Opinie o Procan Sp. z o.o. w Zakrzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Procan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Procan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procan Sp. z o.o. w Zakrzewo

ORKIESTRA GRA DLA WSZYSTKICH

Panie Prezesie zamiast zacznie Pan oceniać ludzi proszę zacząć od siebie... Pan Owsiak zarabia na tym co robi ale bardzo dużo robi dla ludzi!! Pan nic nie zrobił żeby Pana ludzie byli dobrze i uczciwie oceniani i dobrze zarabiali. To że dał Pan na malucha by reklamować swoją firmę nie znaczy żeby zabierać to pracownikom którzy się starają i robią dobrą pracę!! Proszę oceniać ludzi indywidualnie nie zespołowo!!

BigMama

Góral, właśnie monter wysypał na Ciebie śmieci. Zasypał Cie po szyje a Ty zamiast się wspinać, wspinać i olać co pisze obraziłeś go... i Tyle z twojej bajki rodem z korpo po praniu mózgu.

Góral

Panie Montersmród ta historia nikogo nie obraża, taka jest prawda! Praca nie jest zła bo każdy sobie radzi jak by nie było, dlatego Panu Panie Montersmród sprzedał bym perfumy.

monter

sprzedajesz garnki czy perfumy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Procan Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nie poddawać się :)

Pewnego dnia pracownik wpadł do głębokiej studni. Pracownik krzyczał żałośnie godzinami, podczas gdy Pracodawca zastanawiał się, co zrobić. W końcu zdecydował: pracownik i tak jest stary, a studnię i tak trzeba już zasypać. Nie warto więc wyciągać z niej pracownika. Zwołał wszystkich swoich kierowników do pomocy. Wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię śmieciami i ziemią. Na początku pracownik zaczął krzyczeć przerażony. Nagle, ku zdumieniu wszystkich, uspokoił się. Kilka łopat później pracodawca zajrzał do studni i zdumiał się tym, co ujrzał: za każdym razem, kiedy kolejna porcja śmieci spadała na pracownika grzbiet, ten robił coś niesamowitego, otrząsał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak kierownicy pracodawcy sypali śmieci i ziemię na pracownika, pracownik otrzepywał się i wspinał o kolejny krok. Niebawem, wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak pracownik przekracza wrąb studni i szczęśliwy oddala się . Życie będzie zasypywać Was śmieciami, każdym rodzajem brudów. I jest tylko jeden sposób, żeby wydostać się z dołka. Po prostu trzeba otrząsnąć się i zrobić krok w górę. Każdy taki strząśnięty kłopot, to jeden stopień ku wolności. Możemy wydostać się z najgłębszych tarapatów, jeśli się nie zatrzymamy, jeśli się nie poddamy! Otrząśnij się więc i wejdź na kolejny stopień…

Pani A to modliszka.

Czy ty na głowę upadłeś ? Pani A z poznania twierdzi, że na ludzi trzeba krzyczeć jak na niewolników. Szefowa to zbyła bo jak twierdzi do czasu aż klienci są zadowoleni ona nic nie zrobi, a osoba która poinformowała Pania prezes o tym fakcie została zwolniona, bo miał czelność wytykać sadystyczne zachowania A. Reasumując, praca dla osób które chcą popełnić samobójstwo ale nie są tego pewne w 100%. Po kilku miesiącach pracy z Panią A stwierdzisz, że samobójstwo to dobre rozwiązanie...

List do Pani A

Witam. Jeżeli mi się uda kiedyś dostać premie na którą zasługuje to obiecuje że kupie Pani A piękną sukienkę żeby nie wyglądała jak Latryna w lesie.

MARZENIA

Z dnia na dzień coraz gorsza praca!Trzeba motywować ludzi! Więcej rozmowy z pracownikiem powinien rozmawiać Pracodawca. Więcej szacunku do pracownika bo wszyscy pracujemy na sukces firm. Zasługujemy na rozmowę z Wami i docenienie nas jak pracujemy.

Yyy

Nie zgadzam się z Tobą Wszystkich mają gdzieś. Powinni wprowadzić klawisz na kontrolerze TOALETA, norma na siku i stolca. Miały być ankiet po co ktoś tu się ma żalić, jak będą może nie wszyscy będą tak pewni siebie jak teraz. Brawo dla Górala najwięcej polubień :)

Xxx

Najgorsza firma, bez poszanowania dla pracowników. Agencyjnych ma sie za gowno (przepraszam za to ze jestem z agencji, niestety w tych czasach nie zatrudnia sie ludzi na normalnych warunkach). Zero skrupułów, wyrzucają bez wachania a zostawiają tych którzy nie potrafią niczego. Odradzam każdemu. Zatrudniają w zależności od zapotrzebowania a w momencie kiedy jest troche gorzej wyrzucają po to zeby za tydzień zatrudnić innych do tych samych gownianych zadań.

Pampalini

2 będziesz miał z przodu po okresie próbnym ale musisz mieć twardą psychikę i trzeba uważać na " strzelców ". Godziny to standardowo 8 , ewentualnie nadgodziny ale do wybrania.

Góral

nie chcę nic mówić który oddział ale kierowniku używaj prysznica i kosmetyków bo to nie ładnie świadczy o firmie!!

Baron

Jak chcesz iść na magazyn do Poznania to musisz mieć twardą psychikę. W Poznaniu kierownik oddziały 3 osoby na L4 na głowę wysłał...

to_ja

Witam Mogę prosić o zarobki magazyniera na początek? Widełki płacowe? Godziny pracy?

to_ja

śmiech

nie mogę uwierzyć że komuś zależało żeby zniknęły wpisy...a nie zależało komuś ustalić czemu ktoś ustalał żeby mieć z tego korzyści??

Pampalini

Ludzie życie nie kończy się na Procanie weźcie jak Neo odpowiednią pigułkę i żyjcie !!!!, a nie tkwijcie w żalu za firmą w której was już nie ma i nie będzie.Co do podkopujących dołki pod innymi , cóż tak to już jest że zawsze znajdzie ktoś kto chce mieć więcej władzy i chajsu. Na nich też przyjdzie kiedyś czas,ktoś zapuka zapyta czy jest tu jakiś cwaniak i skończy jak " grucha " w Chłopaki nie płaczą :).Jest takie Polskie przysłowie " nie rób drugiemu, co tobie niemiłe " pamiętajcie że zostali tam też fajni ludzie którzy chcą w spokoju pracować .

antytimon

Dobrze że 2 wywalili bo by było więcej nierobów.

timon

Mówienie że umiesz wszystko może się zemścić szybko,wszystko jest do sprawdzenia i zweryfikowania.Gwarantuję ci że w oddziale Katowice na 5 osób które zostały na magazynie " wszystko " umieją tylko dwie z nich i nie są to osoby na stanowiskach.

timon

Człowieczku , zasłużenie zwolnieni ? to ty chyba tam nie pracujesz.Przecież tam zostali z 2 wyjątkami same nieroby oraz krętacze.Na dodatek kamery nie przeszkadzają kręcić im dalej lodów.

Zostaw merytoryczną opinię o Procan Sp. z o.o. - Zakrzewo

Procan Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Za Motelem 2D
    62-080 Zakrzewo