BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz

Opinie o BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz

Olek

Bardzo ciekawe i pożyteczne szkolenie przeprowadziła ta firma na temat pierwszej pomocy. Wiem że taka wiedza i umiejętności mogą w przyszłości się przydać.

Joanna Ziółkowska

Jedna z lepszych firm, które prowadzą swoje szkolenia z zakresu BHP i mają poważne podejście do tego typu spraw i nie istnieje taryfa ulgowa. To świadczy tylko, że dobrej jakości usług i odpowiedzialności. Z taką firmą warto współpracować.

Iwona Jędrysiak

Firma Pana Artura przeprowadzała solidne szkolenia z BHP dla stanowisk roboczych i kierowniczych i powiem szczerze, że wykłady były przedstawione w sposób interesujący z zastosowaniem nowoczesnych multimediów. Przy okazji można się było dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy i przestawić się na właściwy tok myślenia i działania żeby było bezpieczniej w pracy.

Magdalena

Bardzo dobrze są przeprowadzane szkolenia w naszej firmie z dziedziny BHP, bo przede wszystkim nie są nudnawe, a można sporo z nich wynieść, a także czuć się bezpieczniej na danym stanowisku pracy. Firma ma nie złe zacięcie pedagogiczne.

ANETA

Udało mi się zorganizować w zakładzie kompleksowe szkolenia z zakresu BHP z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych i podobnych materiałów przez firmę Artura Dudycza. Bardzo profesjonalne podejście do tematu merytorycznie i w przystępny sposób. W każdym razie pracownikom się podobało.

katarzyna

Współpracowałam z tą firmą w zakresie przeprowadzenia szkoleń na stanowiska roboczych i kierowniczych w przedsiębiorstwie w którym pracuję. Szkolenia były ciekawe i zarazem popuczające, które na pewno podniosą poziom bezpieczeństwa pracy. Firma profesjonalna i rzeczowa.

Daria Michalak

Ta firma pomagała mi przy [rzygotowywaniu dokumentacji powypadkowej, a także szkolenoiu pracowników w zakresie BHP. Bardzo sympatyczny kontakt, a współpraca przeprowadzona w miłej atmosferze. Polecam!

Kasia

Przeprowadzali szkolenie w mojej firmie dla stanowisk kierowniczych i była to owocna współpraca. Kontakt z firmą bardzo miły. Konkretni, a cennik maja przystępny.

Renia_T

Bardzo jestem zadowolona z odbytego szkolenia. Mają ciekawą ofertę i są szkolenia na każde stanowisko pracy. Profesjonalizm i przystępna cena!

Kamila Kolasa

Firma zapewniła mi doradztwo w zakresie stosowania przepisów w zakładzie włókienniczym. Super współpraca i niezwykle miły i konkretny kontakt. Spokojnie polecam!

Karola

Tak dobrego szkolenia jeszcze nie widziałam. Na bardzo wysokim poziomie przy pełnym i profesjonalnym podejściu do pewnych zagadnień dotyczących BHP i oczywiście przystępna cena, która też jest istotna dla naszej kieszeni. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i wystawiam im ocenę celującą!

Aniela

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych szkoleń w Naszej firmie. Szkolenia BHP nie muszą być nudne i mdłe !

Darek

Bardzo kompetentna firma, szkolenia są bardzo sumiennie prowadzone a wykładowcy są przygotowani na każde pytanie.

Ula

Bardzo fajna firma szkoleniowa ! Polecam Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Robert

Na szkoleniu było fajnie i przyjemnie. Można dużo się nauczyć Polecam

Celina

Firma godne polecenia. Jestem zadowolona z ich usług. Bardzo sensowne szkolenia.

Kuba

Świetne szkolenia !Polecam

Celina

Profesjonalna firma. Bardzo fajne szkolenie przydatne i konkretne. POlecam

Kamil

Zamówiłem dla firmy kompleksowe szkolenie z zakresu bhp. Jestem bardzo zadowolony. Szkolenie przebiegło bardzo fajnie, bez żadnych problemów, wszystko wedle moich oczekiwań. Polecam

Zostaw opinię o BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz