Opinie o Procan Sp. z o.o. w Zakrzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Procan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Procan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procan Sp. z o.o. w Zakrzewo

osa

to praca, klimatu nie musi być! rób swoje! nie bój się że pracujesz 8h bo tak jest kontrakt podpisany z Tobą! osoby które nigdy się nie wykazały a są nagradzane nie pracują więcej niż 8h! i pamiętaj mów że wszyto umiesz bo nikt tego nie sprawdzi a jak masz szczęście w życiu jeszcze Cię nagrodzą !! a jak chodzi o kamery w biurze też powinny być może by się z nas nie śmiali.

Koza

Klimat straszny, brak szacunku do pracownika. Nigdy nie możesz być pewny kiedy wyjdziesz z pracy, kiedy przyjedzie jakiś transport, kiedy dostaniesz zamówienia. Nadgodziny nie są płatne ale trzeba je robić bo jest za mało pracowników. Jak wyjdziesz po 8 godzinach to patrzą na ciebie jak na nieroba. Co do kamer homo sapiens, nie bawi mnie to, że biuro sobie siedzi na kamerach i sie smieje bo cie nagrali jak drapiesz sie po dupie.. W ten sposób kamery są wykorzystywane...

homo sapiens

Człowieku, chyba nie pracujesz i nigdy nie pracowałeś w tej firmie i w tym oddziale skoro twierdzisz, że nie ma tu atmosfery. Kamery są bo mamy XXI wiek, pokaż mi firmę, w której nie ma jeszcze kamer. Może sam siejesz zamęt i jesteś niegodny zaufania skoro jak widać masz z tym taki problem.

kat

człowieku wszyscy zasłużenie zwolnieni oprócz jednej osoby i jeszcze brakuje do końca!!! brak zainteresowania tym oddziałem to prawda!!! atmosfery nie ma! kamery to są za późno. Nie można nikomu tam ufać. ale to wszystko spowodowało kierownictwo. gratulacje za dwulicowość kilkom ludziom i spryt :/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Procan Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kiełek

Oddział Będzin pada na pysk,dyro pozwalniał ludzi którzy tworzyli ten oddział i utożsamiali się z firmą.Pozamieniał ich na rządnych wykazania się przed " kudłatymi "wilczkami które myślą że chwyciły Pana Boga za nogi, a gdy już będą zbędni zostaną potraktowani z buta jak wiadomo kto ( PL ,RJ ,SD , AD ).Zamontowali czytniki wejścia wyjścia , kontroler czasu pracy , kamery i wielki telewizor gdzie możesz sprawdzić czy masz pryszcze włosy w nosie , normalny dom Wielkiego Brata.Zrobił się wielki mobbing każdy patrzy na siebie wilkiem i tylko czeka żeby kogoś pod.....lić. A najśmieszniejsze jest to że ta cała elektronika jest dla 5 magazynierów :) :) :).

ZORRO

Widzę kolego nie pracujesz od początku firmy :) chodzi pewnie nie jesteś kolegą tylko kimś nowym i pewnie chcesz się wykazać... zapytaj starych pracowników po ile pracowali... to było po 16h wlicz czasem sobotę i niedziele. Teraz zapytaj kogoś kto jest bardzo blisko ciebie czy zapłacony mamy za to zus... zapytaj czy wtedy co zarabiali kupę kasy, dlaczego nie chcieli wprowadzić kontrolera?? SZANUJ NAS CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!

nowy

Czy to są opinie o PROCAN - Kopytów - Błonie ?

osa

Bardzo fajna praca tylko ludzie fałszywi... są też fajni ludzie ale to zależ do jakiego oddziału trafisz. Dyrektor zawsze tnie koszty nie interesuje go pracownik tylko cięcia, kontroler pracownika spowodował że każdy pracuje bez zaangażowania...

Pitupitu

Pisząc taką opinię należałoby podać o jaki rodzaj pracy chodzi - ponieważ opisana sytuacja dotyczy pracy czasowej na magazynie, do której osoby do pracy zamawiane są w zależności od zapotrzebowania i za pośrednictwem agencji zatrudnienia.

minimasakra

praca w ostateczności , dużo liczenia i brak materiałów odpowiednich do pracy , brak grafiku pracy , każdego dnia dowiadujemy sie na którą przyjsc do pracy na nastepny dzien, pracują tam cudzoziemcy , personel wporządku . odrazam, ale co kto lubi

Pampalini

Niestety dobre czasy tej firmy już się kończą.Ich główny klient czyli NC+ już tak przyciął koszty Procanowi że połowa kierowców już nie jeździ ( większość towaru idzie kurierem).Magazyn jeszcze się trzyma ale nastroje grobowe, ciągłe cięcia etatów, brak motywacji nie wróżą dobrze na przyszłość.Dodatkowo zaczynają powolutku cichaczem wprowadzać do firmy tanią siłę roboczą ze wschodu.Pozytywna i fajna atmosfera pracy ulotniła się szybko niczym tani zapach samochodowy z biedronki.

ZORRO

Firma stała się dnem!! Dali na dyrektora kogoś kto się nie zna na niczym nie szanuje pracowników!!!!!!! Prezesowa jak się zajmowała firmą zawsze była ostra i stanowcza!!! ale nigdy nie oszukiwała nas i szanowała!!! teraz dyrektor mówi że nie można płacić za nadgodziny bo jesteśmy za drodzy!!! kierownicy mają płacone premie a nie siedzą nawet 8 godzin w pracy a nie wspomnę o dyrektorze...

anonymus

Firma jest beznadziejna. Kręcenie się wokół własnego \"rodzinnego\" ogonka. Rodzinny jad aż się ulewa. Odradzam!

szybki

To się troch zmieniło od 2010r. Pensje niskie, wymagania ogromne. Firma zaczyna spadać na psy

Zostaw merytoryczną opinię o Procan Sp. z o.o. - Zakrzewo

Procan Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Za Motelem 2D
    62-080 Zakrzewo