Opinie o Cermont Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cermont Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cermont Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermont Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Kabomba

Dodam jeszcze ,że nowo przyjmowani pracownicy mają większe stawki od ludzi którzy pracują w firmie od ładnych kilku lat i dużo więcej potrafią zrobić!!! Jaką taki ,,stary" pracownik może mieć motywację do pracy ??? Nowi przychodzą i odchodzą (nawet po jednym dniu pracy) .Może by się tak zwolnić i zatrudnić od nowa? Pewnie stawka by wzrosła.Dodam jeszcze że jest sporo młodych niedocenionych pracowników z niskimi stawkami ,którzy robią na nierobów którzy się opieprzają i boją jakiejkolwiek odpowiedzialności za robotę!!!

obiektywny

Firma ma swoje plusy i minusy. Przede wszystkim plusem jest wypłacalność pensji, która jest zawsze na czas oraz odprowadzone składki od kwoty wypracowanej. Pod tym względem zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Minusem jest różne traktowanie "podpadniętych" pracowników, są równi i równiejsi. Jednego się zwalnia, drugiego karze się naganą, trzeciego wysyła na przymusowy urlop. Z drugiej strony toleruje się u jednego z pracowników alkohol, przychodzenie do pracy jak mu się podoba, nieróbstwo oraz daje mu się kolejne szanse, których nie potrafi wykorzystać. To nie wpływa motywująco na innych pracowników, którzy uczciwie przychodzą do pracy.

Graba

W niedziele niby setki ale tego nie widac przy wyplacie a pensje liczone chyba po nazwiskach

grazyna

Raczej oni za taka stawke nie beda chcieli pracowac... Co niektorzy pracownicy dostana piekna stawke 13zl brutto od nowego roku, niewiadomo czy sie smiac czy plakac ze w takiej branzy ludzie maja najnizsza krajowa aktualnie 11.50 zl

Aplikowałeś na stanowisko Architekt / Architektka oferowane przez firmę Cermont Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Buhaha

Nie warto niedługo Ukraińcy zaczną tam pracować...

abc

No co tu duzo pisac smieszna firma, smieszne wynagrodzenia, warunki pracy - żadne. 'dorobisz sobie w premii' 10% premii to nie jakas premia uzaniowa za wyniki w pracy itp tylko premia za przychodzenie do pracy, motywacja konkretna nie ma co...

ZyGu

Czy warto zlozyc cv do cermontu ?

Koniuh

Niestety monterzy tez juz zaczynaja odchodzic.

Emeryt

I co panie (usunięte przez administratora)spawacz mial dostac 2500zl dostal 1600.. jeszcze troche i odejdzie jak ludzie z malarni i srutowni ... Juz niedlugo..

buhaha

Witam ale panowie najlepsza jest pani od bhp ..

amk

Szanowny Panie Portos, Kubuś Puchatek czy Dolas dobrze Pan podejrzewa.Skoro już wie Pan co to oznacza ,jest Pan bystry.Zastanawiam się czy z taką samą energią i bystrością poświęca się Pan obowiązkom w pracy jak łapaniem kogoś za słówka.Pozdrawiam

Portos

Szanowna Pani amk podejrzewam, że chodzi o stalking. Ale jeśli się mylę proszę mnie naprostować bo definicji słowa "stalting" próżno szukać w internecie. Nawet Google nie zna odpowiedzi.

amk

Szanowny Panie Kubus po pierwsze prosze uważnie czytać komentarze ponieważ żadnym Panem nie jestem ,a co do słowa chodziło o stalting nastąpiła pomyłka literowa przepraszam za nią i teraz może Pan sobie sprawdzić w internecie co to znaczy.

Kubuś Puchatek

Szanowny panie amk może wyjaśni Pan wszystkim zainteresowanym tym tematem co to jest SCALDING?Z góry dziękuję za odpowiedź!!!

amk

Scalding jest karalny panie Dolas więc radziłabym sie zastanowić co Pan pisze na forum publicznym.A z tego co wiem to pracownicy nie mają powodów do narzekań, firma jak każda inna.Jak niektórzy przychodzą do pracy odbębnić 8 godzin nic nie robiąc to niech nie mają pretensji.

michu
@amk

chyba stalking ???

Faraon

emeryt-na chu.. ty robisz emerytury masz 2500zl jak Paprocki zarobisz nastepne 2500 (gdzie ci bedzie dobrze pajacu) a mlody przyjdzie za 12,50 robic i kregoslup nawala

Dolas

Ludzie kto rozsądny robi "majstra" z takich prostych i głupich ludzi jak "MAMUT" bądź tzw "BOLEK" pan Paweł K. Człowiek chamski, ograniczony, do tego po tylu latach pracy praktycznie zerowe pojęcie o rysunkach. Jedyne co potrafi to pruć ryja bez powodu i to tez nie na wszystkich tylko na starszych pracownikow (emerytów) oraz tych spokojnych. Do odważniejszych już nic tylko po hali chodzi i obgaduje do innych. I tylko obgaduje chłopaków z przygotówki. A moze sam wreszcie wziąłby sie do pracy a nie na przerwę 10 min wcześniej, a schodzi jak wszyscy albo pózniej, a na fajrant za 20 to to minimum jak nie pół godziny wcześniej do szatni. To jest majster? Raczej dziecko! Reasumując: Zarobki-średnie Atmosfera-żeby nie osobniki typu "MAMUT" byłaby znośna.

emeryt

koledzy, ja tez polecam ta firmę.Z prezesem trzeba żyć w zgodzie to nie będzie źle. Nie narzekam.

rolo

ja pracuje już 4 lata, czasem bywa różnie ale ogólnie nie jest żle, wczesniej pracowałem w różnych zakładach i bywało gorzej, tu to chodziaż można papierosa zapalić i chwilę przerwy sobie zrobic, wypłata jest na czas i nie ma śmieciowych umów jak gdzie inndziej bywa. ja jestem zdania że jak komuś nie pasuje i jak jest taki zajebisty fachowiec to go wszedzie przyjmą to po co siedzi w cermoncie. z prezesami bywa różnie jak- wszędzie. ja mogę polecić tą firmę

Kickboxer

Zarobki buhahah okolo 12.50 13.50 spawacze 15.00,16.00 ale co z tego jesli na koniec miesiaca brak 300 zl u polowy ludzi... Pan Cieslik to stary cwaniak bedzie cię namawial na niedziele ale i tak nie Wyplaci... Na świeta dal bo 100zl chodziasz pracownik pisał o zapomoge...(rodziny interes ) NIE POLECAM (zobaczymy jak wybuduje ktos inny zaklad pracy bedzie się prosić jak za czasow Mostostalu zeby przyjść do pracy... A niechce się pisać na temat cieślikow...

Zostaw merytoryczną opinię o Cermont Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

• Jak się pracuje w Cermont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cermont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cermont Sp. z o.o.?

Cermont Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Piotrkowska 10
    97-371 Wola Krzysztoporska