Opinie o Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. w Morąg

Bodzio

Kierowcy często nie wydają reszty (najczęściej jak się daje do 50gr więcej niż warty jest bilet) lub źle ja wydają oraz są niemili. Najgorszy jest Pan z trasy Ostróda - Słonecznik, który notorycznie nie wydaje reszty.

Mała

Co z tego że firma ok Jak kierowcy do kitu ,wciska klientom że biletu miesięcznego nie może sprzedać w kasie u siebie .A po jaką cholerę płaciłam za te ich karty

Wiktoria
@Mała

Przykro mi, że ma Pani niemiłe doświadczenia z firmą ale może to nieporozumienie i faktycznie kierowca nie ma takiej możliwości? Czy dowiadywała się Pani w miejscu, w którym zakupiono kartę gdzie można kupić bilet miesięczny? Co oni powiedzieli?

@ziomek2 nie ma firma konkurencji?

Filomena

A ja myślę, że konkurencja nie próżnuje tylko inspiruje do takich wpisów!

Ziomek2
@Filomena

Gdyby jeszcze istniała jakakolwiek konkurencja w okolicy można by było wtedy podyskutować...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ziomek2

Firma to porażka bo każdym tego słowa znaczeniem. Pracodawca jak i Panie zarządzające transportem na rozmowie o pracę przechwalają jaka ta "FIRMA JEST CUDOWNA". A tak naprawdę to (usunięte przez administratora) umowy śmieciowe najniższa na kwicie reszta pod stołem brak szacunku ze strony pseudo pracodawcy jak i kadry zarządzającej tym syfem jazda od rana do nocy za nędzny grosz jazda bez karty trupami bo inaczej nie można nazwać tego sprzętu szkoda ze nikt jeszcze nie nasłał na ten pseudo transport kontroli ale czas tym się zająć. Nie polecam usług ani pracy w tej firmie jeśli ktoś ma choć trochę oliwy w głowie. Na koniec pracy pokazali mi środkowy palec i nie wypłacili pieniędzy powodem którego jest kryzys.... PRAWDZIWY DZIADTRANS

Miro

Wiecie może czy firma potzrebuje aktualnie kogoś do pracy?

Kamil
@Miro

Jeżeli wciąż jesteś zainteresowany pracą w Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C., to na stronie: Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. (na zdjęciu na tzw. "ścianie") jest informacja, że poszukują kierowców w transporcie międzynarodowym kategoria C+E oraz D. Podane są także numery telefonów. Przypuszczam, że jeżeli zdjęcie nie zostało usunięte, to oferta jest cały czas aktualna. Daj znać czy będziesz aplikować. A może już złożyłeś dokumenty aplikacyjne?

Nieważne
@Kamil

Nie polecam pracy w Firmie lipnicki na rozmowie naobiecuja złote góry a potem słyszysz tylko że tak wyszło i oni nic z tym nie zrobią za weekendy w kabinie(usunięte przez administratora) ani złotówki a delegacje każe podpisywać w firmie rządzi spedytorka wraz z synkiem i mężem. Mąż naściągał kolegów którzy otrzymują lepsza robotę a reszta co nie jest z nimi sponiwacona dostają przysłowiowe(usunięte przez administratora) Szef nie ma pieniędzy na naprawę aut z całego serca i swojego doświadczenia niepolecam tej firmy.

Kamil
@Nieważne

Napiszesz coś więcej na temat tego jak różnią się obecne warunki pracy od tych proponowanych podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Oburzona

W rozkładzie jazdy na stronie lipnickiego jest,że autobus zatrzymuje się na ulicy Grunwaldzkiej w Olsztynie pani w informacji powiedziała mi dokładnie tak samo, a raz mi sie nie zatrzymał i drugi raz tak samo nie chcial w ostatniej chwili sie zatrzymał jak zapytałam kierowce stwierdził ze to jest miejski przystanek. Porażka jakaś ! Albo poprawcie informacje na stronie o przystankach albo poinformujcie kierowców gdzie mają sie zatrzymywać

Malaga

Ten przewoźnik to jakaś kpina, autokar od Lipnicki a wycieczka do Hiszpanii planowana miesiącami legła w gruzach. Nie przejechaliśmy nawet przez granicę. Autokar nieprzygotowany do podróży, klimatyzacja siadła po kilku godzinach i naprawiali ją ponad 20h po czym i tak stwierdzono, że "może zadziała, może nie" na dworzu 30°C a w autobusie jak w saunie. Zero zainteresowania sytuacją ze strony kierowcy. Jedyny plus to poznanie wszystkich cen paliw w Zgorzelcu. Nie polecam nikomu.

Zniesmaczony pasażer.

Bardzo nie polecam! Okejki jeżdżą jak chcą, nie zatrzymują się na wyznaczonych przystankach i co więcej nie raz byłam świadkiem sytuacji kiedy to kierowca wziął pieniądze za bilet a wzamian za to w razie kontroli daje kartę nastolatkom i osobom, które kojarzy. Więc pieniądze idą do kieszeni kierowcy. Nie wiem czego to jest wina, może za niskich wynagrodzeń, albo chęć dorobienia sobie za wszelką cenę. Ale nie wygląda to za dobrze. Nie zapominając oczywiście jeszcze o prędkości bo kierowcy mają "gdzieś" przestrzeganie zasad ruchu drogowego i jeżdżą z taką prędkością, że strach wstać kiedy okejka zbliża się do przystanku wysiadającego w celu zasygnalizowania, że wysiada. Ludzie latają jak pionki. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni, lub pojawi się konkurencja i komfort pasażerów ulegnie dużej zmianie na plus i ludzie w zimę przestaną zamarzać na przystankach.

Ktoś

Chore co się u tutaj dzieje! Kierowcy jeżdżą jak chcą ! Na trasie Ostróda-Stębark a nawet dalsze trasy, okejki nie przyjeżdżają. Czy to lato czy zima( oprócz nie jeżdżących w dni nauki szkolnej) kierowcy gdzie ich kurs jest w rozkładzie jazdy także robią sobie wolne. Nie dość, że panowie robią łaskę żeby się zatrzymać na wyznaczonym przystanku to jeszcze jeżdżą jak im się podoba!! Albo zmieńcie kierowców albo uaktualnijcie rozkłady jazdy żeby chociaż ludzie nie marzli !!!

El Dorado

(usunięte przez administratora)Pracodawca na rozmowie o prace naobiecuje zlotych gor a z czasem jest tylko rozczarowanie i flustracja. Po kilku miesiacach rzucicie kluczykami z wielkim niesmakiem no chyba ze bedziecie trzymac szefowi palec w (usunięte przez administratora) to wtedy bedziecie lepiej traktowani. Jak ktos chce przychodzic do pracy majac rodzine i chce uczciwie zarabiac, to nie jest praca dla niego. Na ciezarowkach wcale nie sa tam takie duze zarobki, no tak w Polsce na miedzynarodowce wszyscy zarabiaja po 8 tys hehe ale zart. Dla wszystkich zainteresowanych proponuje isc tam na rozmowe o prace, jak ktos ma troche oleju w glowie to odpusci. A i ciezarowki trumny na kolach. Pozdrawiam

Lejdi

Nie polecam ! Bilety drożeją , okejki nie przyjeżdżają bo stoją rzekomo w korku (a korków nie ma) , albo są awarie . Jeden kierowca skraca sobie trasy , nie jeździ tak jak powinien przez co kilka razy nie dojechałam do miasta . Moje sugestie dla Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.: Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Okejki mogłyby wkońcu przyjeżdżac i zostać wymienione na lepsze . Ciągle awarie , ale nic dziwnego skoro (usunięte przez administratora) nie dba o jakość tylko o podwyższke biletu ;)

Viaa

Szczerze nie polecam!! Kurs z Krefeld (Niemcy) do Olsztyna (dokładna data: 20.12.2017). Wydaje mi się, że to podwykonawca usług firmy Sindbad, gdyż tam zamówione i opłacone były bilety, jednocześnie firmy Sindbad kompletnie nie winię za zaistniałą sytuację. 1. Autokar miał wyjeżdżać o 19:05, łaskawie zjawił się koło 20:00 2. Z narzeczonym mieliśmy zarezerwowane miejsca obok siebie, jednak do pani pilotki nie docierało to, że taka rzecz może mieć miejsce, posadziła nas osobno. 3. Pilotka wredna jakby ją tampon uwierał. Arogancka, niemiła, wyraźny brak umiejętności pracy z ludźmi. 4. Postoje praktycznie wymuszone, 5 minut i wracać. 5. Na 1200 km, około 19 godzin jazdy był tylko jeden kierowca. 6. Na autostradzie, przy jakichś robotach kierowca zahaczył o obrysówkę (taka pomarańczowa lampa sygnalizująca roboty) uszkadzając dość solidnie przednią szybę (pokruszona szyba). 7. Na pytanie o kawę, padła rycząca odpowiedź "NIE MAM WODY!". To takie najbardziej zapadające w pamięć przykre aspekty, było tego więcej...

Wow
@Viaa

A to chyba konkurencja pisze te teksty. Robota ok na weekendy w domu i kasa spoko Czego chcieć więcej

Viaa
@Viaa

Jesteś w wielkim błędzie.

as
@Wow

Coo??? na weekendy w domu?? dobry zart

Karol
@as

Ile dni w tygodni pracujesz? Nie masz wolnych weekendów? Czy grafik jest na tyle elastyczny, że możesz go układać według własnych potrzeb? Jeśli mógłbyś dodać jakieś szczegóły dotyczące swojego zatrudnienia, byłby to bardzo pomocne dla innych poszukujących pracy. Czekam na Twoją opinię.

Ziby

Mnie obciążył za zbicie tylnej lampy choć przy rekrutacji obiecywał, że jestem od takich rzeczy ubezpieczony. Zabrał z wypłaty (na odchodne) ponad 1000 zł. Typowy dorobkiewicz z PKSów. Jego koledzy kierowcy których zatrudnia podobni. Uśmiechają się do ciebie a potem obrabiają za plecami (usunięte przez administratora) i kłamią... To jakaś sekta Mrągowska hehe....

uciekajcie od lipniaka
@Ziby

To wszystko jest prada co powiedziales

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

pomocny

Jak chcesz pracować uczciwie to przychodź- zawsze można się z szefem dogadać - w każdej kwestii- a jak chcesz ściemniać to idź gdzie indziej to całe wyjaśnienie

x-faktor
@pomocny

to nie ściemniaj i pracuj dalej

denis
@x-faktor

widze ze odezwal sie jeden z pieskow lipy

Nie polecam jako pracodawcy. Po zakończeniu współpracy wychodzi wszystko na wierzch. Arogancki, typowy prywaciarz dla którego tylko kasa się liczy, a nie pracownicy. Do tego płaca. Kierowca zawodowy C+E zarabia 1400zl podstawy + 170zl dniówka. Stare naczepy firanki i ciągniki też już wysłużone. A na do widzenia obciąć z wypłaty za co się da. Typowy DZIADTRANS!!

SS
@Marek

Naucz się jeździć to porozmawiamy, a nie samochód cały poobijany, sierota nie kierowca.

ABCDE... itd
@Marek

Tylko jak tu po Tobie wchodzic do ciężarówki jak stopnie rozpierdo... A za taką stawkę jaką dostałeś to powinieneś w (usunięte przez administratora) prezesa pocałować, przecież Tobie w kwitach jeszcze pieczątki nie wyschły.

x-faktor
@ABCDE... itd

Ale z ciebie pała...

uciekajcie od lipniaka
@Ziby

Oo dobrze powiedziane. Sekta. Przylaczam sie do wypowiedzi

@Edek, Ty jako pracownik z dłuższym stażem masz inną opinię o firmie niż Twoi poprzednicy. Rozumiem, że pakiet socjalny Cię nie obejmuje, ale możesz liczyć na premie lub ekstra płatne nadgodziny? Atmosfera w pracy według Ciebie jest satysfakcjonująca. Czy relacje z przełożonym także należą do udanych? Zachęcam innych pracowników firmy do dodawania swoich opinii.

@Zibi, rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień odnośnie współpracy z firmą, może mógłbyś dodać kilka słów na temat atmosfery w pracy i relacjach między pracownikami? Obiektywne i merytoryczne opinie, mogą pomóc w pojęciu decyzji o aplikowaniu do firmy innym kandydatom. Znając różne opinie, będą mogli zdecydować, czy są zainteresowani tą pracą.

Edek
@Ewa

Ja tez potwierdzam zero pakietu socjalnego , ale praca całkiem fajna, ja lubię tych ludzi, pracuję już od lat i nie narzekam jak ci młodzi. Pracę trzeba szanować jak jest.

@Ziby, powinieneś wyjaśnić z pracodawcą tą sprawę. Samochody muszą byś ubezpieczone i ubezpieczenie zazwyczaj pokrywa szkody powstałe w trakcie ich użytkowania. Pracując tam poznałeś firmę od środka. Może dodałbyś jeszcze opinię na temat warunków pracy, atmosfery, pakietu socjalnego? Każda informacja przyda się osobom poszukującym pracy.

@Ewa

Oczywiście, że próbowałem wyjaśnić kwestie ubezpieczenia ale nic to nie dało. Pracodawca przekręcił kota ogonem i powiedział, że nie bylem ubezpieczony choć (jak już pisałem wcześniej) zapewniał mnie, że takie ubezpieczenie posiada każdy kierowca. Pobierał na ubezpieczenie 15 zł miesięcznie z wypłaty a w razie kolizji 30 zł przez trzy miesiące. Atmosfera w pracy nerwowa. Wydaje się, że wszyscy tam siedzą jak na bombie.... :) Pakietu socjalnego zero. Nawet kary zdrowia nie chcieli. Nie było przeszkolenia w zakresie np.BHP. Kazali tylko podpisać papier i do roboty. Przed południem podpisałem umowę o prace aby za godzinę ruszyć w trasę. Masakra....

Zostaw merytoryczną opinię o Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. - Morąg

• Jak się pracuje w Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.?

Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.
  • żeromskiego 43
    14-300 Morąg
  • NIP: 7411512573 KRS: 0000320126

Lipnicki Przewozy Autokarowe S.C.