Akku Planet.Pl

Rybnik

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Akku Planet.Pl

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akku Planet.Pl

DNOOOO

Ja rowniez nie polecam. Bedziecie obrazani, wyzywani. Brak szacunku i DNO. Niemko ty Hitlerze wynocha z Polski

KONIK

TAK TO JEST JAK POLSCY NIEMCY WYŻEJ SRAJÀ JAK ŻIČ MAJÁ!!!! ALE DO CZASU... BO KARMA WRACA... I JAK NIE ZA ZYWOTA, BO SIE TAKOWEJ POWODZI NIEZLE, TO PRZED KONCEM ŻYWOTA W CHOROBACH.... NIE ŻYCZÀC NIKOMU Z£EGO..

hfyjbfuk

Dokladnie. Nie polecam !! Uwazajcie na ta pania... szkoda waszego czasu. Nie warto uwierzcie. Bluzgi, obrazanie. Aha i bedziecie myc kibel :)

On

Odradzam zdrowym na umysle ludziom... jesli macie do siebie szacunek to omijajcie to.... z daleka.... wielkim £ukiem.... Szacunku brak... wg Z wszyscy to zera... poza ta osobistoscia...

Manau

Najśmieszniejsze jest że ci ludzie tam pracują latami i dają się tak gnoić ja wytrzymałem ledwo miesiąc jakieś 2 lata temu, LUDZIE gdzie wasza godność, opinię dodaję teraz bo widziałem że znowu szukają jeleni do niszczenia...

Derwisz

Miałem nieszczęście tam pracować przez całe 4 tygodnie, na początku niby wszytstko o.k, ale potem się zaczęło, krzyk,(usunięte przez administratora) przekleństwa, agresja, z czymś takim jeszcze się w życiu nie spotkałem, sprzątaczka była tak poniżana że płakała codziennie...omijajcie szerokim łukiem!

gość

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się przez telefon.

kajka

Zgadzam się z opinią powyżej, też miałam dziś telefon i chciałam sprawdzić opinie, a tu prosze...no już po takich pytaniach czy masz męża, dzieci, to omija się taką firmę z daleka. Przecież to jest niezgodne z prawem. Żaden mądry człowiek po takiej rekrutacji tam nie pójdzie i jeszcze te szczegółowe pytania, dlaczego Pani już nie pracuje w ost miejscu pracy, drążenie, a jak a dlaczego, a na co itd. Aaa i ma sie wrażenie, że Pani rekrutująca dopiero wzięła nasze CV do ręki i nie bardzo wie do kogo dzwoni. Ania dzięki za opinię.

Ona

Powiem szczerze właśnie miałam tel z tej firmy i doznałam szoku!!!!! Pierwsze pytanie pani dzwoniącej było CZY MAM DZIECI I CZY JESTEM MĘŻATKĄ!!!! SKANDAL!!!! Ja mówię słucham, a ona do mnie bo w tym Pani CV nic nie pisze! ja mówię jak to nie wszystko wykształcenie, przebieg pracy, a moje życie osobiste to moje życie osobiste!!!! No kpina a ona do mnie ja chcę, żeby Pani maluch miał dobrą opiekę więc interesuję się z kim zostanie!!!! no po prostu kpina!!!! dodam, że nie mam dzieci, ale nie będę obcym ludziom, którzy do mnie dzwonią się spowiadać z mego życia osobistego!!!! Poinformowałam panią dzwoniącą, iż pytania zadane są nie na miejscu!! a ona na mnie z buzią, że ma 30-letnie doświadczenie itd. Niestety, ale czasy sie zmieniły, a jak widać w firmie dalej wieje komuną i brak podstawowej wiedzy na temat procesu rekrutacji!!! Można sobie wyobrazić ja wygląda współpraca!!! Kompletny brak szacunku do ludzi!

Ania

Pracowałam 4 miesiące, potem zwiałam bo już nie dało się wytrzymac. "Szefowa" to typowy przykład polaka, co uciekał w latach 80 do Niemiec, tam się dorobił i wraca jako pan możny i wszystko wiedzący. Prawda jest taka, że szefowa jest kompletnym zerem i nie ma zielonego pojęcia o tym jak powinna wyglądać praca w firmie. Wszystko trzymią tam 2 osoby. Pracując w AP dowiecie się ile razy w ciągu tygodnia mozna zmienić zdanie na ten sam temat i jaki można mieć potem mętlik w głowie. Jeśli chodzi o zatrudnienei to macie pewne, że pracujecie po 9 godzin ale umowa na pół etat. Tylko po to żebyście przypadkiem nie zachorowali. Zresztą na budynku zamist loga firmy powinna wisieć tablica [usunięte przez moderatora], bo to pasuje do tego miejsca.

Zostaw opinię o Akku Planet.Pl - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akku Planet.Pl