Catering 7 Heaven Kamil Krzykacz

Skierniewice

Opinie o Catering 7 Heaven Kamil Krzykacz

Michał

Ciężka praca ale firma wypłacalna i co najważniejsze jak chcesz pracować to będziesz

Robert

Pod względem pracy owszem jest cieżko, ale jeżeli Ktoś chce pracować to w tej firmie naprawdę można niezłe zarobić A Ci którzy nie chcą nic w życiu osiągnąć ciagle bedą narzekać !

NIE ZOSIA

zastanawiam sie kto to pisał -jakie premie ,gdzie one były a ponadto zadna "zosia" NIE PRACOWAŁA w tym okresie w tej firmie fakt szef wypłacalny ale warunki pracy -porazka brak poszanowania 2 osob

gość

witam, też tam prasowałam , praca jak każda inna , dorabiałam sezonowo , szef wypłacalny .

Zosia

pracowałam w tej firmie moja opinia jest bezstronna , nie wiem czemu tyle negatywnych opinii , według mnie porządna firma godna polecenia dla tych ludzi co chcą pracować - ci pracują ,ci co chcą się obijać -narzekają . Atmosfera w pracy normalna, pensja na czas , premie za dobrą pracę szef tez płaci , dostrzega ludzi którzy na to zasługują .POLECAM !

GOSĆ

26maja miałam wnuczka komunie gdzie przyjecie było zorganizowane przez ten catering 7heaven.Catering spisał się na szóstkę z plusem jedzenie znakomite bardzo miły barman nas obsługiwał bardzo uczciwa i na wysokim poziomie firma.Własciciel pan KAMIL bardzo miły i umie doradzic w dobraniu meni za które bardzo dziękuje .Goscie byli zachwyceni ze wszystkiego i wielki ubaw mielismy z małego kucyka zasponsorowanego przez własciciela cateringu na którym jezdziły maluchy.Bardzo duży ukłon i podziekowanie dla pani Kasi która pięknie udekorowała nam sale.Do zobaczenia

młody

złodziej jakich mało dorabia się na innych osobach wstyd dla całej rodziny i znajomych.

mała

ja również pracowałam w tym cateringu widziałam szefa w akcji kawał chama i drania zero szacunku dla pracowników traktuje ich jak niewolników syf bród i wogóle

Agis

Straszna firma maja ludzi za nic a szef.... Bez komentarza

Brak szacunku dla pracownika, problemy w wypłacaniem wynagordzenia.Upominasz się - słyszysz "czekam na przelew". Wszystko na ostatnią chwilę. Omijać szerokim łukiem, no chyba, że ktoś lubi pracować za darmo.

Zostaw opinię o Catering 7 Heaven Kamil Krzykacz - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catering 7 Heaven Kamil Krzykacz