Cermont Sp. z o.o.

Wola Krzysztoporska

Opinie o Cermont Sp. z o.o.

Emilia

@Big Cyc Proszę o kulturalne komentowanie. @Rafaello @Zażenowany... Nie podawajcie danych pracowników firmy. Łamie to regulamin korzystania z usług tego forum a administrator może usunąć Wasze wypowiedzi. @Maslak czy kierownictwo wie o problemie niższych zarobków przez dotychczasowych pracowników? Podjęło jakieś kroki, aby zmienić sytuację? Może nowi pracownicy, mimo że są nowi mają wyższe kwalifikacje lub doświadczenie i dlatego to wynagrodzenie się różni?

Emilia proszę Cię
@Emilia 12.04.2018 01:04

Co do pytania do maslak. Jeśli nazwać pracownika nic nie umiejacego, którego trzeba wszystkiego uczyć pracownikiem o wyższych kwalifikacjach. To tak oczywiście słusznie zarabiają więcej

Maslak

Dla rozluźnienia atmosfery taki mały dowcip. ,, Szefie dlaczego nowi zarabiają więcej.? Bo nikt nie chce przyjść za takie pieniądze jak wy''

Las Kord
@Maslak 05.04.2018 09:47

Dopóki mój szef myśli że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił żeby on myślał, że ja dużo robię.

Big Cyc

Firma nie odpowiada to wy pier....lać Mało kasy to za pier....lać

Blacha

W firmie cermont jest zapotrzebowanie na stanowiska kierownicze ,więc tych co najwięcej mają do powiedzenia na forum zapraszamy do składania podań ,może okażą się lepsi od tych pseudo .A tak na marginesie,na zebraniu to każdy cichutko siedział!!!Troche odwagi życzę!!!

No name
@Blacha 18.03.2018 21:42

Jak się dostaje stanowisko za m.in. tworzenie baśni o lepkości i chropowatości to ja się zgłaszam i obiecuję pisać lepsze bajki nawet od Andersena.

Micha

Praca spoko ale niby nowy pseudo kierownik malarni niech się ogarnie bo ludzie pouciekają i niech nie straszy niech się weźmie za swego przydupasa z ładunku Al....a bo non stop nawalony przychodzi.Tego pana to bym codziennie badaniu poddawał co ludzie nie widzą.

Raffaello
@Micha 13.03.2018 09:58

Panowie przestańcie nie chodzi o Tomka ale faktycznie za mistrza samozwańca ładunków przecierz on kiedyś wreszcie na promilach komuś krzywdę zrobi

Blade

Stare chłopy, a zachowują się jak dzieci. Jak się o puste wiaderka nie kłócą, to o porządek przy pompie, proponuję zacząć rzucać się denkami od wiader po farbie, bo na takim poziomie jesteście. Mi też się nie podobają roszady i ogólnie atmosfera w pracy, ale takie sprawy załatwia się w swoim gronie. A prawda jest taka, że nie macie jaj tylko ciągle nadajecie jeden na drugiego, kolejny wszystko zbiera i leci do góry, trzeci zje każdego za złotówkę podwyżki i można tak wymieniać bez przerwy.

ZażenowanyNierdzewny

BLACHA dobrze napisane! Wszystkim żal (usunięte przez administratora) ścisnął awans Lenarcika, a moim zdaniem zasłużony. Jedynie jeden z MAJSTROW bardzo dużo dymu robi odnośnie tego awansu, ale jest to osoba która nawet podwyżki ludziom zaluje (najlepiej jakby sam dostawał wszystkie) a pojęcia minimum. Polityka co do pracoenikow pozostawia wiele do zyczenia, ale to widać frekwencją ludzi w pracy, z tego co mi wiadomo, bo sam już tam nie pracuje. Więc streszczając nie podoba wam się zawsze możecie zmienić prace, to i zmieni się kierownik. Ja tak zrobilem. Pozdrawiam

No name

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku do ludzi a do młodych zwłaszcza. Traktowanie jak nieznaczace nic przedmioty ludzi jest na porządku dziennym. Zarobki ubogie jak na nasz kraj i tak prężnie rozwijającą się firmę tragedia i mimo że są oplakane to i tak jeszcze lubią uciąć premie i inne niby "dodatki". Naprawdę nie polecam.

Przyjaciel

Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości to może pseudo kierownik pokaże wszystkim , ktorym tak pieknie zwraca uwage jak sie maluje jaki on ma fach w reku i coś pomaluje to przestaną sie czepiać. Chyba że nie potrafi???

Non

Jaki to jest kierownik ? To jest człowiek który rządzi a sam malować nie potrafi dziękuję.:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Cermont Sp. z o.o. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Ryszard

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

Beduin :)

Ale jaja

IRONMAN

Dziecinada...

Onr

Kozioł ogarnij się

Maciej Grzybowski

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Gratuluję hobby rozpowszechniania nieprawdziwich informacji na mój temat. Jeśli jestem jedyną rozrywką w Twoim życiu to chyba nudne życie prowadzisz.

NaPełnej

Na forum tacy z Was wszyscy odważni, że aż kolegów nie poznaje. A jak się zarząd na hali pojawi to nie wiecie co robić. Macie odwagę napisać na forum to miejcie odwagę to powiedzieć zarządowi. Coś mi się nie podoba to się umawiam na rozmowę w swojej sprawie i sprawę załatwiam, a jak się nie umie postawić na swoim to nie wypisuje o sytuacjach innych pracowników albo podaje nicki które się kojarzą z innymi pracownikami.

Wojsko polskie

Lepsze czasy są teraz gdzie wszystko idzie na Niemcy .Tylko Cioteczka ma wydatki na nowy dom. Szkoda słów pensje są tak okrojone że szkoda pisać ( myśli że nikt nie liczy co na pasku ,trzeba znowu iść do inspekcji pracy może znowu zrobi się porządek)

henio

ciekawie jest tam u Was.Pracownikom życze cierpliwości,może doczekacie lepszych czasów.

Psm

A co tu tak cichooooo???

Kabanos w nosie

Mam oczywiście na myśli przyjmowanie Ukraińców

Kabanos w nosie

Ogólnie słowo ciałem się stało

Bolek

Stabilna wypłata?harujesz cały miesiąc i się cieszysz że ktoś Ci zapłacił-niewolnicze podejście do życia.

nazi

Błąd mały dwa razy czwarty napisałem:)

nazi

Jeden umie czytać, drugi pisać, czwarty zna obrazki na pilocie, żeby suwnica w dobrą stronę jechała, a czwarty chyba pasy lub łańcuchy będzie nosić:)

nigger

Firma jako całokształt to ok. Jeden z lepszych w okolicy, z kasą szału nie ma lecz stabilna wypłata. Jedynym mankamentem, pewnie jak w wielu innych firmach to mało dyskretni podp........lacze!. Ludzie dla prezesa bezcenni. Wszysto wiedzą, wszystkich sprzedadźą, wszystko obiecują a Ciemnota za nich zrobi za co oni zgarniaja pochwałę. Na koniec jeszczę tak szepną prezesowi do ucha, że oni tak Ciężko pracowali , tyle potu wylali, tyle za ludzi zrobili, że tylko oni wszystk potrafią a reszta tylko ściemniała, albo spała. Oby szefostwo zobaczyło, że te osoby które najmniej się odzywają, to najciężej zapieprza..ją. P.S Jest nabór na staż do elyty. Z moich informacji skuter nie wytrzymał tempa( chyba za wolno chodził za Nimi i byli za bardzo widoczni) więc zwolniło się miejsce .

Tragedia

2000

Trivago

Trafne w punkt. A i tak na koniec elyta poleci do Prezesa powiedzieć, że oni i tak nic nie zrobili. Dziwne, to chyba krasnoludki musiały robić, albo elyta ma silny dar paranormal activity z końca hali.

jopel

Nietrudno się domyśleć o kogo i którą zmianę chodzi. Szkoda tylko tych chłopaków z czyszczenia i malarzy, bo nie raz widziałem jak robią sami szczególnie na nocce, żeby elita mogła sobie odpocząć w końcu hali.

Kabomba

Dodam jeszcze ,że nowo przyjmowani pracownicy mają większe stawki od ludzi którzy pracują w firmie od ładnych kilku lat i dużo więcej potrafią zrobić!!! Jaką taki ,,stary" pracownik może mieć motywację do pracy ??? Nowi przychodzą i odchodzą (nawet po jednym dniu pracy) .Może by się tak zwolnić i zatrudnić od nowa? Pewnie stawka by wzrosła.Dodam jeszcze że jest sporo młodych niedocenionych pracowników z niskimi stawkami ,którzy robią na nierobów którzy się opieprzają i boją jakiejkolwiek odpowiedzialności za robotę!!!

Zostaw opinię o Cermont Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermont Sp. z o.o.