Opinie o Eurores Sp. z o.o. w Połomia

Eurores Sp. z o.o.
4 8 33 5 1
Helmut Nowy wpis

Ale to jest forum pracownicze więc opinie klientów trafiły na niewłaściwy adres.

Leszek

Zastanowiło mnie jeszcze, czy firma Eurores często poszukuje nowych kierowców do pracy w swojej firmie? @Olo, może Ty wiesz coś na ten temat? Często zmieniają się kierowcy, którzy prowadzą autokary? Należy mieć doświadczenie zawodowe, aby móc aplikować na wolne stanowiska w firmie, czy również osoby świeżo po ukończonym kursie mogą starać się o pracę w tym miejscu? Chętnie poznam, co wiesz na ten temat.

Niezadowolony
@Leszek

Stanowczo odradzam bo nie chcą wypłacać pieniędzy za wykonany kursy taką mają taktykę

Natalia
@Niezadowolony

stanowczo odradzam tego kierowcę pas.

Teresa
@Leszek

Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona najlepsza firma która obsługuje Włochy

Jola
@Niezadowolony

Jadę do Włoch a oni mnie wożą po całych Włoszech to jest kpina buraki tylko tyle można powiedzieć Kierowca jedzie półtora dnia bez odpoczynku to strach aż się bać

Tak1Nie
To pewnie ja panią wiozłem tak
@Jola

To pewnie ja panią wiozłem tak mi się wydaje jeżeli pani jechała dwudziestego dziewiątego to ja panią wiozłem

Olo
@Natalia

Którego

Ewa
@To pewnie ja panią wiozłem tak

ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona super szybko polecam

@Jola

To chyba jesteś złośliwa bo Włochy to przejazd dziesięciu godzin a jak z nimi jade to wsiadam w piątek rano w Polsce i wieczorem w piątek jestem w domu we Włoszech w dodatku korzystam z dowozu pod dom autokary maja nowiutkie i wygodne a co do kierowcy to jest zmiana i jadą bezpiecznie.

leon Nowy wpis
@Niezadowolony

kierowca busa ja w tej firmie pracuje dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony i nie mam problemów jak kolega gdyż jestem kierowcą a nie skoczkiem który obleciał wszystkie możliwe firmy i po powrocie z trasy zdaje samochód w stanie nie do poznania na dodatek zaliczki które pobrał nie potrafi rozliczyć jak to robi pan Grzegorz k. wcale mnie to nie zdziwiło ze więcej nie pojechał w trase bo takiemu to strach dać busa

Zygmunt

Odradzam.(usunięte przez administratora)Pisze tylko z Polski do Włoch albo odwrotnie i dlatego mimo ze jedziesz tylko do verony płacisz taka sama cenę jak ci ci na calabrie.Przez tel pracownik zaręcza ze zamówiony bilet będzie kosztował 370zl a w autokarze płacisz 420zl.(usunięte przez administratora)warczy na pasażerów z byle powodu jakby woził nas za darmo a jego busikowi kierowcy nigdy nie przyjeżdzają na czas u tak czekasz na mrozie w PL 2 godz bo kierowca nie umie odczytać prawidłowo czasu na nawigacji.Ale ostatnim hitem były fakt ze skasowali nieświadomego pasażera z Włoch (usunięte przez administratora) na dodatkowe koszta.Facet zapłacił 230euro tj.966zl za podróż z Włoch do Polski.Zaproponowali ze przyjadą po niego do Torunia ale nie umieli określić czasu.Chlopak z racji ze chodziło o noc i nie miał czym dojejachac z Aleksandrowa Kuj,poprosił żeby tam po niego przyjechali.Mimo ze jadąc po niego do Torunia musza przejechać przez Aleksandrow,ze zaoszczędzili czas i benzynę (ok.30km)nie musząc dojeżdżać do Torunia to skasowali chłopaka dodatkowe 100zł.Oto jak Eurores szanuje klienta.Wstyd!Nie polecam a raczej odradzam.

Verka
@Zygmunt

Tak, to wszystko prawda, kombinują jak mogą!!!!

czesiek Nowy wpis
@Zygmunt

To nie jest wina kierowców tylko właściciela kierowcy jeżdżą po 15 h bez snu

Zainteresowany

Szkoda, że nikt z pracowników nic nie pisze. Czy jest jakiś powód ?

@Zainteresowany

Właściciel próbował mnie zosta zastraszyć ale mu się to nie udało zgłosiłem do odpowiednich służb które zajmuje się moją sprawą

czesiek Nowy wpis
@Zainteresowany

Dobrze by było żeby się ktoś odezwał kto został (usunięte przez administratora) z kierowców

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Leszek

Na swojej oficjalnej stronie internetowej firma Eurores umieściła informację o tym, że kadra zatrudnionych osób stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza kompetencje. Chciałbym poznać, jak wygląda to w rzeczywistości, czy rzeczywiście firma organizuje cykliczne szkolenia, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje zatrudnionych osób? Ktoś z byłych bądź obecnych pracowników jest w stanie potwierdzić, że rzeczywiście tak jest? Zachęcam do opisania, jak to wygląda.

@Leszek

No cóż można powiedzieć wykonałem jeden kurs za którymi nie zapłacono takie mają podejście do pracowników (usunięte przez administratora) i nic więcej dodać ale na szczęście już zgłosiłem do odpowiednich służb które się tym zajmują

Barbara
@anonim

Ja jechałam tym kursem pan Grzegorz k. z busa to nie jest kierowca tylko mękal i wcale się nie dziwie ze mu ktoś niezapłacił bo naraził nas pasażerów na szkody a także firmę ja osobiście podziwiam pana kierownika ze do takiego nienormalnego człowieka ma cierpliwość.(ten kierowca busa to śfir)

Gl
@Barbara

Po wpisie sądzę że jak to jest ktoś z właścicieli który się taki wpis zamieścił

TakNie

ODRADZAM TEGO PRZEWOZNIKA. NIEDAWNO USZKODZILI MOJA PRZESYLKE,NIE POCZUWAJA SIE DO ODPOWIEDZIALNOSCI, POCZATKOWO SZEF POWIEDZIAL ZE KIEROWCA ZAPLACI ZA SZKODE LUB ODKUPI. PO NASTENYM MOIM TELEFONIE DOWIEDZIALAM SIE ZE KIEROWCA JUZ NIE PRACUJE I DLA NICH PO SPRAWIE ...

Mirella

Swoje spostrzeżenia lepiej kierować do firmy gdyż to jest forum dla pracowników!

Ewa

Jeżdżę i jest ok. Jedzie się szybko autobus nowy i wygodny!! Korzystam z usługi dojazdu pod sam dom i bardzo sobie chwalę. Obsługa zarówno w biurze jak i w autokarze profesjonalna i pomocna.

Mariola

Firma Eurores jest najlepszym przewoźnikiem na trasie Polska-Włochy. Zawsze jestem zadowolona z podróży. Obsługa miła i pomocna. Podczas podróży można liczyć na ciepłą wodę/kawę/herbatę. Są przerwy gdzie można skorzystać z toalet. Autobus nowy, komfortowy również z ubikacją w środku. Bardzo dużym plusem jest możliwość zabrania klijenta spod domu oraz jego dowiezienie pod wskazany adres. Pozdrawiam szefostwo! Jestem zadowolona ????

Urszula

Podróżuje z Euroresem i jestem zadowolona z usług. Euroresem to punktualna, uczciwa firma, więc nie rozumiem komentarzy niektórych (jest to prawdopodobnie konkurencja).

Tak1Nie1

Olo

Najgorsza firma która cały czas się spóźnia i kombinuje...busy-busiki i tylko 1/3 z trasy pokonasz autokarem!!! Moje sugestie dla Eurores Sp. z o.o.: Zamknąć ten (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Uczciwie podchodzić do sprawy

Monika

@anonymous, opinie osób, które korzystały z usług firmy Eurores są równie ważne, gdyż pomagają budować wizerunek na rynku przewoźników. Czy zgłaszałaś może swoje uwagi względem kierowcy szefostwu firmy? W trakcie podróży, jeżeli przeszkadzał Ci dym papierosowy to prosiłaś kierowcę, aby nie palił w autokarze? @ixi, firma informowała, dlaczego nastąpiło tak duże opóźnienie w dostarczeniu paczki? Był to Twój pierwszy kontakt i korzystanie z usług fitmy Eurores? @lord, zdarzyła Ci się sytuacja, w której została zagubiona Twoja przesyłka? Czy raczej swój komentarz napisałeś, aby w przyszłości zapobiec ewentualnie takiej sytuacji?

Ryszard

Czy firma potrzebuje pracowników, może coś podpowiecie?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Eurores Sp. z o.o.?

Zainteresowany

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Zadowolona klijentka

Polecam przewoźnika. Od wielu lat z nimi podróżuję i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nowy, komfortowy autobus, miła obsługa i przede wszystkim szybko. Dodatkowo mogę ze sobą zabrać mojego pieska, a nie we wszystkich firmach można.

Tak3Nie

Janek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś podpowie czy potrzebujecie ludzi?

Zostaw opinię o Eurores Sp. z o.o. - Połomia

Chcę opublikować: