Opinie o Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach w Szczecinek

Ja Nowy wpis

Kiedyś tam pracowałem, nie mogę narzekać, wypłata z opóźnieniem, ale była cała szef nic nie obcinał. Wiadomo trzeba robić i nie pić alkoholu.

Niektórzy piszą o braku terminowych wypłat, a jeszcze inni, że jest wręcz przeciwnie. To jak w końcu jest?

Brak ludzi do pracy z powodu niskich zarobków. Odpowiedź sz3fa to pracujcie więcej to zarobicie. Pracujesz 2 miesiące w miesiąc by zarobic. Brak własnego sprzętu.

Anna Nowy wpis
@Anonim

a możesz powiedzieć jakie to są zarobki skoro tak narzekasz? Przy pracy bez nadgodzin..?

chudy Nowy wpis

Kasa jest przez moment, następnie (usunięte przez administratora)ludzi i podwykonawców i tak w kółko. Z tego co się orientuje to zrobił już kilka takich fikołków wiec szczerze odradzam. Było tak przed moją praca tak, w trakcie i po tym jak odszedłem. Do tej pory nie odzyskałem tego co mi jest winien, sądy i komornicy nie pomagają.

Iza Nowy wpis
@Anonim

A za nadgodziny ile wtedy płaci?

Iwona

Widzę że pisaliście że w firmie bywają problemy z wypłatą i to takie że ciężko odzyskać pieniądze nawet drogą sądową. Czy w tej firmie zatrudniają na umowę o pracę w ogóle? Czy ktoś oprócz pana chudy może stwierdzić że firma jest niewypłacalna?

@Iwona

Kasa na czas lecz mało ludzi do pracy jak i Brak sprzętu

@Anonim

Jeżeli w firmie jest mało ludzi do pracy to pewnie jest presja żeby wyrobić się z zadaniami? Często występują nadgodziny?

chudy

Zdecydowanie nie polecam. Może momentami jest dobrze, ale zawsze się sprowadza do tej samej pozycji, czyli braku wypłaty przez jakiś czas i wymiany pracowników. Kilka razy zdarzyła już się taka sytuacja. Droga sadowa odzyskanie należnych pieniędzy graniczy z cudem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Służba Cywilna
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , ELEKTROINSTALATOR praca za granicą
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Gruby

Firma funkcjonuje w najlepsze. Nie ma starego insdrogu. Jest o wiele lepiej. Wyplaty na czas a nawet przed czasem, zadowalające premie i warunki. Polecam

Słyszałam ze firma ma dobry socjal, to prawda ?

Wiktor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

mariusz

robol

Kto pyta

Mariusz Lach

Jak tam Lach Mariusz płaci czy nie

Uwaga uwaga dzisiaj jest 30 czerwiec a właściwie 10 czerwiec gdyż dzisiaj dostalismy wypłaty. Niepolecam. Za kasą trzeba czekać w nieskończoność. Hamstwo

Zero szacunku dla pracowników.Atmosfera okropna gdy chcesz odejść szef obuerze cie z wszystkiego. To co się tutaj dzieje to prokurator.Dwuch młodych pracowników przeniosło się do innej firmy, do dzisiaj nie dostali zaległych pieniędzy za grudzień styczeń i luty.Mowa o kimś kto pracowal do 10 marca.Wchodzisz do biura słyszysz od szefa WYPAD na tyle go stać. NIE POLECAM

polecam

Jest super kierownictwo z szefem grają w piłkarzyki i nic ich nie interesuje Przegrane kolejne fragmety roboty nieważne grunt aby gra szla

**********(

We wresniu byl maleńki kilkudniowy poślizg. Można powiedziec wyplata byla w terminie. Zobaczymy jak będzie w październiku. Jeszcze jedna uwaga- wystarczy popijać zchodzic z budowy ze względu na alkohol

***************

pierwszy raz w tym roku (chyba) wyplata byla w terminie

fizol 3

Ja nie zgadzam sie z negatywna opinia Pracownika wystarczy nie pic pracować, wykonywać polecenia i jest ok. Natomiast prawa pracownika leżą na całej linii: brak umów. O prace brak pelnej diety, środków czystości. Tu jest problem. Natomiast faktem jest, że szef traktuje podle ludzi ze skłonnościami do alkoholu

Teraz to jest dopiero dno. Brak umowy o prace jestes chory to traktuja cię jak pijanego i zabierają ci dniówkę plus 300 zlotych. (usunięte przez administratora)

fizol 2

ja rowniez pracuje w tej firmie i zgadzam sie z moim przedmowca POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach - Szczecinek

• Jak się pracuje w Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach?

Zobacz opinie na temat firmy Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach?

Ins-Drog Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Lach
  • ul. Brzegowa 2