AnyCars Sp. z o.o.

AnyCars Sp. z o.o.

Opinie o AnyCars Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

aaa

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na najniższym możliwym poziomie - na ulicy. Poziom osoby rekrutującej poniżej jakiegokolwiek minimum.

Adam
@aaa 17.10.2017 07:44

Poprzednia osoba rekrutująca już nie pracuje w tej firmie.

klient

Ogolnie oszusci, ceny jakie proponuja za auto smieszne, mysla ze znalezli frajerow. Kontakt, najpierw sie umawiaja a pozniej nie odbieraja telefonow. Nie polecam. Omijac z daleka oszustow.

@klient 08.01.2018 15:55

klient

Naciągacze i (usunięte przez administratora) co innego mówią przez telefon, aby zwabić klienta, a co innego po przyjeździe. Brak wyceny- oferty , wystawienie na aukcji -śmiechu warte - gdy sam to mogę zrobić. Strata czasu.

@klient 22.01.2018 06:53

videomix

Nie polecam. Wydzwaniają żeby tylko zwabić klienta, a cena którą proponują to 2/3 wartości auta chyba dlatego żeby nie kupić. Rozmowa na ulicy. Czy oni posiadają normalne biuro? Uważam że strata czasu.

@videomix 14.02.2018 19:14

Bartek

Dostałem telefon żeby umówić się na rozmowę o pracę. Ogólne wrażenie pozytywne, świeża firma, młody zespół rozmowa przeprowadzona bardzo dobrze bez żadnej spinki.

Zostaw opinię o AnyCars Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AnyCars Sp. z o.o.