counter
4 12 56 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Eurores Sp. z o.o.?

Pasażer Nowy wpis
Klient

Nie polecam tego przewoźnika. Za ostatni kurs do Włoch pobierane były podwójne ceny za bilet od klientów, o czym nie poinformowano telefonicznie przed odjazdem. Gdy jeden z pasażerów zwrócił uwagę, kierowca wulgarnie zwrócił mu uwagę, zatrzymał autokar i powiedział, że jeśli mu się nie podoba, to niech wysiada (w środku nocy, w szczerym polu). Ponadto, stan techniczny busów dowożących klientów do autokaru nie wyglądał dobrze. Na terenie Włoch autokar poruszał się głównie krętymi, bocznymi drogami, a nie autostradami, co również nie było komfortowe.

Alicja B.. Nowy wpis

Najlepsi, zawsze pomaga , uwielbiam ta firme , pomimo iz daleko z nimi nieczulam takiego zmeczenia , autokar bardzo wygodny , kierowcy bardzo mili, no i czulam sie bezpiecznie podczas jazdy.. POLECAM z reka na sercu ...

Leszek

Zastanowiło mnie jeszcze, czy firma Eurores często poszukuje nowych kierowców do pracy w swojej firmie? @Olo, może Ty wiesz coś na ten temat? Często zmieniają się kierowcy, którzy prowadzą autokary? Należy mieć doświadczenie zawodowe, aby móc aplikować na wolne stanowiska w firmie, czy również osoby świeżo po ukończonym kursie mogą starać się o pracę w tym miejscu? Chętnie poznam, co wiesz na ten temat.

Niezadowolony
@Leszek

Stanowczo odradzam bo nie chcą wypłacać pieniędzy za wykonany kursy taką mają taktykę

Natalia
@Niezadowolony

stanowczo odradzam tego kierowcę pas.

Teresa
@Leszek

Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona najlepsza firma która obsługuje Włochy

Jola
@Niezadowolony

Jadę do Włoch a oni mnie wożą po całych Włoszech to jest kpina (usunięte przez administratora)Kierowca jedzie półtora dnia bez odpoczynku to strach aż się bać

Tak2Nie
To pewnie ja panią wiozłem tak
@Jola

To pewnie ja panią wiozłem tak mi się wydaje jeżeli pani jechała dwudziestego dziewiątego to ja panią wiozłem

Olo
@Natalia

Którego

Ewa
@To pewnie ja panią wiozłem tak

ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona super szybko polecam

@Jola

To chyba jesteś złośliwa bo Włochy to przejazd dziesięciu godzin a jak z nimi jade to wsiadam w piątek rano w Polsce i wieczorem w piątek jestem w domu we Włoszech w dodatku korzystam z dowozu pod dom autokary maja nowiutkie i wygodne a co do kierowcy to jest zmiana i jadą bezpiecznie.

@Niezadowolony

kierowca busa ja w tej firmie pracuje dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony i nie mam problemów jak kolega gdyż jestem kierowcą a nie skoczkiem który obleciał wszystkie możliwe firmy i po powrocie z trasy zdaje samochód w stanie nie do poznania na dodatek zaliczki które pobrał nie potrafi rozliczyć jak to robi pan Grzegorz k. wcale mnie to nie zdziwiło ze więcej nie pojechał w trase bo takiemu to strach dać busa

Alicja
@Niezadowolony

Ja jechałam tym kursem pan Grzegorz k. z busa to nie jest kierowca tylko mękal i wcale się nie dziwie ze mu ktoś niezapłacił bo naraził nas pasażerów na szkody a także firmę ja osobiście podziwiam pana kierownika ze do takiego nienormalnego człowieka ma cierpliwość.(ten kierowca busa to śfir)

@leon

wpis zamieścił właściciel firmy

@Niezadowolony

ja pracuje w tej firmie i nie mam takich problemow jak ty leszek bo pracuje jako kierowca a nie kombinator co nie potrafisz wykonac jednego kursu normalnie.

Jarek
@Alicja

Za co go podziwiasz? Za to że go zatrudnił ??

Jasiek Nowy wpis
@leon

trochę dziwne bo cały czas są ogłoszenie że szukają kierowców o czyli coś jest na rzeczy

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kinga

Ja miałam przyjemność jechać z tą firmą do Włoch. Powiem tak nawet simbad się dla mnie chowa. Super Kierowcy :) ostrożni. No z czysta przyjemnościa moge tą firmę polecić. Tylko szkoda za raz w tygodniu jeżdżą do Włoch bo bym z nimi ciągle jeździła :)

Lidia
@Kinga

No faktycznie.Warczenie na pasażerów ,rozwalone busy to musi być super.

Alicja

Ja z nimi podróżuję i takie patologie jak pani katarzyna sa nie na miejscu bo jeżeli to prawda w co wątpię to osoby nieletniej nikt nie zabiera bez opiekuna jeżeli jadę to mój piesek ma opiekuna a co dopiero dziedzko . Chlopaki pozdrawiam całą ekipe i do następnego razu

Basia
@Alicja

Serio?To mało wiesz.W tej firmie za pieniądze można wszystko załatwić .Wystarczy rozejrzeć się jak się z nimi jedzie a nie tylko być .

Helmut

Ale to jest forum pracownicze więc opinie klientów trafiły na niewłaściwy adres.

Tomek
@Helmut

Tym bardziej warto poczytać o firmie w której chce się pracować !Jeśli ktoś źle traktuje klientów dzięki którym maja dochód to jak traktują pracowników którym muszą płacić ?Logika

Mirella

Swoje spostrzeżenia lepiej kierować do firmy gdyż to jest forum dla pracowników!

TakNie2
Tomek
@Mirella

To niech poczytają i trzymają się za daleka od takiej firmy!

Ewa

Jeżdżę i jest ok. Jedzie się szybko autobus nowy i wygodny!! Korzystam z usługi dojazdu pod sam dom i bardzo sobie chwalę. Obsługa zarówno w biurze jak i w autokarze profesjonalna i pomocna.

Tak1Nie2
@Ewa

Jakim cudem pod sam dom???

Mariola

Firma Eurores jest najlepszym przewoźnikiem na trasie Polska-Włochy. Zawsze jestem zadowolona z podróży. Obsługa miła i pomocna. Podczas podróży można liczyć na ciepłą wodę/kawę/herbatę. Są przerwy gdzie można skorzystać z toalet. Autobus nowy, komfortowy również z ubikacją w środku. Bardzo dużym plusem jest możliwość zabrania klijenta spod domu oraz jego dowiezienie pod wskazany adres. Pozdrawiam szefostwo! Jestem zadowolona ????

TakNie2

@Mariola

Jeśli pasuje komuś chamstwo kierowców i właścicieli .

Urszula

Podróżuje z Euroresem i jestem zadowolona z usług. Euroresem to punktualna, uczciwa firma, więc nie rozumiem komentarzy niektórych (jest to prawdopodobnie konkurencja).

Tak1Nie2

@Urszula

To chyba śpisz przez cała podróż .

Jadzia

Nie polecam.Nikt na dzień 12 maja 2020 nie jedzie do Włoch .Sindbad twierdzi że nie można jeszcze ,Agat też a Eurores twierdzi że można i jadą 15 maja.Na 60miejsc mogą zabrać 30osób więc każą płacić sobie za bilet do Włoch 100%wiecej czyli nie 400 a 800zl w jedna stronę (usunięte przez administratora) właścicieli właśnie sięgnęło zenitu.Do tej pory tez uczciwi nie byli .Rok temu Przez tel zamawiałam bilet do Rimini za 350zl a w autokarze żona właściciela Euroresu skasowała mnie 430zł.Ceny na ich stronie internetowej są inne niż płaci się w praktyce .Poza tym (usunięte przez administratora) brak kultury i szacunku.Gdy doprowadzili gwałtownym hamowaniem do tego że dziecko spadło z siedzenia a inna osoba oblała się gorąca kawą to zamiast przeprosić jeszcze nawyzywali te osoby od najgorszych .Każdemu mówią na Ty.Zachowuja się jakby łaskę robili że kogoś wiozą a przecież biorą za to pieniądze .Nie polecam!

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eurores Sp. z o.o.?

Kinga

Czy to prawda że na trasie jest tylko jeden kierowca? Wybieramy się z koleżankami do Włoch 27grudnia ale jak czytam komentarze, że jeden kierowca tyle godzin jedzie to jestem w szoku.

mariola
@Kinga

ja z nimi podróżuje od dziesięciu lat na sycylie i jedzie czterech kierowcow a jest to niemożliwe by jeden kierowca jechal taka trase oni maja dobrych kierowcow z dużym doświadczeniem

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Eurores Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

TakNie

Czy można w Eurores Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

disco polo i kretyńskie firmy przez całą drogę

Roman
@Klient

Powyżej chodziło raczej o to, czy firma oferuje jakieś benefity swoim pracownikom? Jeśli masz taką wiedzę, daj proszę znać.

Zygmunt

Odradzam.(usunięte przez administratora)Pisze tylko z Polski do Włoch albo odwrotnie i dlatego mimo ze jedziesz tylko do verony płacisz taka sama cenę jak ci ci na calabrie.Przez tel pracownik zaręcza ze zamówiony bilet będzie kosztował 370zl a w autokarze płacisz 420zl.(usunięte przez administratora)warczy na pasażerów z byle powodu jakby woził nas za darmo a jego busikowi kierowcy nigdy nie przyjeżdzają na czas u tak czekasz na mrozie w PL 2 godz bo kierowca nie umie odczytać prawidłowo czasu na nawigacji.Ale ostatnim hitem były fakt ze skasowali nieświadomego pasażera z Włoch (usunięte przez administratora) na dodatkowe koszta.Facet zapłacił 230euro tj.966zl za podróż z Włoch do Polski.Zaproponowali ze przyjadą po niego do Torunia ale nie umieli określić czasu.Chlopak z racji ze chodziło o noc i nie miał czym dojejachac z Aleksandrowa Kuj,poprosił żeby tam po niego przyjechali.Mimo ze jadąc po niego do Torunia musza przejechać przez Aleksandrow,ze zaoszczędzili czas i benzynę (ok.30km)nie musząc dojeżdżać do Torunia to skasowali chłopaka dodatkowe 100zł.Oto jak Eurores szanuje klienta.Wstyd!Nie polecam a raczej odradzam.

Tak3Nie
Verka
@Zygmunt

Tak, to wszystko prawda, kombinują jak mogą!!!!

Tak4Nie
czesiek
@Zygmunt

To nie jest wina kierowców (usunięte przez administratora)kierowcy jeżdżą po 15 h bez snu

Robert
@czesiek

ja jestem zawodowym kierowca i czas dyspozycji kierowcy to piętnaśćie godzin to chyba nie jesteś zorientowany zygmunt

Leszek

Na swojej oficjalnej stronie internetowej firma Eurores umieściła informację o tym, że kadra zatrudnionych osób stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza kompetencje. Chciałbym poznać, jak wygląda to w rzeczywistości, czy rzeczywiście firma organizuje cykliczne szkolenia, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje zatrudnionych osób? Ktoś z byłych bądź obecnych pracowników jest w stanie potwierdzić, że rzeczywiście tak jest? Zachęcam do opisania, jak to wygląda.

@Leszek

No cóż można powiedzieć wykonałem jeden kurs za którymi nie zapłacono takie mają podejście do pracowników(usunięte przez administratora)

@anonim

kierowca busa: pewnie kolego musiałeś nakombinować bo ja pracuje w tej firmie parę lat i nigdy niemiałem problemów z pieniędzmi a jeżeli potrzebuje pilnie pieniędzy to poproszę kierownika i pobiorę sobie zaliczki do przodu.

TakNie1

ODRADZAM TEGO PRZEWOZNIKA. NIEDAWNO USZKODZILI MOJA PRZESYLKE,NIE POCZUWAJA SIE DO ODPOWIEDZIALNOSCI, POCZATKOWO SZEF POWIEDZIAL ZE KIEROWCA ZAPLACI ZA SZKODE LUB ODKUPI. PO NASTENYM MOIM TELEFONIE DOWIEDZIALAM SIE ZE KIEROWCA JUZ NIE PRACUJE I DLA NICH PO SPRAWIE ...

Olo

Najgorsza firma która cały czas się spóźnia i kombinuje...busy-busiki i tylko 1/3 z trasy pokonasz autokarem!!! (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Eurores Sp. z o.o. - Połomia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eurores Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 12 ocen.