Opinie o Górbeh Paweł Jeziorski w Jawor

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Górbeh Paweł Jeziorski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Górbeh Paweł Jeziorski o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górbeh Paweł Jeziorski w Jawor

ktos

Ja nie wiem co Wy od tej firmy chcecie.Przecież tam jest miód cud i malina.Tylko pracownicy nie zdycyplinowani i robią co chcą i Prezesa w h...a robia jak to obserwator napisał zastanawiające jest to dlaczego skoro jest tak cudnie ludzie zwalniają się jeden za drugim.Czyż nie szkoda im tego dobrobytu jaki tam mają.

ktodobrzeznaludzi

Nigdy nie będzie poprawy. No chyba,że sprzątaczka zajmię się sprzątaniem a nie papierami.

Ktos

K...a co się dzieje w tej firmie kostka idzie a kasy nie ma niech się kierownik określi czy firma upada. Czy ludzie Już mają szukać innej pracy. Czy będzie lepiej czy nie. A nie kręcą. Już ponad rok obiecują poprawę.

Emigrant

A jak tam sytuacja chłopaki na dzień dzisiejszy ? Wróciłem z Irlandii na dobre i szukam roboty gdzieś blisko koło domu i pomyślałem o tym zakładzie bo rzut beretem. Proszę o opinie Z góry dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Górbeh Paweł Jeziorski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
.??????????

Owszem popieram że są upadki i wzloty i trzeba wspierać kierownika. Ale kłamanie ludzi w biały dzień że będzie wypłata a nie ma jest nie wporzadku . Bo inaczej by ludzie podchodzili do całej sytuacji ja by nie wciskamy im kotów. Ludzie pracują cały miesiąc i mają swoje opłaty i wydatki. A nie przychodzi 10 a kierownika nawet na zakładzie nie ma . PAWEŁ jest dobrym kierownikiem ale ulega pod wpływem innych niestety. I jest jak jest. Powodzenia dla Pawła aby się wykaraskał z tych problemów.

Obserwator

Ludzie , nie rozumiem waszej postawy i krytycznej oceny waszego pracodawcy. Niestety w tym zjebanym kraju chcąc uposażyć firmę w dobry sprzęt i rozbudowę miejsc pracy trzeba sie liczyć z ogromnymi nakładami inwestycyjnymi , ale wy i tak tego nie zrozumiecie , bo to co czytam na tym portalu woła o pomstę do nieba. W tej cieżkiej branży niestety trzeba się liczyć że mogą być wzloty i upadki ,dlaczego nie chwaliliście firmy 2 lata temu , kiedy było wszystko w jak najlepszym porządku , kasa na czas ,i wogole , powinniście się cieszyć ze tylu was tam pracuje , bo gdzie indziej myślicie ze jest kolorowo? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Ale wy pracownicy (oczywiście nie wszyscy) nie potraficie sie nawet zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie "czy wykonuje uczciwie i sumiennie swoje powierzone obowiązki jako legalnie zatrudniony pracownik" Wiele osób pewnie nigdy o tym nie myślała , bo znając życie to po co jak , można przełazić cały miesiąc z kąta w kąt pościemniać a czy sie stoi czy sie leży 10 -tego sie należy - bo wiekszosc myśli tą samą kategorią -szef ma i trzeba go łoić jak sie daje. To jest podejście do sprawy nie oszukujmy sie to jest fakt w tym zjebanym kraju, w tej zjebanej branży. Dlatego nie oczerniajcie nikogo za to ze w firmie brakuje płynności finansowej , nikt celowo nie doprowadza do takiej sytuacji , poprostu tak sie nieraz dzieje , a wy zamiast pisać te obelgi powinniście szefa wesprzeć I wziasc sie do roboty aby produkcja była , bo bez tego zakład nie zarobi, i wy tez nie. Dlatego na miejscu Pawła ograniczył bym ilosc zatrudnienia o połowę bo właśnie tyle osób naciąga go na koszty ,opierdalajac sie ,i wyrażając swoją frustracje na portalach internetowych. Szkoda słów , jak wam tak zajebiscie źle to dlaczego sie nie zwolnicie i dacie chłopakowi spokój., jest wiele zakładów kamieniarskich w obrębie ,gdzie wszędzie jest tak samo i dobrze o tym wiecie. Pozdrawiam

mmm

Paweł Jeziorski robi dupę ze swojej gęby, kłamie szybciej niż zając dupą rusza. Już prawie wszyscy się od niego odwrócili - biznesmen wielki. Niedługo będzie sam zapierdalał.

ktos

Kierownik, ale z Ciebie poeta lepiej tego ująć nie można było. GRATULACJE☺.

Kierownik

Ten zakład jest żałosny sprzedają towar za pół darmo kolczyk sie cieszy ze sprzedaż idzie.. chłopie za głupi jesteś na handel... niedługo kostke po 80zł bedziesz sprzedawał z transportem gratis ... i jak tu nie ma byc długów Prezes nie ma takiej osoby która wierzyła by ci na słowo kłamiesz w żywe oczy okradasz ludzi z ich zarobionych pieniedzy ktore i tak dostają na raty.. chciałes wykończyć inne zakłady dojechałeś sie sam.. "Dupy nie urwie" urwało razem z jajami... "zegar tyka dług nie znika nie ma dnia bez komornika telefony, windykacje zakład pada oficjalnie.."

ktos

Prawda boli ☺i dobrze.Bo to jest chamstwo aby w dzień wypłaty okazywalo się ze Pan Prezes obcina ludzia wyplaty bez jak kół wiek informacji nawet jeśli uznał Pan Prezes ze ludzie źle pracują to powinien mieć na tyle szacunku aby ich o tym po informować w końcu to ci ludzie na niego i jego firmę zapierniczaja.A teraz nie dziwię się że olewaja pracę skoro tak się ich traktuje. A jak widać sprzątaczki zawsze będą i zawsze będą w cenie.

Aaa

Pierw trzeba zapłacić za tą robotę,gwiazdo!!!

ktos

Co wy pierniczycie sprzątaczka dobrze sprząta???. Chciała obniżyć płace obniżyła ☺co fakt to fakt szkoda, że ludzie dostali znów wypłaty po czasie i jeszcze w ich dzień dowiedzieli się, że zamiast 19zl za godz dostali 15zl. Nie ma jak to zrobić pracowniką ekstra prezent.Jak tak dalej będzie to Pan Prezes nie będzie musiał martwić się o wypłaty bo albo nie będzie miał pracowników, albo będzie miał same sprzataczki ☺.

:D :D :d

Jak można obciąć wypłatę ludziom. Tylko sobie kieszenie pchają kasą a o pracownikach nie pomyślą jak tak można! Sprzątaczka niż sprzątać to siedzi w papierach i gada :D A o wypłacie jak zrobili było godz. 19 zł a teraz godz.15 zł mogli chociaż zrobić zebranie i powiedzieć co to za ludzie szok !

szalony _look

Tylko się spóznia z wypłatą a ludzie czekają

Zapytam Pana prezesa kto tak miesza na tym zakładzie, słyszałem że pan Rafał zaproponował obniżki płacy,czy to prawda? A tak z innej strony panie prezesie ojca Pan dał na linki żeby robił wstyd, ma już swoje lata, regieckiego dać żeby łaźił jak smród po gaciach i nic nie robić, dać go do roboty niech zarobi na wypłatę

ciekawe gdzie te pieniądze???? Grunt,że prezes Święta będzie miał w atmosferze rodzinnej.

Dokładnie jeszcze sciemniaja że pojechał po pieniądze, normalnie śmiech, gdzie te pieniądze dają to ja też pojadę

WESOŁYCH ŚWIĄT

Niestety kiedyś bardzo fajna firma dobrze prosperująca a teraz z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.Szef kłamie ludzi w żywe oczy obiecując,że zrobi wypłaty po czym nie robi dzisiaj Bogu dzięki mamy 19 a wypłat na koncie dalej nie ma i nie wiadomo kiedy będą i czy w ogóle będą szkoda,że szef Pan Paweł nie myśli o ludziach o tym,że każdy ma jakieś potrzeby,że zbliżają się święta i zwyczajnie tak się nie robi nie traktuje się ludzi jak śmieci bo Ci ludzie na Pana PRACUJĄ.

Wypłaty nie będzie,a kiedy odda 500 masakra prezes pożycza pieniądze od pracowników

Tak padnie jak był tomek i odsunął pewne osoby od pieniędzy zakład zaoszczędził sporo szkoda ze odszedł bo trzymał krótko,a teraz żądzi jarek co sprzedaje za pół darmo i jeszcze na zeszyt śmiech nikt nic nie widzi przecież on na niczym się nie zna, a propo prezes uwalil wypłaty wszystkim czemu jarkowi nie zabrał

Zostaw merytoryczną opinię o Górbeh Paweł Jeziorski - Jawor

• Jak się pracuje w Górbeh Paweł Jeziorski?

Zobacz opinie na temat firmy Górbeh Paweł Jeziorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Górbeh Paweł Jeziorski
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Stefana Żeromskiego 10 lok. 2
    59-400 Jawor