Opinie o Cermont Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cermont Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cermont Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermont Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

ciekawy

To na jakie zarobki netto mozna liczyć ??

JelonekBabmo

A i tak, przypilnować trzeba, czyli sprawdzać pracownikom plecaki przy wyjściu bo możę przypakiem ktoś ukradł kawał blachy hahaha

JelonekBabmo

Nie polecam. Doświadczeni pracownicy odchodzą jeden po drugim z powodu niskich płac.

monter

ja tam pracuje i nie narzekam.jest ok .

Aplikowałeś na stanowisko Architekt / Architektka oferowane przez firmę Cermont Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
bambo

no wlasnie, obiecuje kokosy a potem za najnizsza trzeba robic.

rysiu

też tam pracowałem ale krótko bo obiecywał kokosy(usunięte przez administratora)

chetny do pracy

witam koledzy , jakie zarobki są w waszej firmie. roboty macie w brud to i pieniądze dobre. jle zarobi monter czy spawacz.myślę ze w tych warunkach to tak około 3 tys na rękę

m

poco pisać jakieś komentarze i tak zostaną one usunięte ..Prawda w oczy kole pana (usunięte przez administratora)?? ŻAL ....Jesteś nieuczciwy i tyle na ten temat

bambo

*zarobki- bylo w miare a teraz ... no coz polowa tego co rok temu, (usunięte przez administratora) *jezeli chodzi o rodzine i kolegow to niekoniecznie maja lepiej bo byla sytuacja ze nagane udzielila, *nocki i nadgodziny platne zazwyczaj na potrzeby prezesa m.in. zakup nowych aut i wybudowanie nowej hali, *jedyny plus to praca w miare stabilna ale ciezka, * magazynier oszczedza na wszystkim *jeszcze troche i w kiblach kamery beda a papier toaletowy bedzie na wydzial na centymetry

henry55

Ja z tymi opiniami się nie zgadzam! Płacą dobrze,wypłata na czas a przypilnować trzeba.Firma znana w branzy jako dobra,więc nie psujcie tej opini na którą trzeba było latami ciężko pracowac.Dziękuję.. p

ja też

Niestety zgadzam się z w/w opiniami trzeba trochę doświadczenia i ogłady aby tytułować się prezesem.

:) ja

Macie racie panowie szału niema Można powiedzieć ze to (usunięte przez administratora) Masakra

Unikajcie tego pracodawcy wielkim łukiem,z tym człowiekiem nie da się pracować.Dość że cały dzień pilnuje pracowników to wtrąca im się do pracy .Traktuje ludzi za nic,szerzy na hali (usunięte przez administratora).U niego dobrze zarobią jego koledzy I rodzina, którzy czekają na moment by się o czymś dowiedziec i mu donieść na drugiego pracownika.Warunki pracy bardzo ciężkie,zarazem fizyczne i psychiczne.Brak jakich kolwiek uprawnień np na operatora suwnicy a każdy musi nią operować .ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cermont Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

• Jak się pracuje w Cermont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cermont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cermont Sp. z o.o.?

Cermont Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Piotrkowska 10
    97-371 Wola Krzysztoporska