Prosiaczek Delikatesy Mięsne Sklep nr 2 Halina Olszewska

Poznań

Opinie o Prosiaczek Delikatesy Mięsne Sklep nr 2 Halina Olszewska

as

Trzeba byc nienormalnym by u tego pustaka pracowac...

tomi@

to zła firma lepiej ją omijać z daleka

gosiulka

a teraz pani Halina ma restaurację Green city express i tam sprzedaje śmierdzące mięso

Ania

Pracowałam w Prosiaczku kiedyś. Szefowa była nie do zniesienia, ciągle wyzywała od najgorszych, pensja najmniejsza plus trochę pod stołem... Mało jak na 6 dni pracy w tygodniu z nadgodzinami. Jakoś musiałam wytrzymać, bo potrzebowałam akurat pieniędzy. Gdyby nie to, to nigdy bym się nie zgodziła pracować w takich warunkach! Poniżanie, obrażanie i same obelgi, stres psychiczny. To nie jest warte tego marnego grosza. W chłodniach smród mięsa, które musieliśmy reanimować aby sprzedać klientom. Kiełbasy, które były już śliskie i musieliśmy je myć aby sprzedać. Ciągłe polecanie produktów klientom, szczególnie tych już psujących się... To wszystko ponad moją psychikę... Bo jak tu np. polecić już zepsutą kiełbasę jakiejś miłej staruszce? :( NIE POLECAM

Daniel z prosiaczek.com.pl

Ktoś tu nielubi bardzo tej firmy, czyżby konkurencja? Dziwne że ostatni komentarz pojawił się od razu przy każdym wpisie, przedstaw się z nazwiska jeżeli tak bardzo było ci źle.

strzelec
@Daniel z prosiaczek.com.pl 19.10.2015 09:07

wazelina zalatuje.

była pracownica

Bardzo ciekawe, że ostatnie komentarze były pisane dzień po dniu. Czyżby właścicielka w końcu zauważyła to forum i postanowiła rozjaśnić swój wizerunek? Prawda jest jedna, nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Jeśli chcecie mieć spokój psychiczny to nie idźcie tam!

Pracowala_to_wiem

Piszecie tu same kłamstwa, byłam kiedyś kasjerką na 2-jce

Miłosz

Prosiaczek dobre smacznie ale praca cieżka ale wiem chociaż za co pracuje , zarobki spoko

Kub88

obsługa kuleje fakt ale, produkty smaczne

Ciawka

ODRADZAM!!! Prostactwo!

nowy

Mam nadzieję,że piszesz prawdę i doprowadzisz sprawę dz końca.Powodzenia życzę i wytrwałości.

anoniM

umowa zlecenie i nie ma co liczyć na więcej ... ogólna tragedia współpraca równa zeru zarobki hmm... długo by tu opowiadać PO PROSTU NIE CO CHWALIĆ

workman

Możecie napisać coś więcej o tym miejscu pracy? Stawki, atmosfera, coś o właścicielce? Jakie macie opinie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Trzeba być nienormalnym żeby chwalić sklep Prosiaczek nr2

Zostaw opinię o Prosiaczek Delikatesy Mięsne Sklep nr 2 Halina Olszewska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosiaczek Delikatesy Mięsne Sklep nr 2 Halina Olszewska