie beda polecac te złe opinie to pisza ci co nie chca żeby do mipolu bydlo oddawac tylko do nich taki wał mipol Góra

Buźka

Praca ok firma też wiadomo ze zawsze jakies lenie sie znajdą co nie chca nic robić a zarobić ale to norma.wyplaty w terminie polecam bo warto

Szzzz

Wszystko w porządku. Firma w pełni wypłacalna co prawda za bydło pieniądze wpłynęły dzień po terminie ale zostałem o tym poinformowany 2 dni wcześniej. Polecam!!!

jagoda

Płacą w terminie nie opowiadajcie kocopołów. Wszystko ok

Grzesiek

Super pracodawca ale niestety zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony

Metro

Potwierdzam ludzie zaj.... mozna sie dogadac placa ok nie ma co marzekac polecam ale trzeba miec checi do pracy bo jak sie nie ma to szkoda miejsce zajmowac

lala
@Zaufana 13.08.2017 17:14

a powiedz mi które grabie grabią od siebie

QM

Każdemu ale to każdemu odradzam pracę w tej firmie, brak jakiejkolwiek organizacji , płaca minimalna , alkohol na porządku dziennym , omijać szerokim łukiem , chyba że należy się do rodziny

kierowca kazik
@QM 10.02.2017 23:33

ja pracuje i nie należę do rodziny jest super

Gal

Umowa o prace. Stawki ok sądeckie

lala
@Gal 04.04.2017 21:05

kity gadasz firma ok

Jest ok super ludzie mila atmosfera nie pracowalem nigdy przy rozbiorze ale tu widac pelen profesjonaliznm. Zgrana paczka

Tomek

Nie płacą w terminie

Kelner

Witam, czy ktoś wie gdzie można zakupić ich wyroby - w jakiś marketach da się kupić?

olo

(usunięte przez administratora) min to 12 godz zarobki 1700 zł mc (usunięte przez administratora)

nowa

pracy baardzo duzo a płaca minimalna czyli jak to w naszym kraju (usunięte przez administratora)na calego, jedyny plus to normalna umowa o prace pozdrawiam kolegow i kolezanki z pracy w Rubinie

nock

firma nierozwinieta duo stresu nic ciekawego

nock

Praca 300 h na miesiąc, pensja 7 h na godzine i [usunięte przez moderatora] tragedia

Aga

Chciałabym się zapytać co sądzicie o Firmie Mipol?Czy ktoś tam pracował lub pracuje i jakie wrażenie?

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Mipol P. Mikulec M. J. B. Plata Spółka Jawna Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych S - Moszczenica Wyżna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mipol P. Mikulec M. J. B. Plata Spółka Jawna Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych S