Epuro Polska Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Epuro Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epuro Polska Sp. z o.o.

neo

pracuję tam 10 lat i opinie, które widzę, mnie szokują(pewnie byli serwisanci, którzy wyznają tezę- czy się siedzi czy się leży ...), dział przemysłowy- pracownik z najmłodszym stażem pracy- 3 lata, reszta od 6 do 15 lat, to chyba mówi samo za siebie, ps. dodam tylko że zarobki serwisanta po okresie próbnym zaczynają się od 3 tys. pln na rękę...(auto,tel + komp. również ....)

bardzo były serwisant
@neo 21.02.2016 23:23
pracuję tam 10 lat i opinie, które widzę, mnie szokują(pewnie byli serwisanci, którzy wyznają tezę- czy się siedzi czy się leży...

jak sądzę Noemi... gdy tam pracowałem byłem jeszcze młody i głupi, ale zdobyłem u nich podstawy mojego obecnego doświadczenia. Pan Dariusz B. - kawał dziada, prawie jak młody prezes. Szef serwisu...w tamtym czasie słodkopierdzący, ale niedecyzyjny...(jest ten sam do teraz) Ja trafiłem na ekipę Squadaka, Adrzejka N i TomkaG. Squadak całkiem wiele mnie nauczył, Andrzejek - kawał donosiciela, a Tomek - mitoman rzadkiej maści.... Firma kiedyś się ze mną pożegnała dzień przed wigilią....i tego nie zapomnę....po 10 latach przyjechali prosić mnie o kontrakt....o dziwo nie dostali...:)

epiw

Tak, tak. Kolego neo, skad jestes? Na pewno nie oddzial P-n. Serwisanci pracujacy w Poznaniu sa regularnie zajezdzani ogromem pracy przez pewnego pana. Reszta oddzialow ma wiekszy luz. Nie opowiadaj bzdur, ze 3000 zl za jakies 270h w miesiacu to duzo. Moze dla kasjerki w Biedronce tak, ale nie dla fachwoca w naszej branzy. Pozdrawiam i zycze lepszego postrzegania swiata. Nie przez okulary 2 Panow z Poznania.

admin

informacja ogólna dla użytkowników: opinie z dnia: 2015-07-03 18:04:23; 2015-07-06 18:20:56; 2015-08-03 17:03:55; 2015-08-10 18:53:54; 2015-11-17 14:32:34 wydane zostały z tego samego adresu IP

leo

z Waszym podejściem do ludzi macie więcej osób niezadowolonych z współpracy aniżeli tylko serwisantów

Pracownik

brak szacunku do drugiego człowieka... ehhh szkoda gadać...

koko smoko

stanowczo omijać, pracują tam sami (usunięte przez administratora) i podkładają sobie nawzajem kłody pod nogi! NIEETYCZNI

Robert

Ja też nie polecam, martwią się tylko sobą... mają "gdzieś" innych, NAWET kontrahentów!!

Karol

NIE POLECAM! omijać szerokim łukiem!

dtyjetyerhe

są nieuczciwi! Źle traktują klientów i kontrahentów, o pracownikach nie wspomnę nawet bo książkę można by było napisać!

Nikita

także uważam, że w firmie panuje brak życzliwości, są nastawieni na własne zyski a kontrahentów i pracowników po prostu wykorzystują. Są nieuczciwi.

Tajemnica

bardzo niehonorowi ludzie pracują w zarządzie- NIE HONOROWI!

była

nie polecam- atmosfera koszmarna- widać że rządzi pieniądz.... ludzie się nie liczą!

nie polecam

po prostu nie polecam, obłuda

zawiedziona

Jestem bardzo zawiedziona, piękne słowa, wspaniałe obietnice, a w rezultacie fałszywi ludzie, najchętniej podłożyliby kłodę pod nogę. Nie liczcie na życzliwość, piękny uśmiech oznacza- wyssę to na czym mi zależy i (usunięte przez administratora)Cię do śmieci.

epuro

Pracy od groma. Na serwisie technicznym po 12-15h dziennie. Wynagrodzenie po przeliczeniu na godzinówke mizerne. Nie płacą nadgodzin

EPURKA

Hej Firma ciekawa pracy jest bardzo dużżżżżo wynagrodzenie godziwe

Zostaw opinię o Epuro Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epuro Polska Sp. z o.o.