Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach

robol

Kto pyta

Mariusz Lach

Jak tam Lach Mariusz płaci czy nie

Uwaga uwaga dzisiaj jest 30 czerwiec a właściwie 10 czerwiec gdyż dzisiaj dostalismy wypłaty. Niepolecam. Za kasą trzeba czekać w nieskończoność. Hamstwo

Zero szacunku dla pracowników.Atmosfera okropna gdy chcesz odejść szef obuerze cie z wszystkiego. To co się tutaj dzieje to prokurator.Dwuch młodych pracowników przeniosło się do innej firmy, do dzisiaj nie dostali zaległych pieniędzy za grudzień styczeń i luty.Mowa o kimś kto pracowal do 10 marca.Wchodzisz do biura słyszysz od szefa WYPAD na tyle go stać. NIE POLECAM

polecam

Jest super kierownictwo z szefem grają w piłkarzyki i nic ich nie interesuje Przegrane kolejne fragmety roboty nieważne grunt aby gra szla

**********(

We wresniu byl maleńki kilkudniowy poślizg. Można powiedziec wyplata byla w terminie. Zobaczymy jak będzie w październiku. Jeszcze jedna uwaga- wystarczy popijać zchodzic z budowy ze względu na alkohol

***************

pierwszy raz w tym roku (chyba) wyplata byla w terminie

fizol 3

Ja nie zgadzam sie z negatywna opinia Pracownika wystarczy nie pic pracować, wykonywać polecenia i jest ok. Natomiast prawa pracownika leżą na całej linii: brak umów. O prace brak pelnej diety, środków czystości. Tu jest problem. Natomiast faktem jest, że szef traktuje podle ludzi ze skłonnościami do alkoholu

Teraz to jest dopiero dno. Brak umowy o prace jestes chory to traktuja cię jak pijanego i zabierają ci dniówkę plus 300 zlotych. ( usunięte przez administratora )

fizol 2

ja rowniez pracuje w tej firmie i zgadzam sie z moim przedmowca POLECAM

fizol

racowalem w firmie ins-drog przy budowie gazoportu w Swinoujsciu w pierwszej polowie 2013 roku byly roblemy z terminowoscia wyplat ale pozniej sie poprawilo. Jeden Mankament wszyscy no prawie wszyscy pracuja na czarno. No coz godza sie na to w zasadzie polecam Szef OK reszta pracownikow rowniez

Zostaw opinię o Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach