Nowameb Usługi Stolarskie

Sady

Opinie o Nowameb Usługi Stolarskie

Natalia Wieczorek

Chciałam polecić firmę Nowameb namiary na tę firmę otrzymałam od znajomych którzy są bardzo zadowoleni , skorzystałam i jestem bardzo zadowolona z wykonanych mebli i teraz ja polecam innym osobom . Firma fachowa i solidna .

Artur

Skąd taka opinia? Mam już kilka lat ich meble i mogę powiedzieć, że do jakości nie można się przyczepić.

Marko
@Artur 24.10.2017 10:27

Drzwi od szafy przesuwnej po 2,5 roku wypadają z szyn po prawie każdym użyciu, a drzwi od mebli pomimo regulacji po jakimś czasie ponownie się obluzowały. Na pewno już więcej nie skorzystam...

Przemo

Polecam wszystkim ,solidna ,terminowa,jakość pierwsza klasa polecam jeszcze raz Szymon

Szukasz pracy?

Jacek i Nastazja

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam.

Piotr

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,szybko,dokładnie polecam

Szymon

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam.

Reni

Gorąco polecam ! Firma rzetelna ,fachowa,meble zrobione w terminie

Adam Nijawski

Polecam w 100% fachowcy jakich trudno znaleźć na rynku,sumienni,tani i terminowi

Werkan

Sprawdzona firma , super wykonanie ,bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam

Dariusz S

Praca Pracowałem krótko w tej firmie jako pomocnik bez doświadczenia. Tak się omówiłem z pracodawcom, że jak znajdę pracę w swoim zawodzie to odejdę. Opinia:Współpracownicy pomocni,Szef bardzo fajny,uczciwy. Wypłacił wynagrodzenie za pracę zgodnie z umową i dodał jeszcze coś od siebie. Więcej takich pracodawców!

Ozymandias

Kupa ściemy,na stronie jesteśmy super,a w rzeczywistości kiepściutko.

Szymon

Meble na zamówienie, w rozsądnej cenie,polecam

Piter

Również nie polecam

Andrzej N.

Nie polecam

Zostaw opinię o Nowameb Usługi Stolarskie - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowameb Usługi Stolarskie