AnyCars Sp. z o.o.

Opinie o AnyCars Sp. z o.o.

videomix

Nie polecam. Wydzwaniają żeby tylko zwabić klienta, a cena którą proponują to 2/3 wartości auta chyba dlatego żeby nie kupić. Rozmowa na ulicy. Czy oni posiadają normalne biuro? Uważam że strata czasu.

klient

Naciągacze i (usunięte przez administratora) co innego mówią przez telefon, aby zwabić klienta, a co innego po przyjeździe. Brak wyceny- oferty , wystawienie na aukcji -śmiechu warte - gdy sam to mogę zrobić. Strata czasu.

klient

Ogolnie oszusci, ceny jakie proponuja za auto smieszne, mysla ze znalezli frajerow. Kontakt, najpierw sie umawiaja a pozniej nie odbieraja telefonow. Nie polecam. Omijac z daleka oszustow.

aaa

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na najniższym możliwym poziomie - na ulicy. Poziom osoby rekrutującej poniżej jakiegokolwiek minimum.

any
@aaa 17.10.2017 07:44

Moje spotkanie z p W. również odbyło się przed biurem na ulicy al. Krakowska. Pan W. rozmawiał jednocześnie ze mną, przez telefon i z osobami z biura więc ciężko było się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie. Moje odczucia bardzo negatywne, nigdy nikt nie okazał mi takiego braku szacunku podczas rozmowy o pracę. Nie polecam strata czasu

Zostaw opinię o AnyCars Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AnyCars Sp. z o.o.