Nowameb Usługi Stolarskie

Sady

Opinie o Nowameb Usługi Stolarskie

Artur Kuchta

Jak najbardziej polecam. Szybko, solidnie i bezproblemowo. Z mebli jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Nowameb Usługi Stolarskie? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Bolo

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś info o pracy??

Szukasz pracy?

Natalia Wieczorek

Chciałam polecić firmę Nowameb namiary na tę firmę otrzymałam od znajomych którzy są bardzo zadowoleni , skorzystałam i jestem bardzo zadowolona z wykonanych mebli i teraz ja polecam innym osobom . Firma fachowa i solidna .

Marko
@Artur 24.10.2017 10:27

Drzwi od szafy przesuwnej po 2,5 roku wypadają z szyn po prawie każdym użyciu, a drzwi od mebli pomimo regulacji po jakimś czasie ponownie się obluzowały. Na pewno już więcej nie skorzystam...

Przemo

Polecam wszystkim ,solidna ,terminowa,jakość pierwsza klasa polecam jeszcze raz Szymon

Jacek i Nastazja

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam.

Piotr

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,szybko,dokładnie polecam

Szymon

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam.

Reni

Gorąco polecam ! Firma rzetelna ,fachowa,meble zrobione w terminie

Adam Nijawski

Polecam w 100% fachowcy jakich trudno znaleźć na rynku,sumienni,tani i terminowi

Werkan

Sprawdzona firma , super wykonanie ,bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam

Dariusz S

Praca Pracowałem krótko w tej firmie jako pomocnik bez doświadczenia. Tak się omówiłem z pracodawcom, że jak znajdę pracę w swoim zawodzie to odejdę. Opinia:Współpracownicy pomocni,Szef bardzo fajny,uczciwy. Wypłacił wynagrodzenie za pracę zgodnie z umową i dodał jeszcze coś od siebie. Więcej takich pracodawców!

Ozymandias

Kupa ściemy,na stronie jesteśmy super,a w rzeczywistości kiepściutko.

Szymon

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam

Piter

Również nie polecam

Andrzej N.

Nie polecam

Zostaw opinię o Nowameb Usługi Stolarskie - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowameb Usługi Stolarskie