Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.

Adres: Piekary 19, 60-967 Poznań

NIP: 7781007755 KRS: 0000084013

Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.
0 0 6 1

Opinie o Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marek
 Opinia

@Projektant, dlaczego piszesz, że szkoda gadać? Jaki jest powód tego, że tak myślisz? Twoja opinia jest bardzo potrzebna osobom, które ubiegają się o dane stanowisko w "Energoprojekt Poznań". Zechciałbyś choć trochę rozbudować swoją opinię?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Projektant
 Opinia

Parę starych opinii zniknęło, a teraz .... szkoda gadać

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Marek
 Opinia

Bardzo cicho na forum dotyczącym Biura Studiów i Projektów Energetycznych w Poznaniu a pewien jestem, że liczba pracowników, którzy mogliby wypowiedzieć się na temat atmosfery jaka tam panuje jest dosyć spora. Więc powiedzcie, co jest przyczyną tego, ze nikt się tu nie udziela? Co mielibyście do przekazania osobom ubiegającym się o pracę w tej firmie?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.