Cermont Sp. z o.o.

Wola Krzysztoporska

Cermont Sp. z o.o.
3 28

Opinie o Cermont Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Piotr

Może czas zacząć doceniać, że firma jest dobra ?

Zastanów się
@Piotr 17.06.2018 21:32

Rozumiem, że bardzo silne poczucie humoru masz?:)

Emilia

@Brak nadziei na poprawę, a jak ma się obecna kwestia warunków pracy w firmie Cermont? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na szeroki pakiet benefitów? Zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym temacie, chętnie dowiemy się więcej nowych informacji!

Ziutek
@Emilia 21.06.2018 18:16

Ale zagajasz aż mdli.

Brak nadziei na poprawę

Emilia taki sam (usunięte przez administratora) jaki był taki jest :) Impreza integracyjna tylko dla biura, fizyczni nie zasługują na to. Fizyczni to zło konieczne. Dyskryminacja fizycznych jest wizytówką tego zakładu :)

Emilia

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników w firmie Cermont? Zapraszam was do umieszczenia tu najświeższych informacji dotyczących pracy w tej firmie, nowe wieści będą tu bardzo pomocne dla wielu osób!

Nie Wolak

Wolak nie pomyliłeś adresu?

Ziutek

Emilia jesteś na etacie w Goworku?

Emilia

@Zainteresowany, Widzę, iż byłeś zainteresowany pracą w firmie Cermont, czy od czasu Twojego komentarza postanowiłeś wysłać CV do tego pracodawcy? Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, napisz proszę nowe informacje w tym temacie, chętnie poznamy najnowsze szczegóły! Zapraszam również osoby, które są obecnie związane z firmą Cermont do nowych komentarzy, z wielką ochotą poznamy waszą ocenę pracy w tej firmie!

Zainteresowany

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, czy prowadzą rekrutację?

Riczman
@Zainteresowany 09.05.2018 20:37

Zastanów się. Tam bardzo mało ludzi produkuje, reszta tylko usługuje oraz informuje.

mikolaj

Witam, Proponuję nowe tereny inwestycyjne w gminie Wola Krzysztoporska. Tania ziemia, doskonale wykwalifikowani pracownicy magazynowi, know how: http://oi68.tinypic.com/2vinsx3.jpg

Emilia

@Big Cyc Proszę o kulturalne komentowanie. @Rafaello @Zażenowany... Nie podawajcie danych pracowników firmy. Łamie to regulamin korzystania z usług tego forum a administrator może usunąć Wasze wypowiedzi. @Maslak czy kierownictwo wie o problemie niższych zarobków przez dotychczasowych pracowników? Podjęło jakieś kroki, aby zmienić sytuację? Może nowi pracownicy, mimo że są nowi mają wyższe kwalifikacje lub doświadczenie i dlatego to wynagrodzenie się różni?

Emilia proszę Cię
@Emilia 12.04.2018 01:04

Co do pytania do maslak. Jeśli nazwać pracownika nic nie umiejacego, którego trzeba wszystkiego uczyć pracownikiem o wyższych kwalifikacjach. To tak oczywiście słusznie zarabiają więcej

Maslak

Dla rozluźnienia atmosfery taki mały dowcip. ,, Szefie dlaczego nowi zarabiają więcej.? Bo nikt nie chce przyjść za takie pieniądze jak wy''

Las Kord
@Maslak 05.04.2018 09:47

Dopóki mój szef myśli że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił żeby on myślał, że ja dużo robię.

Big Cyc

Firma nie odpowiada to wy pier....lać Mało kasy to za pier....lać

Blacha

W firmie cermont jest zapotrzebowanie na stanowiska kierownicze ,więc tych co najwięcej mają do powiedzenia na forum zapraszamy do składania podań ,może okażą się lepsi od tych pseudo .A tak na marginesie,na zebraniu to każdy cichutko siedział!!!Troche odwagi życzę!!!

No name
@Blacha 18.03.2018 21:42

Jak się dostaje stanowisko za m.in. tworzenie baśni o lepkości i chropowatości to ja się zgłaszam i obiecuję pisać lepsze bajki nawet od Andersena.

Micha

Praca spoko ale niby nowy pseudo kierownik malarni niech się ogarnie bo ludzie pouciekają i niech nie straszy niech się weźmie za swego przydupasa z ładunku Al....a bo non stop nawalony przychodzi.Tego pana to bym codziennie badaniu poddawał co ludzie nie widzą.

Raffaello
@Micha 13.03.2018 09:58

Panowie przestańcie nie chodzi o Tomka ale faktycznie za mistrza samozwańca ładunków przecierz on kiedyś wreszcie na promilach komuś krzywdę zrobi

Blade

Stare chłopy, a zachowują się jak dzieci. Jak się o puste wiaderka nie kłócą, to o porządek przy pompie, proponuję zacząć rzucać się denkami od wiader po farbie, bo na takim poziomie jesteście. Mi też się nie podobają roszady i ogólnie atmosfera w pracy, ale takie sprawy załatwia się w swoim gronie. A prawda jest taka, że nie macie jaj tylko ciągle nadajecie jeden na drugiego, kolejny wszystko zbiera i leci do góry, trzeci zje każdego za złotówkę podwyżki i można tak wymieniać bez przerwy.

No name

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku do ludzi a do młodych zwłaszcza. Traktowanie jak nieznaczace nic przedmioty ludzi jest na porządku dziennym. Zarobki ubogie jak na nasz kraj i tak prężnie rozwijającą się firmę tragedia i mimo że są oplakane to i tak jeszcze lubią uciąć premie i inne niby "dodatki". Naprawdę nie polecam.

Przyjaciel

Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości to może pseudo kierownik pokaże wszystkim , ktorym tak pieknie zwraca uwage jak sie maluje jaki on ma fach w reku i coś pomaluje to przestaną sie czepiać. Chyba że nie potrafi???

Non

Jaki to jest kierownik ? To jest człowiek który rządzi a sam malować nie potrafi dziękuję.:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Cermont Sp. z o.o. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Ryszard

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

Beduin :)

Ale jaja

IRONMAN

Dziecinada...

Onr

Kozioł ogarnij się

Maciej Grzybowski

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Gratuluję hobby rozpowszechniania nieprawdziwich informacji na mój temat. Jeśli jestem jedyną rozrywką w Twoim życiu to chyba nudne życie prowadzisz.

NaPełnej

Na forum tacy z Was wszyscy odważni, że aż kolegów nie poznaje. A jak się zarząd na hali pojawi to nie wiecie co robić. Macie odwagę napisać na forum to miejcie odwagę to powiedzieć zarządowi. Coś mi się nie podoba to się umawiam na rozmowę w swojej sprawie i sprawę załatwiam, a jak się nie umie postawić na swoim to nie wypisuje o sytuacjach innych pracowników albo podaje nicki które się kojarzą z innymi pracownikami.

Wojsko polskie

Lepsze czasy są teraz gdzie wszystko idzie na Niemcy .Tylko Cioteczka ma wydatki na nowy dom. Szkoda słów pensje są tak okrojone że szkoda pisać ( myśli że nikt nie liczy co na pasku ,trzeba znowu iść do inspekcji pracy może znowu zrobi się porządek)

henio

ciekawie jest tam u Was.Pracownikom życze cierpliwości,może doczekacie lepszych czasów.

Psm

A co tu tak cichooooo???

Kabanos w nosie

Mam oczywiście na myśli przyjmowanie Ukraińców

Kabanos w nosie

Ogólnie słowo ciałem się stało

Zostaw opinię o Cermont Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermont Sp. z o.o.