Opinie o JOBCONSULT Sp. z o.o. w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JOBCONSULT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JOBCONSULT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBCONSULT Sp. z o.o. w Zgorzelec

Mia

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy na pakowaniu słodyczy w Lipsku lub w Gotha? Jak wypłata i mieszkanie ?

Xxxx
@Mia

Nie polecam,mieliśmy tam pracować,jednak szybko zrezygnowaliśmy.To jaka kwatera na nas czekała to nie śmieszny żart. Budynek wyglądał jak stara szopa,wszędzie bród i smród,brak podstawowego wyposażenia,zwierzęta mają lepsze warunki. Kuchnia w innym budynku,a raczej coś przypominającego kuchnie. Zbiorowisko różnych narodowości. Miejsce,w którym mieliśmy mieszkać składało się z dwóch pokoji,gdzie nasz jeden pokój był tzw.przechodnim. Dziewczyna,która mieszkała w pokoju obok,żeby wyjść z domu musiała przechodzić przez nasz pokój, a my chcąc skorzystać z toalety,mieliśmy przechodzić przez jej pokój,ponieważ tam znajdowala się toaleta .Omijać ten wychodek zwany kwaterą szerokim łukiem.

Xx

Ciekawe kiedy skończycie usuwać negatywne komentarze na wasz temat :D Pracowałem - nie polecam!

@Koordynator

Proszę Pana, u mojego syna i jego znajomych poza grzybem pełno moli było. Sam osobiście kontaktowałem się z agencją, wiadomo każdy w razie problemów chce pomóc swojemu dziecku. Brak odpowiedzi na pytania, arogancja i rzucenie słuchawki. Dla mnie jesteście firmą, która (usunięte przez administratora)

Wlkp Nowy wpis

Ja tyle razy byłem przez tą agencję i nie było problemu co najwyżej ludzie w mieszkaniu zero reakcji ze strony kordynatorow. No jedynie mogę co powiedzieć to o panu tomaszu z jessen i witenberg ma swoich pupilków.a tak jobconsult ma fajne miejsca pracy najlepiej to komisjonowaniu w renusie i słodycze w gotha jeśli chodzi o kasę nie jest zła dla kogoś kto nie zna języka niemieckiego I nie ma prawa jazdy.pozdrawiam panie z biura ze zgorzelca.

Olaf Nowy wpis
@Wlkp

Ja też trafiłem na ogłoszenie, gdzie nie trzeba znać niemieckiego. Ale, że nie trzeba prawa jazdy, to mnie zaskoczyłeś. Na Facebooku szukają Operatora wózka widłowego do Wittenberg. Dając 14,15 euro brutto na godzinę. Tyle, że od nagłówka zaczynają, że jak masz prawo jazdy kat. B i auto - to zapraszamy. A ja nie mam. I co to oznacza, że nie byłoby tu dla mnie roboty bez tego?

Kryśka Nowy wpis

Właśnie mają wakat przy pakowaniu słodyczy i trochę się nastawiłam, że wyślę cv. Dasz mi znac co jest nie tak, bo jak czytam ogłoszenie, to same plusy widzę :/ umowa o pracę, widełki między 6-7,5 tyś.

XYZ

znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka. widzę, że wynagrodzenie zaczyna się od minimum 6500 złotych brutto. w takim razie, ile więcej można zarobić? podajcie, jaka jest górna granica widełek. firma wymaga gotowości do pracy w systemie zmianowym. ile tych zmian jest i w jakich godzinach? dajcie znać. :p

Hej, do wakacji jeszcze trochę, ale już rozpoczęli rekrutowanie studentów do pracy. Brał ktoś udział w takim wyjeździe? Lub w tym roku wybiera się do pracy do Niemiec do pracy przy drobiu? Ja dopiero ogłoszenie zauważyłem, więc nie zdążyłem przedzwonić. Wynagrodzenie jest w wysokości 13,00 €/brutto, piszą też o dodatkach i premiach. To ile na rekę wychodzi razem z tymi benefitami płacowymi? Dacie mi znać jakie podejście mają koordynatorzy? Pomogą w razie czego? To byłby mój pierwszy wyjazd, więc liczyłbym tym bardziej na wsparcie:)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie JOBCONSULT Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Znowu jest wakat do komisjonowania artykułów biurowych. Wiecie o co chodzi? W listopadzie chyba ktoś pytał o stanowisko, ciekawe czy chodzi o rozwój czy coś nie tak z warunkami jest? Orientuje się ktoś? Bo podesłałbym swoje cv, ale chciałbym najpierw wiedzieć co jest na rzeczy. W jakim standardzie oni zakwaterowania organizują? Bo 320 euro miesięcznie to chyba sporo, nie?

Co proponują osobom z bardzo dobrym niemieckim, na tyle, żeby się nie "marnować" na pakowaniu itp.? Rekrutują też na liderów, i inne stanowiska, które wymagają komunikacji z pracodawcą niemieckim? Ze Zgorzelca jestem, jakby co ;)

Ktoś

Nie pracujcie przez tych (usunięte przez administratora) nie polecam stanowczo odradzam ,jeśli już to ino jupiter z venlo

A jaki problem z tymi pieniędzmi zauważasz? To o czym teraz piszesz dotyczy samego zakwaterowania? Jeśli tak to komu to zgłaszałeś i jaka była wtedy ewentualna reakcja?

Pytanko

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie przy pakowaniu cukierków niedaleko Schkeuditz? Oraz może wie ktoś jak wyglądaja warunki na zakwaterowaniu Bahnhofstraße?

@Pytanko

Nie polecam! Pracujemy tam 3 tyg i jest masakra! Z ręką na sercu trzymajcie się z daleka od tej firmy. My pojechaliśmy i myśleliśmy że będzie ok. Za 3 tyg pracy 500euro wypłaty… w PL można tyle zarobić. Z koordynatorka brak kontaktu. Zapomina o pracowniczkach w sprawie zaliczki. Od kierowniczki można się nieźle nasłuchać.. ogólnie nie polecamy.

@Odpowiedz

To przed wyjazdem nie wiedzieliście, ile będziecie zarabiać, że teraz na to narzekasz? Czy może jakieś inne kwoty były obiecywane?

Cezary i Aneta kopeć

My to doświadczyliśmy w jessen u tego ćpuna i złodzieja hausmaistra Piotra Suprynowicza .Okradli nas na telefon z tymi z budowy straszna melina i dziwne konszakty agencyjne ,kto wie czy tam jakiś cichych burdeli niema

lalala123

Dzień dobry, ja chciałam zapytać o warunki mieszkalne i sama w sobie prace? Mam zamiar wyjechać ze znajomymi, czytałam opinie niżej i są fatalne ale czy miesiąc czasu jest w stanie się przetrwać ? jak wygladaja zarobki ? w opisie piszą ze 13 na h plus odciągają za mieszkanie 320 zł za osobę

Paulina

Nie wypłacają pieniadzy zle traktowanie ludzi mieszkanie nora transport jest źle ogarnięty .Jakaś tam Paulinka koordynator po 7 boleściach jest wredna żmija nie polecam ..

Paulina

Witam. Dostaliśmy ofertę pracy w okolicach Lipska przy pakowaniu słodyczy. Dojeżdżając na kwaterę, a raczej zbiór rozwalonych szop, od razu zrezygnowaliśmy. ,,Mieszkanie’’ to rudera, wszędzie bród i smród,brak jakichkolwiek warunków do życia,zbiór różnych narodowości. Pokój nie zamykany,kuchnia,a raczej coś przypominającego kuchnie w szopie na zewnątrz bez drzwi,nikt o zdrowych zmysłach by tam nie został. Omijać szerokim łukiem tą kwaterę,przypominającą oborę, chociaż widziałam w swoim życiu ładniejsze obory. Wstyd!

@Paulina

I ta kwatera to była opłacana przez firmę, tak? A nie było możliwości poszukać sobie czegoś na własną rękę, do czego firma by dopłacała? W ogóle to stawki chociaż dobre proponowali?

Zzz

Nie polecam, banda (usunięte przez administratora) ! Mówią co innego,a rzeczywiście wychodzi co innego. Omijač!!

Mia

Nigdywzyciu
@Mia

Byliśmy w Gotha, nie polecam, okropne warunki mieszkaniowe, popsute łóżka, łazienka która się nie zamyka, nie wspominając już o patologicznym towarzystwie

Morela
@Mia

Mieszkanie w Gotha poracha. Drzwi od łazienki zamykane na sznorowke od butow, pokoje nie zamykane. Zamiast lampy żarówka wisi na kablu i dużo by opowiadać. Nie polecam zarobki słabe a za taki " piękny" hotel 230 e

@Mia

Ja jestem teraz, praca nie jest ciężka fizycznie. Trochę nużąca, ale wiadomo nie jedziemy tam się opalać. Praca 3 zmianowa, warunki mieszkaniowe w zależności jak kto trafi. Tu gdzie jestem jest ok.

Darek

Panie Tygrys pan najpierw niech się pan zaprzyjaźni ze słownikiem języka polskiego. Gdy już sobie pan przyswoi pisownie w języku polskim, wówczas może te komentarze będą na jakimś przyzwoitym poziomie. Treść merytoryczna żadna, a do tego brak konkretów.

Kama
@Mia

Ja byłam na 2 mce i nie polecam , 8h stania , nawet nie możesz usiąść na moment , na mojej zmianie mloda dziewczyna omdlala, wiec jeśli jesteś silna fizycznie to super. Poza tym Warunki mieszkaniowe.. mieszkania wynajmowane od Niemców , praktycznie cała kamienica Polaków , jakaś patologia skakanie po dachach , ciagle imprezy .. Nie masz gdzie uciec bo wynajmujesz mieszkanie 3-4 pokojowe i nie masz kontroli na kogo trafisz . Ponadto 360 euro z wypłaty to fos sporo , Ja byłam w Erfurcie , koleżanki w Gotha .

Jacek
@Mia

Dziewięć setek euro na miesiąc dramat

@Jacek

To chyba jakieś podwyżki były bo w tej gównianej firmie nawet 800 Euro ciężko zarobić po odliczeniu kosztów. 230 euro za mieszkanie 70 za dojazd.

Tygrys
@Darek

A może byś się przeniósł na mieszkanie tam gdzie niema ok!! Jest nowy wpis gość zarobił 600 euro za 150 godzin co ty nato za dużo czy za malo zrobił. Proszę o komentarz od DARKA.

Koordynatorem jest pani Daria

@Tygrys

Jak dostał Steuerklasse 6 to tyle zarobił, to wszystko można odzyskać jak się zmieni klasę na np 1. Także siedź dalej w swojej klateczce bezzębny tygrysku ????

Tygrys
@Darek

Przestań pajacować (usunięte przez administratora) Torstena i Svitlany ja jak pracowałem to niewiele więcej miałem 700 e i miałem klase podatkową 1 . A propo warunków mieszkaniowych nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Drugie pytanie :Czy Tobie kazała szczekać Svitlana i Torsten czy sam szczekasz żeby nie popaść w niełaski szefostwa.

@Darek

Tak tyllo za zmianami steureklasse zajmuje sie biuro oni sa od zglaszania itd a jesli nawet urzad to wyrowana to oni to ukradna^^ a kazdy doskonale wie ze svitlana z sachse to mistrzowie walkow i nie robia nic tylko ludzi okradaja Takze nie bron ich tylko zastanow sie co piszesz

@Janusz

A moze Torsten i Svitlana oplacaja cie zebys tak pisal o dziwo jeden zadowolony z pracy u tych zlodzieji A moze wypinasz sie torstenowi za pare euro?

Emilia
@Janusz

@Janusz Co głównie wywarło Twoje niezadowolenie podczas zatrudnienia w VEGACONSULT? Panującą tan atmosfera, czy inny powód?

beny
@Mia

daj sobie spokuj. Mieszkania to patologia. Ciągłe chlanie. Kary za byle co. Nie masz transportu , to za miesiąc czasu płacisz 70 eur. wypłata miesięczna to jakieś 700eur po odliczeniu mieszkania. O niczym ci nie mówią zawsze jestes postawionym przed faktem dokonanym. Kradną . Kożystaja z Twojego jedzenia. Najgorzej jest w LESIE. Jeżeli tam wylądujesz na pokoju to dokącz sobie ..........?

@beny

Czy Las to ten straszny dom w lesie Gotha. Pani koordynator w rozmowie przed praca twierdzila ze tam jest cisza........chyba jak wszyscy sa w pracy.Prosze opisz cos wiecej.

@Emilia

Kłamstwa że strony pracodawców Walki na pieniadze

Lukasz
@Mia

Tragedia. Pieniądze tragiczne, mieszkania beznadziejne, szefostwo w pracach falszywe dwulicwe i mobbingujace. Zwłaszcza Asia na gotha i Zamiany i reszta. Odradzam

@Nowy

Ma ktoś ma numer do Pani Dari ?

WieszakMC

Stanowczo nie polecam!!!! Nie idźcie tam! Nie,nie,nie Jeb** ich pies

Zgredkii
@Mia

Nie polecam byłam w różnych miejscach ale tam to jest tragedia mają (usunięte przez administratora) w twój meldunek jak dostaniesz 900 euro wypłat to będzie cud a i jeszcze (usunięte przez administratora) gorzej niż jak najgorszy robal

Brudna Darianna

+4917632386358 - proszę bardzo ????

Iiii
@Mia

I jak z tą pracą??? Jest ok???..można coś więcej się dowiedzieć?

Xyz
@Mia

Okropna praca przy lince nie możesz się napić ani nawet zawiozą buta bo najwazniezsza jest norma Pracowalam tam 2 dni stwierdziłam że nie warto

Paula
@Mia

Gotha tragedia. Ludzie nie normalni starsze Panie bez szacunku i nie tolerujące młodych ludzi. Do tego mam zdjęcia łóżek na mieszkaniu agencyjnym. Pani z agencji masakra bardzo nie miłą. Małe getto.

Dziadek
@Mia

Czy pytasz o zatrudnienie przez firmę Vega

vega
@Mia

Nie jedź nie warto, tylko stracisz pieniądze i nerwy, pozdrawiam

Xyz
@Mia

Straszne mieszkanie za które wołaja kosmiczne pieniądze , brak koordynatora zarobki 1000 euro ... Pleśń na oknach grzyb na ścianach , łozka połamane , materace i pościel przesiąknieta wilgocią .. bardzo nie polecam Pani w agencji mówi zupełnie co innego niż jest po przyjeździe na miejsce

Bronisław
@Xyz

Nie można zmienić kwatery na inną? Tylko takie warunki proponują? A jak z dojazdem do pracy? Miałeś blisko czy agencja załatwiała transport?

@Mia

Firma (usunięte przez administratora) ludzi, wiem na przykładzie swojego syna i jego znajomych. Wychodzi 6eur za godzinę a miało być 10-11.

Mirek
@Przemek

Czemu aż tak obniżyli stawkę a obiecywali więcej? Przecież to prawie 50% mniej. Za coś potrącają? Na umowie jest ta niższa stawka?

@Mia

Mój syn ze znajomymi właśnie zjechał. Wyszło im po 6 eur za godzinę, przy czym mają jeszcze legitymacje szkolne i powinni mieć najniższy próg podatkowy. Mieszkanie miało być 320e okazało się 360 +20e internet od każdej osoby, po 5 osób w mieszkaniu to łatwo policzyć, że firma jeszcze na mieszkaniu zarabia Szczerze odradzam

Xxxx

Martysia

Hej, chciałabym przez nich wyjechać do pracy przy pakowaniu artykułów spożywczych. Praca jest dwuzmianowa, ktoś powie w jakich godzinach pracują? Dają też spoko dodatki za pracę w godzinach nocnych, w niedziele czy święta, pytanie tylko czy rzeczywiście ta praca jest, czy jednak zdarzają się przestoje? No i co do warunków mieszkalnych, rok temu pisaliście, że są takiej średniej jakości....zmienili może kwatery dla pracowników, czy dalej jest nie za ciekawie pod tym kątem?

Merry

Wypowie się ktoś o pracy w Lipsku na pakowaniu słodyczy?

Kuba
@Merry

@merry pracujesz tam bo my właśnie zgodziliśmy się na tą ofertę. Jakie macie opinie pakowanie cukierków

JOBCONSULT Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Grzegorz Borczyk

Nie polecam nikomu tej firmy bo mało. Płacą za pełny miesiąc pracy oraz nie ma ilości godzin pracy w gotha oraz nie ma odpowiednich warunków mieszkalnych i nie pchajcie się tan do pracy bo nie dostaniecie wypłaty do 1000€uro tylko za miesiąc pracy tylko 260€

Miecio
@Grzegorz Borczyk

No co ty? 260 eur za miesiąc? To na ile godzin dziennie jest robota że wypłata tak niska? A co z zakwaterowaniem nie tak? Za dużo ludi na obiekcie czy standard kiepski?

Zuzanna

Hej, jestem studentką i chciałabym wyjechać w sierpniu przez nich do Niemiec do pracy wakacyjnej, ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy jest u nich szansa wyjechać tylko na 3 miesiące od sierpnia do końca października? Ważne jest dla mnie to, czy te zakwaterowanie jest darmowe, czy jednak potrącają z pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o JOBCONSULT Sp. z o.o. - Zgorzelec

• Jak się pracuje w JOBCONSULT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JOBCONSULT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBCONSULT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JOBCONSULT Sp. z o.o.