Opinie o Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy można liczyć w Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik na prywatną opiekę medyczną?

Aga Nowy wpis

Znalazłam przypadkiem starą umowę z tą firmą... z 2013 r. - do tej pory nie odzyskałam całej należnej mi kwoty. Wspomnienia wróciły - ta ...firma... to jakaś MASAKRA - co miesiąc upominałam się o pieniądze, prośby, groźby... Pani wprost mi powiedziała, że mogę sobie robić, co chcę. Bardzo się zdziwiłam, że firma jeszcze istnieje, a właściciele nie siedzą... (usunięte przez administratora)

Sylwia Nowy wpis

Jakich wykładowców firma aktualnie poszukuje?

Margaret

Czy ktokolwiek uzyskał swoje zaprasowane pieniądze od tych (usunięte przez administratora)? Mój nawet komornik nie był wstanie tego uczynić po wyroku sądu.. umozyl postępowanie po roku... czy komuś z was się udało?

Dąbrowa Nowy wpis
@Margaret

Dzień dobry, piszę, bo tak jak pani zostałam oszukana przez firmę Akademia Edukacji Platon. Nie zapłacili mi za ostatni miesiąc pracy- listopad 2019 (ok 1700zł). Jutro wysyłam im wezwanie do zapłaty (droga przedsądowna, ale szczerze wątpię w polubowne załatwienie sprawy. Unikają kontaktu.) Prawnik poradził mi, że jest szansa odzyskania pieniędzy, ale nie przez sąd tylko prokuraturę. Skoro oszukali kilka osób to szkodliwość czynu jest wielka więc warto im w ten sposób założyć sprawę. Czy byłaby pani zainteresowana wspólnym zgłoszeniem? P.S. Im więcej poszkodowanych tym większa szansa, że sprawę się wygra. Pozdrawiam, M.K.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Norbert

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

bruno734

Dziękuje za wpisy. Dzięki Państwu nie podejmę się współpracy a proponowali.

Natalia

Tak tajemniczo a jednocześnie niepokojąco piszecie. Może ktos podpowie czy potrzebują nowych pracowników?

LC

Wszystkim pokrzywdzonym proponuję kontakt z kancelarią LEX CONTROL - 606731649 Pomogą

Katarzyna

@Hanna, byłaś lub też jesteś nadal pracownikiem firmy? Mogłabyś opisać aktualną sytuację? Czy został wyjaśniony powód opóźnień w wypłacie wynagrodzenia i zostało ono uregulowane? Zachęcam do aktywności w wątku zatrudnione w firmie osoby.

Margaret
@Katarzyna

Komornik po roku umozyl mi sprawę ...to niewiarygodnie firma działa realizuje projekty zatrudnia i oszukuje dalej A komornik umaza sciagalnosc że egzekucja okazuje się bezskuteczne z ruchomości wierzytelności i kont bankowych. To jakieś kpiny że strony komornika albo jak ta firma działa że nie ma na kontach ani grosza.. śmieją się i kradną dalej ..A nauczyciele trenerzy pracuja i zostają okradani!!!

Niewypłacalna, dłużnik , mimo realizacji projektów unijnych nie płacą podwykonawcom - wyrok sądowy,nawet komornik nie ma łatwo..

Katarzyna

Ale rozumiem, że firma nadal działa i zatrudnia pracowników? Może w związku z tym, że realizowane są projekty unijne, sytuacja za jakiś czas się poprawi. A czy w ostatnim czasie coś się zmieniło i pracodawca zaczął wypłacać zaległe wynagrodzenie?

Hanna

Czy dostali juz Panstwo pieniadze? Mam ten sam problem,czekam juz pol roku!!! Oszusci!

@Hanna

Czekam już od 2014 roku na wypłatę,, wyrok sądowy z sądu pracy Rzeszów ,, do dziś komornik nie przelał mi na konto ani grosza.. albo komornika mam do niczego albo firma umie sobie kreatywnie radzić i być nieściągalna .. współczuje tym którzy się nabiorą tak jak ja,, a ostrzegali mnie ludzie z Rzeszowa,, ale to tyle lat temu było,,że ,,jeszcze fora nie pisały..

Podobnie jak powyższe opinie, mogę powiedzieć to samo. Już nawet nie mam ochoty dzwonić do p. Kanik, po ona zwyczajnie kłamie. Na pieniądze czekam 4 miesiące, co prawda to krótko w porównaniu do innych osób tutaj się wypowiadających, ale rzeczywistość jest taka, że p. Kanik CIĄGLE, ZA KAŻDYM RAZEM twierdzi, że albo przelew wyjdzie albo coś się stało innego i zaraz przelew będzie, a na koncie jest ... zamiast przelewu. Już nawet nie mam ochoty do niej dzwonić, bo nie mam ochoty słuchać kolejnych kłamstw. Nigdy więcej współpracy z tą firmą i jak najbardziej odradzam komukolwiek współpracę z nimi.

Hanna
@Gość

Czy w koncu Pani otrzymala zaplate?

Katarzyna

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Czy zatrudniane są nowe osoby? Można liczyć na umowę o pracę? @anonymous, rozumiem, że zdarzyło się opóźnienie w wypłacie? Czy udało Ci się już skontaktować z pracodawcą i otrzymałeś wynagrodzenie?

Me

Czy mają Państwo jakiś inny nr. tel. Bo ten chyba mają schowany do ... nie mam chęci za bardzo do nich jechać ale pewnie będę musiał skoro nie odbierają.

patrycja
@Me

o ile będą w biurze, bo też może tam są nie dostępni

@Me

Znam to z zycia ,tez czekam , czekam , czekam :( Ze tez takim do d....y nie ma kto nakopać

Wawka

Odradzam współprace z firmą Platon!!!!!!!!!! Pracowałam dla nich w czerwcu, wrześniu i październiku- do dziś są mi winni część pieniędzy za pracę. W rozmowie z bezczelną właścicielką ręce opadają! Firma dostała całość pieniędzy z urzędu ale od 2 miesięcy nie przelewa ich wykonawcom, wcześniej o każdą należną część wynagrodzenia trzeba było dzwonić kilka razy i się prosić. Niestety na portalach ogłoszeń o pracę widać, że startują w kolejnych przetargach więc może być więcej poszkodowanych. Szkoda nerwów i pieniędzy za telefon, no chyba, że ktoś lub pracować za darmo.

@Wawka

Potwierdzam , Nie ma na nich silnych ??

patrycja

Firma nie wypłaca pieniędzy w terminie. Na wypłatę trzeba czekać nawet i 4 miesiące. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. NIE POLECAM.

Co słychać w firmie? Jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

N-l

Jestem kolejną osobą oszukaną przez firmę Platon !!! Firma wygrała przetarg na realizację projektu unijnego w województwie świętokrzyskim. Ostrzegam kolejne osoby!!! Nie można wyegzekwować należnych pieniędzy.

Karol

NIE POLECAM !!! Nie można się doprosić pieniędzy za wykonane usługi, zwodzą, obiecują, oszukują.

N-L

Ja rowniez przestrzegam prezed wspolpraca z ta pseudo akademia!!! W mojej szkole tez nikt nie otrzymal wynagrodzenia zgodnie z umowa! Niektorzy nie otrzymali nawet grosza!!! Ja juz 4 m-c czekam na wyplate zaleglego wynagrodzenia!!! W dodatku nie mozna sie skontaktowac z wlascicielka firmy, p. Magdalena Kanik, gdyz notorycznie nie odbiera telefonow!!! Czuje sie przez nia oszukana i wykorzystana!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik - Rzeszów

Platon Sp.j. Akademia Edukacji B.Ślusarczyk M. Kanik
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jałowego 6A
    35-010 Rzeszów