Opinie o AnyCars Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AnyCars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AnyCars Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AnyCars Sp. z o.o. w Warszawa

Karol Nowy wpis

Ktoś jeszcze uważa ze ta firma (usunięte przez administratora) ?

Klient Nowy wpis

Samochody dobrze odpicowane ale z myślą o zakupie należy mieć sporą kwotę na naprawy i auto zastępcze na czas remontu Moje sugestie dla AnyCars Sp. z o.o.: Radzę sprawdzać stan techniczny samochodów przed wystawieniem na sprzedaż Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać Nie naciągać klientów i nie brać w kieszeni 400zł za obniżenie ceny o 300 zł

Marzena Nowy wpis

@Były pracownik., czy w końcu firma AnyCars podpisała z Tobą umowę? Pracodawca informował, dlaczego nie otrzymałeś premii, o której piszesz w swoim komentarzu? Były jakieś specjalne warunki, które należało spełnić, aby ją otrzymać? Rozumiem, że dwa miesiące pracowałeś bez jakiejkolwiek umowy? Była to forma wdrożenia Ciebie w obowiązki, czy może inna tego typu sytuacja? Opisz, jak to wyglądało. @Kamil, jak długo pracowałeś w firmie AnyCars? Możesz opisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma nowo zatrudnionym pracownikom? Jak to wyglądało w Twoim przypadku? @Pracownik, Ciebie również zachęcam do tego, abyś opisał bardziej szczegółowo, jak zatrudnia firma AnyCars nowych pracowników? Przed otrzymaniem umowy należy przejść szkolenia i inne czynności przygotowujące do pracy? Opisz, co wiesz na ten temat.

Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Firma nie daje umowy, a pomimo wielokrotnych obietnic. Sprawa zgłoszona do PIPu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AnyCars Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kamil

Bardzo solidna firma! Duży start UP! Już mają ponad 30 pracowników, żałuję że zrezygnowałem z pracy z powodu wyjazdu za granicę...

Były pracownik.

Uwaga (usunięte przez administratora) Firma nie płaci ZUSu za pracownika. Dwa miesiące pracowałem bez ubezpieczenia. Cały czas ociągali się z podpisaniem umowy. Na początku wszystko wyglądało niby profesjonalne i właściwie. Kilkudniowe szkolenie w siedzibie , centrali pod Warszawą. Z zamieszkaniem-hotel opłacony. Potem już tylko schody, niedotrzymywanie umów, niewypłacanie premii, niepłacenie za przepracowane soboty i przede wszystkim BRAK UBEZPIECZENIA! OMIJAC Z DALEKA!

aaa

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na najniższym możliwym poziomie - na ulicy. Poziom osoby rekrutującej poniżej jakiegokolwiek minimum.

any
@aaa

Moje spotkanie z p W. również odbyło się przed biurem na ulicy al. Krakowska. Pan W. rozmawiał jednocześnie ze mną, przez telefon i z osobami z biura więc ciężko było się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie. Moje odczucia bardzo negatywne, nigdy nikt nie okazał mi takiego braku szacunku podczas rozmowy o pracę. Nie polecam strata czasu

@any

Podobno ta osoba już nie pracuje w tej firmie. Byłem na rozmowie o pracę i wszysto było ok.

@aaa

Poprzednia osoba rekrutująca już nie pracuje w tej firmie.

klient

Ogolnie oszusci, ceny jakie proponuja za auto smieszne, mysla ze znalezli frajerow. Kontakt, najpierw sie umawiaja a pozniej nie odbieraja telefonow. Nie polecam. Omijac z daleka oszustow.

@klient

klient

Naciągacze i (usunięte przez administratora) co innego mówią przez telefon, aby zwabić klienta, a co innego po przyjeździe. Brak wyceny- oferty , wystawienie na aukcji -śmiechu warte - gdy sam to mogę zrobić. Strata czasu.

@klient

videomix

Nie polecam. Wydzwaniają żeby tylko zwabić klienta, a cena którą proponują to 2/3 wartości auta chyba dlatego żeby nie kupić. Rozmowa na ulicy. Czy oni posiadają normalne biuro? Uważam że strata czasu.

@videomix

Bartek

Dostałem telefon żeby umówić się na rozmowę o pracę. Ogólne wrażenie pozytywne, świeża firma, młody zespół rozmowa przeprowadzona bardzo dobrze bez żadnej spinki.

Zostaw merytoryczną opinię o AnyCars Sp. z o.o. - Warszawa

AnyCars Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Domaniewska 47
    02-672 Warszawa