Boruta-Zachem Kolor Sp. z o.o.

Zgierz

Opinie o Boruta-Zachem Kolor Sp. z o.o.

bydgoszczanin

Niestety żadnej linii nie ma przynajmniej w Bydgoszczy, kto puścił taką bajkę w obieg?

Jak

I co z tą linią. Zaczynam wątpić w wiarygodność gowork.

Mariusz

Pojawily sie oferty pracy na Aparatowego. Ciezka praca? 10zl netto to niezle jak na moje oko. Jak klimat? duzo pracy??

2 tygodnie i ruszamy

upsss

No nie żartuj z tą linią.

Marek

Minęło trochę czasu. Co z tą linią produkcyjną? Bo chciałbym się tam zatrudnić. Czy coś wiadomo, kiedy startujecie?

kontroler

Gdzie jest ta linia? Przecież tam wiatr hula obecnie. Może dopiero ma zostać zakupiona?

juiu

Jest super nowoczesna linia i tak jak wyżej napisane od czerwca start !!!!!

quwqa

nie prawda żadnej lini nie ma.co ty pierdykasz tutaj

technolog

Z przyjemoscia mogę polecić firme jako przyjaznego pracodawce pracuje w firmie od 2 lat teraz maja byc duze przyjecia w zwiazku z uruchomieniem nowej lini tech w czerwcu ruszamy z produkcją.

Zostaw opinię o Boruta-Zachem Kolor Sp. z o.o. - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boruta-Zachem Kolor Sp. z o.o.