Salcef Construzioni Edili E Ferroviarie S.P.A. S.A.

Opinie o Salcef Construzioni Edili E Ferroviarie S.P.A. S.A.

Torkam

Najgorsze jest to ,ze wszystko w tej firmie robione jest w chaosie i na wariackich papierach.... Ludzie kierujacy pracami nie maja absolutnie zielonego pojęcia o budowie torów i co ważne nie posiadają żadnych do tego kwalifikacji... Aprppo bolka i lolka (kierujacych i nadzorujacych pracami),staraja sie jedynie nabic swoje kieszenie i swojej firmy TORKAM ,ktora jest podwykonawca dla salcef.... Faktycznie socjal w salcefie jest dobry. Nigdzie w PL firmie nie zarobisz tych pieniedzy,jednak mimo to pracujesz w miesiacu min.3 dni GRATIS,ponieważ "szefostwo" notorycznie odpisuje godziny szukajac do tego pretekstow na kazdym kroku... Bolek i Lolek-lolek (patryk szostak) jeszcze kilka lat temu zmywal gary w angli.bolek (artur nowek) byl wloskim pieskiem i biegal z koparki na lopate...i biega tak do szisiaj jednak jako jeden z kierujacych budowa....

Bolek i lolek?

Dobrze ze ta firma schodzi z polskiego rynku. Brak szacunku dla pracownika. Socjal owszem dobry, ale czesto z wieksza laska.Nie raz jadlo sie na torach w zimnie i w deszczu. Kierownictwo niewykfalifikowane. Nie mowa o Kierownikach budowy czy robot, tylko o bolku i lolku. Wtajemniczeni znaja panow. Wyplaty na koncie zawsze na czas. Jednak czesto bywalo odpisywanie godzin. Normalne? Postawy pracownikow wczesniej opisywane uwazam za prawidlowe. Brak rozwoju w firmie i wiele innych czynnikow przeklada sie na motywacje. Na koniec chcialbym podziekowac znajomym ktorych poznałem przez te 3 lata pracy. Powodzenia w dalszej karierze, dzieki Bogu nie w tej firmie. Pozdrawiam xxx.

GRE

WIele powyższych opinii ma jakieś uzasadnienie, ale jak w większości innych pisać chce się tylko niezadowolonym. Jak porównać z firmami niemieckimi, to bałagan na podobnym poziomie. Co do płatności, to za dobrze wykonana pracę nie miałem nigdy opóźnien. Jakość i tak tworza polscy podwykonawcy i pracownicy.

kierownik kontraktu

HAHA AKURAT BANAN I UŁOŻONY TEGO SAMEGO DNIA KOMENTUJĄ TĄ "BARDZ DOBRA SUPER FIRME", JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI TAK JAK TA FIRMA, DOKŁADNIE!

ułożony

Pracowalem u nich bardzo dobra firma

Banan

2 lata u nich pracował em,dlamie super firma

dyrektor

Firma TRAGEDIA. Brak organizacji, szefowie nie znają się na swojej pracy a pracownicy to po prostu alkoholicy. Dyrektor to były weterynarz...i wszystko jasne :-) Dobrze że już ich w Polsce NIE BĘDZIE. Saluti.

Od dwoch lat przygladam sie tej firmie i pracownikom. Prawda, ludzie pracuja od switu do nocy a czasami nawet w nocy,ale sa za to solidnie wynagradzani i zawsze w terminie. Nigdy nie bylo opoznien. Duzo polakow, niestety robi co chce, nie przychodza do pracy i strasznie duzo pija. Nie raz korcilo mnie by zadzwonic do jakiegos "szefa" i palcem wytknac pijakow albo zlodzieji. Kompletnie nie szanuja miejsca pracy, ale wymagaja szacunku innych. Hotele i wyzywienie ( w tym piwko dla pijakow!) jest ZAWSZE i na dobrym poziomie. Auta do dyspozycji. Zwroty za faktury (odziez, dojazdy, rachunki za telefon, itp) Zatem NIE ROZUMIEM powyzszych komentarzy. W pracy trzeba PRACOWAC a nie bimbac! Za darmo pieniezkow nie dostaniecie, wiec zanim zaczniecie wypisywac kolejne hejty , zastanowcie sie,albo idzcie tam gdzie za darmo,za nic nie robienie dostaniecie mega wyplate. A i POWODZENIA zycze!

bolo

Nie wiem dlaczego tak mówią ,firma SALCEF jest rzetelną firmą i jak polscy pracownicy lekceważą prace i piją to potem że firma jest zła .Spali w wagonach jak bydlęta w firmie PNI to tez narzekali . Nie da się dogodzić . z resztą można tylko zobaczyć dla czego firmy Polskie splajtowały bo Polscy pracownicy myśleli że można sprzedawać paliwo i sprzęt .Na tym kończę .

józek

Ile tam sie zarabia mniej wiecej ?

plaser

Zgadzam się z przedmówcami że ta firma to na polskim rynku kolejowym totalna porażka .Wiem co mówię ,bo dwa lata pracowałem u nich .. Wszystko na żywioł, praca od świtu do nocy , lekceważące odnoszenie się do polskich pracowników.. Zarobki też wcale nie takie atrakcyjne. Jedyny plus to że oferują darmowe hotele i całodzienne wyżywienie ..Dlatego nie polecam nikomu tej firmy ..Pozdrawiam..

Michał

Calkiem mozliwe. Dlatego ze przez caly czas jak tam robilem to nawet jednej budowy na czas nie oddaki z tego co wiem. A jak kare dostana to jeszcze pretensje "za co?!" powiek ci tylko ze jakbys mial mie wybor: bezrobotny albo salcef to wybierz bezrobocie.

Skrot fab od fabricio? Nikt sie nie da nabrac. Pozdro

Michał

Porazka a nie firma. Odyzwaja sie do pracownikow jak do niewolnikow. Ciagla praca. Po tylu godzinach pracy to sa dwa miesiace w miesiacu. Ciagle strasza ze zwolnia. To co robia to kipisz jak nie wiem co. Jak np mozna wysypac cement pod podloze by przeszlo odbior?! Ludzie strach pociagami bedzie teraz jezdzic.

Piotr

Firma Salcef na początku obiecywala złote góry,z czasem wspólnej współpracy oraz dużo prac dla nich wykonanych bez żadnych problemów. A gdy zbliża się płatność faktury to wtedy przeciagaja to jak najdłużej(usunięte przez administratora)

Moniek

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda ,że Salcef Polska wycofuje się z budowy i modernizacji Polskich torów,podobnież Polskie kary ich wykończyły.Proszę o odpowiedz.

Kasza

Andrzej byleś w biurze ? ;)

fab

Andrzej poprosze jutro do biura....

Andrzej

Nie płacą podwykonawcom a w ostatnich miesiącach szukają projektantów i wykonawców budowlanych obiecując im dobre wynagrodzenie i nie jest to później realizowane. Współpraca z nimi pociąg je wiele polskich firm na dno!

Alojzy

Witam. Chcial bym zapytac czy moze ktos wspolpracowal z ta firma jako firma podwykonawcza prowadzaca jakies prace dla niej, jak wygldaly platnosci i jak sie ukladalo ??

Bogdan

Nie polecam tej firmy. Prowadzą biznes we włoskim stylu "jakoś to będzie". Wystrzegać się.

radek

Witam. W ogóle nie polecam tej firmy. [usunięte przez moderatora] Zapraszam od września do grudnia na szlak pomiędzy helem a redą. Zobaczycie jaka to firma. Codziennie ciężka praca od rana aż do nocy, czasami tylko 15 min przerwy na posiłek i dalej do pracy. Nie bez powodu tylu inżynierów i kierowników pociągu poodchodziło z tej firmy. Nie polecam, tymbardziej nie za takie pieniądze. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Salcef Construzioni Edili E Ferroviarie S.P.A. S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salcef Construzioni Edili E Ferroviarie S.P.A. S.A.