Opinie o Il Cosmetics w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Il Cosmetics. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Il Cosmetics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Il Cosmetics w Ciechanów

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakładzie,niema żadnych szkoleń ,(Pan od BHP bardziej przejmuje się tym jak ułożona jest makulatura w kontenerze niż bezpieczeństwo pracowników) poza pracownikami ilcosmetics pracują również pracownicy kilku agencji pracy tymczasowej oraz z Ukrainy. Gdy już się zdecydujesz na prace po przyjęciu do pracy usłyszysz ze pracujesz np. na R56 i tyle co gdzie i jak ()Pani brygadzistka jeśli ma dobry humor to pokaże gdzie to jest jeśli radź sobie sam,pierwsze co rzuca sie w oczy to to ze brak jakichkolwiek środków ochrony bezpośredniej ciała (są rękawice ale tn środek rozpuszcza je na rękach)do mycia automatów nalewających używany jest silnie toksyczny i trujący środek rakotwórczy min. powodujący upośledzenie wzroku itp. Brygadzistki to istoty o inteligencji nogi od stołu u zwłaszcza grupa B,gdy już zaczniesz prace masz ślepo wykonywać polecenia Pań brygadzistek czy ma to sens czy nie, nie wolno pokazywać ze jesteś inteligenty ,pod zadnym pozorem niewolno zwracać brygadzistce uwagi lub proponować rozwiązanie problemu inne niż jej jeśli tak zrobisz jesteś przegrany,od tego momentu będziesz otrzymywał prace porządkowe i jak najmniej ambitne(dokładanie korków) Doświadczyłem tego na własnej skórze. wszystkie decyzje brygadzistek są na zasadzie -bo ja tu rządzie lub bo ja tak mówię. Większość załogi to Panie w wieku 60+ ,,inteligencją tez nie grzeszą" jeśli wystąpi jakiś problem nawet nie masz do kogo się zwrócić dyrektor jest francuskojęzyczny ,i nie jednokrotnie miałem wrażenie ze bardzo podobało mu się to jak brygadzistki "ganiają polaków" celowo użyłem sformułowania polaków ponieważ Ukraińcy już traktowani są zupełnie inaczej tzn.nie muszą nic omieć i na niczym nie muszą sie znać po prostu stawiani są na bez awaryjne automaty a jeśli czegoś nie wiedzą my (Polacy mamy to za nich zrobić)????????????????????????????????????????????????????????????? w tym zakładzie już nikt nie chce pracować (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

też nie polecam
@były pracownik

zgadza się wszystko, sam musisz sobie miejsce znaleźć gdzie masz pracować, pracowników mają gdzieś, zero szkoleń, każą stawać przy maszynie na której NIGDY nie byłeś szkolony a do maszyny jest doklejona informacja o zakazie użytkowania bez wcześniejszego przeszkolenia. Dzieje się więcej. Podsumowując; TOTALNA PORAŻKA!

Kotek

Hehehe dobre. A czy ktoś zauważył co się dzieje na zmianie A. Siostra brygadzisty raz w tyg. nie ma jej w pracy a obecności są. Nie dziwne?!

U mała
@Kotek

Boże, a kiedy ktoś się zainteresuje siostrami Sz.? Co one odwalają, jedną wielka Pani brygadzistka a druga operator maszyny. Kiedy ktoś zrobi porządek z nimi? Czy kadry nie widzą problemu w tych Paniach? Czy udają głuchych i ślepych? Brygadzistka wielką dama a siostrunia robi co chce. Jak chce to jest w pracy a jak nie to wolne, tylko że W.Sz. urlop się skończył już w lutym a dalej ma urlop. Mnoży się chyba bo jak inaczej. Zmiana spoko ale co do tych dwóch to masakra. Na innych zmianach aż huczy od plotek na te Panienki. A Pani Dyrektor i Szefuńcio tez tego nie widzą? Była akcja z lista obecności u Panienki W. Sz. i Pani Dyrektor zmiotła sprawę pod dywan. Dobre chody mają u szefowej.Zmiana A zbierzmy się i w końcu zróbmy z tym porządek tak nie może być dalej. Tak wiem że na pojedyńczych osobach jak pójdą same to Pani P.Sz. będzie się mściła ale w zmianie siła????. Dosyć tego żebyśmy wszyscy patrzyli jak siostrunie żądzą ! Przecież mamy wszyscy tego dość. Nie ma osoby która by o nich nie mówiła i nie była wściekła na tą chorą sytuację co się dzieje na naszej zmianie. Odważmy sie w końcu. Zwalniają ludzi dobrych co raz kiedyś popełnia błąd albo że chodzą na zwolnienia lekarskie a tymi dameskami się nie zajmą . W nas siła.

Jak wygląda ścieżka kariery w Il Cosmetics? Czy trudno jest zdobyć awans?

Laki szerokiej drogi baj...
@Były pracownik lakierów

Oparzenia masz bo nie używasz rękawiczek wdychasz detergenty bo nie używasz maseczki albo okularów. Poparzeni są ci którzy ....sami wiecie co się dzieje najlepiej potem powiedziec , że od wigolu. To pierwsza firma a zaliczyłam parę gdzie maseczki itp są dostępne dla wszystkich .Może zacznijcie je używać zamiast na przerwach wynosić do torby

Kotek

Łucja
@Kotek

Czemu tak się dzieje? Ktoś zwraca na to uwagę? Pracownicy rozmawiali o tym z szefem? Jaka była reakcja?

Operator z zmiany A
@Kotek

A może warto się zająć swoimi obecnościami? Chyba Pani zazdrości bardzo siostrze brygadzistki skoro regularnie patrzy Pani w jej listę obecności ????

Operator z zmiany A
@Łucja

Kazdy dzien wolny tej Pani jest legalny , także nie było żadnej reakcji.A Pani niech się przestanie uśmiechać do siostr a później wypisywać na forum takie rzeczy.

@Operator z zmiany A

Dokładnie, racja. To samo jest w Dziale Jakości. Uśmiechają się do Szefowej a za Jej plecami mega Ją obgadują. Obłuda.

Honorata

No niestety tacy są ludzie.. a mimo takich zachowań jak reszta warunków w pracy? Warto aplikować Twoim zdaniem?

Agata

A atmosfera między ludźmi na dziale to jak wygląda, jest ok? I sama praca pod kątem specyfiki by mnie interesowała, co konkretnie się wykonuje, na czym to polega?

Co w firmie sporo takich niby miłych, co to później im wszystko w pracy albo zachowaniu drugiego człowieka przeszkadza, czy to pojedyncze przypadki? I czy według Ciebie zasady są równe dla wszystkich, co do grafiku choćby i terminu urlopu?

Ulala
@Operator z zmiany A

Hahaha śmieszne. Nic się nie zmieniło dalej się ciągnie to samo. Czy mógłby się ktoś tym zainteresować? Już lekka przesada,gdzie Panie z księgowości.czy taki mają klapki na oczach że nie widzą czy grają w jedną kartę z siostrami?

U mała Nowy wpis

lili Nowy wpis

Zatrudniają ale nie szanuj. Nie polecam tam pracować

Zdzisiek Nowy wpis

Faktycznie średnia wieku pracowników na produkcji jest tu zbliżona do wieku emerytalnego, jak niektórzy wcześniej pisali? Zastanawiam się, czy aplikować po ukończeniu roku szkolnego, ale może w ogóle nie zatrudniają obecnie młodych? Jeśli ktoś coś wie, proszę o info.

z Nowy wpis

bez powodu nie zwalniają, a przypadek ze kogoś zwolnili po 10 latach dotyczył poważnego wykroczenia związanego z bhp, w sumie się nie dziwie bo na co mieli czekac az fabryka wybuchnie przez taką osobę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Il Cosmetics spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Dama

To czego zazdrościsz tylko Ty wiesz????, ale sądząc po wypowiedzi to zazdrościsz tym wielkim damom z etykiet. Hmm zawsze możesz się zamienić z tymi damami i problem z głowy. Mnie szczypią oczy od patrzenia na te opinie, które piszą osoby Twojego pokroju. Chyba korzystałeś z usług algidy, skoro wiesz ze ją duu szczypała????????????.

Kolombo

Ciebie na pewno nie przebije Z pewnością jesteś w stanie zrobić dużo więcej dla najniższej krajowej i śmiesznej premii I na marginesie to tylko kierownicy i damy z etykiet klękają a ja do nich nie należę

Jak wygląda ścieżka kariery w Il Cosmetics? Czy trudno jest zdobyć awans?

Lepiej nie współpracować z nimi.Panie Brygadzistki są bo są nic po za tym chodzą szukaja dziury w całym aby tylko spodobać się Panu dyrektorowi.A pensje są jak wszędzie

Ilona

Jak wszędzie czyli jakie? Dasz znac osobie która dopiero co chce wejść w tą branże? O najniższą krajową chyba nie chodzi? Jakieś benefity poza tym tu są?

@Ilona

Najniższa krajowa,premie niby są ale są dość często zabierane nawet za wymienienie zdania z koleżanką umowy dawane są co dwa tygodnie.

Ilona

Jakie te umowy, że co dwa tygodnie dają? Zlecenie? Nie ma szans na wynegocjowanie dłuższej umowy?

Były pracownik lakierów

Kariery to w tym zakładzie nie zrobisz haha jedynie nabawić się można chorób od zapachu detergentów , odcisków albo oparzeń od mycia .A jak chcesz wyższe stanowisko typu z produkcji na np.biuro produkcyjne czy jakość to trzeba (usunięte przez administratora) innych aby zasłużyć . Jak ta ze zmiany c co siedzi za olke nawet średniego wykształcenia nie ma a ludzi na lakierach mało wzorkiem nie zabija i głowa do góry jak idzie przez lakiery a jeszcze niedawno sama na produkcji pracowała . Do jakości też większość była wcześniej na produkcji , niektóre to ledwie tam zawodówkę skończyły . Nie wiem co one tam robią jedna od drugiej uczy się wypełniać dokumenty i pojęcia bladego nie mają o niczym przyjdą coś sprawdzą podpiszą i siedzą w telefonach. Także ciężko o awans nie jest ale czy to dobry sposób?

Laki szerokiej drogi baj...
@Były pracownik lakierów

Wg

Jeśli jesteś bez kultury,lubisz plotkować o innych,masz ok 60 lat to z pewnością ta praca jest dla Ciebie. Mogę tylko powiedzieć, że ,,Panie" kierownik zamiast szukać byle powodu żeby zabrać komuś premię powinny zainteresować się tymi którzy naprawdę nic nie robią.Przyklad Weronika z działu etykiet,Bogdan z magazynu którzy po za plotkami i paleniem papierosów na magazynie nic nie robią.Przebadac alkomatem brygadzistke PSz na nocnej zmianie też by się przydało. Ogólnie nie polecam tam pracować

@Wg

To młodsze osoby się tu nie odnajdą niż 60 lat? Piszesz, że można stracić premię z byle powodu, więc podaj jakiś przykład, bo kompletnie nie potrafię się na nic nastawić. Te zasady premiowania i zabierania tej kasy macie gdzieś uregulowane na papierze np. w umowie?

Nie polecam.Praca za najniższą krajową plus premia 400 zł brutto której prawie nikt nigdy nie widział.Ponizanie pracowników.Ciagle plotki i obgadywanie.Pracownicy ze zmiany B przychodzą godzinę przed rozpoczęciem pracy.Tylko po to by plotkować o innych.Martyna z kadr robi dokładnie to samo.Szef który potrafi rzucać przedmiotami gdy mu się coś nie spodoba.Plus kierowniczki które biegną za nim jak pieski na pstryknięcie jego palcami.Odradzam pracę w tym czymś

A na jakim stanowisku pracowałeś? Znalazłem właśnie ofertę na olx dla mechanika. Piszą tam o atrakcyjnym wynagrodzeniu + premii uznaniowej. Nie jest przy tym wymagane doświadczenie. Brzmi zachęcająco, jako niezła praca na początek dla studenta. Da radę czegoś się tu nauczyć, nabrać doświadczenia?

A wiadomo, za co oficjalnie miałaby taka premia być przyznana? Uznaniowa, frekwencyjna, za osiągnięcie wyników? A i jak faktycznie tu pracownicy sa jakoś nieodpowiednio traktowani, to czy ludzie z tego powodu odchodzą, czy z jakiś powodów zostają i pracują dalej?

Simi

Nie zgadzam się, akurat Pani dyrektor jest w porządku.Oprócz tego jest piękną i atrakcyjna kobietą.

To na jakiej podstawie została zatrudniona Pani dyrektor, znajomości czy wiedzy? Za co konkretnie może zabrać kasę, zabiera całe premie czy tylko jakieś kwoty? Często ta Pani decyduje o zwolnieniach?

Mech:)

Aplikuje na stanowisko mechanika. Jakie możliwości rozwoju, szkoleń, awansu? Jak współpraca z resztą załogi? Jaki stosunek na kierownictwo ?

Xyz

Również nie polecam pracy w IL cosmetics.I potwierdzam , że na zmianie B jest najgorzej.Plotki , wyśmiewanie się z innych pracowników.(usunięte przez administratora)

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakładzie.Najnizsza krajową plus premia uznaniowa do 400zl ale i tak bardzo trudno ją dostać w całości.Zadnej możliwości podwyżek,czy pracujesz 10lat czy dopiero zaczynasz masz tą samą stawkę wynagrodzenia.Ponizanie pracowników, ciągle plotki i wchodzenia w życie z buciorami.Jesli trafisz na zmianę B mogę tylko współczuć.Panie po 60lat które uważają się za najmądrzejsze a oprócz dosypywania korków nic więcej nie potrafią.Za to potrafią przyjechać godzinę przed rozpoczęciem pracy tylko po to by plotkować o innych pracownikach,wyzywać itd.Szef Francuz z którym nie porozmawiasz , chyba, że znasz francuski albo angielski.Zero szkoleń lub wsparcia innych pracowników a wręcz wyśmiewanie jeśli z czymś sobie nie radzisz. Odradzam zdecydowanie

Czy Il Cosmetics ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzik

Praca to jest DNO! Wyniszczanie pracowników, później bez podstawne zwalnianie ich. Praca na hali jest dobijająca w upalne dni, ciężko było czasem poprosić o dodatkowa przerwę gdzie pracownicy padali jak muchy przy pracy na linii. Nikt nie myśli o ludziach którzy wyniszczają swoje zdrowie w tej pracy!!! W ostatnim czasie starych pracowników pozwalniano a zatrudniono nowych, którzy nie maja zielonego pojęcia co i jak działa a uczą się od innych niż od kierownictwa. Wstyd,omijać ta firmę szerokim łukiem.

@Dzik

Czemu właśnie szkoleń nie ma, bo nie łapię? Czy to co się wykonuje jest bardzo skomplikowane? Jeszcze nie byłam na rozmowie to nie wiem. Piszesz o upałach latem, tak? to co się zimą dzieje, temp mimo wszystko umiarkowana?

@Dzik

Piszesz, że pracownicy zwalniani są bez podstawnie, forma jednak powinna podawać jakieś powody takiego zwolnienia? Wiesz jak to jest przedstawiane? Ogólnie pracownicy którzy pracują już długo mają wyższe pensje od tych świeżo zatrudnionych?

Ania Kazia

Porażka i (usunięte przez administratora) Zasłaniają ludzi nawet do pójścia do toalety. Mamy sikać przy maszynie ? Nie wspomnę już o nie kompetentnych brygadzistach znający tylko drogę do biura , łazienki , szatni i drzwi wyjściowych . Przerwa na papierosa ważniejsza od dobra pracownika.

byczqu

Ogólnie ok, w załodze nierozgarnieci kolesie i ograniczone stare baby co myślą, że jak umieją nalać lakier do butelki to osiągnęli intelektualny olimp. A robota jak robota

Paulina
@byczqu

Czyli atmosfera taka sobie? Da się wytrzymać i w miarę się dogadać? A jak z wypłatą? Dobrze płacą za pracę?

Izabela
@byczqu

Pod jakim względem dobra? Wynagrodzenie? A może firma oferuje jakieś fajne dodatki, teraz już wszędzie oferowany jest Multisport, macie coś takiego?

Jaki jest wkład kierownictwa Il Cosmetics w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@były pracownik

Ja uważam że osoba która to pisała była równie tepa jak ten komentarz :) niestety jak nie chce sie pracować to miejsca długo się nie zagrzeje i chodzi się leni po kątach:) pozdrawiam :)

Ll
@były pracownik

Firma nie jest zla. Jeśli masz trochę oleju w głowie to posiedzisz w niej. Myślę że pisząc komentarze na temat że ktoś jest tępy jak noga od stołu daje się o sobie zdanie niesłychanie super.

Ll
@były pracownik

Niezła inteligencja zablysnales skoro nadawałes się jedynie do dokładnia korków

@były pracownik

Jeżeli ktoś się nadawał tylko do nakładania korków to bardzo świadczy o jego inteligencji. A jak chce się dostawać pieniądze za leżenie to niestety. Pan też inteligencja nie grzeszył udając bardziej niż jest w rzeczywistości. Bo mówiąc o kimś że jest inteligencji "nogi od stołu" mówi chyba raczej o samym sobie... Jak człowiek chce pracować to będzie. A nie będzie wymyślać że go gonią... Radzę nabrać dystansu do siebie i popracować nad swoją inteligencja która pozostawia bardzo wiele do życzenia..

Trochę vhe
@Ll

Ale tu pan /pani opisujący cała sytuacje mówi prawdę bo przy takich brygadzistach praca nie idzie jak powinna a co do wyższego personelu to już całkiem nie chce się mówić Pani (usunięte przez administratora) pseudo pani dyrektor zwolniona z cedrobu za (usunięte przez administratora) w pracy przyjęta do il cosmetics no cudotwórca nie kobieta na sam widok tej kobiety to (usunięte przez administratora)o reszcie się nie mowi

Praca
@Trochę vhe

Za (usunięte przez administratora) w pracy i dyscyplinarka byla

też nie polecam

Maria

Jak sama nazwa wskazuje firma produkuje kosmetyki. Jest to miła praca w szczególności dla pań ale również dla panów jesli lubują się w sprawach technicznych. Każdy może znależć coś dla siebie. Porównując; przyjemniej pracuje się przy kosmetyku niż mięsie. Rzetelność w pracy to podstawa. Trzeba po prostu się przypilnować i nie być rozkojarzonym. Każdy, również na produkcji ma trochę pracy papierkowej. Trzeba więc przy tym zachować trochę rozumu. Jeśli jesteś taką osobą to na pewno odnajdziesz się i zachowasz pracę. Jeśli chodzi o zmianę B i C myślę, że są to zmiany najbardziej kompetentne korporacyjnie. Ludzie przychodzą żeby zrobić swoją pracę. Zmiana B też swoje przeszła bynajmniej przez to, że (z całym szacunkiem) dopiero teraz ma brygadzistę na swoim miejscu. Zmiana A to jeszcze niedoświadczone liceum włącznie z brygadzistą. Tutaj nie ma co się rozpisywać. Może lepiej nie. Co do wcześniejszych komentarzy dotyczących wycieczek do łazienki. To moja pierwsza praca w firmie gdzie można odejść od linii w trakcie pracy i pójść sobie do łazienki. Przeorganizowanie przerw rozwiązałoby sprawę. Porównując inne firmy. Pierwsza przerwa 20 minut, druga przerwa 10 minut. Masz możliwość zmiany podpaski, tampona, pampersa i czego dusza zapragnie. Jednak w trakcie pracy nie opuszczaj swojego stanowiska pracy. W innej firmie na ten czas musisz znależć zastępstwo u brugadzisty więc nie narzekaj. Rozsądny pomysł to podzielenie hal. Tak to już jest, że musi być osoba przełożona, która pilnuje swojej brygady. Jednak osoba przełożona charakteryzuje się tym, że jest kompetentna, pracowita i sumienna, nie spoufala się, bo to nie szkolny korytarz. Do zobaczenia za 2 lata zobaczymy co sie zmienilo.

Aleksander
@Maria

Czemu ma służyć dawanie umowy na dwa tygodnie? Zdziwiło mnie to, gdy wyczytałem o tym na forum. Piszą też ludzie, że najniższa krajowa + premia. To, ile ona wynosi i czy jest za coś konkretnie, czy przyznawana uznaniowo, w uznaniowej wysokości? O konkrety poproszę.

Były pracownik Ukrainą

Dzień dobry. Dlaczego nie zatrudnia IL Cosmetics Ukraińców do pracy? To jest bardzo dobra praca i nie jest ciężka.????????

Gosia
@Były pracownik Ukrainą

Czy są przyjecia do pracy na tą chwilę.

Weronika
@Były pracownik Ukrainą

Dzień dobry, a skąd informacja, że firma nie zatrudnia osób z Ukrainy? Na pewno warto osobiście się skontaktować z firmą i dopytać o wszystkie szczegóły.

Dorota
@Były pracownik Ukrainą

Czy to prawda że u was dajecie umowy na tydzień ? Chyba to jakiś żart !!!!

Trochę vhe
@Dorota

Umowa jest dawana na dwa tygonie

Weronika

@ManiaR Czy możesz opisać dokładniej sytuację, która miała miejsce podczas Twojej pracy w firmie? Jakiej pomocy ze strony pracodawcy potrzebowałaś w trakcie pierwszych dni? Podziel się proszę opinią, to może być pomocne zarówno dla przyszłych pracowników, jak i samego pracodawcy. Może był to zwykły zbieg okoliczności. Co spowodowało Twój płacz?

@Weronika

Szczerze Panie Brygadzistki (usunięte przez administratora) nie urywa????Są bo są ale jak za kare.Zwlaszcza Pani Paulina siusiara ma 25 lat a zachowuje się jakby zjadła wszystkie rozumy.Pani pseudo kierownik (usunięte przez administratora) chodzi jakby jej kto w (usunięte przez administratora)co do pracy nie jest zla sama w sobie co do ludzi są(usunięte przez administratora) są i też tacy co umiał się postawić

Zostaw merytoryczną opinię o Il Cosmetics - Ciechanów

• Jak się pracuje w Il Cosmetics?

Zobacz opinie na temat firmy Il Cosmetics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Il Cosmetics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Il Cosmetics