Opinie o Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. w Łańcut

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. w Łańcut

Zainteresowana

Wiem. Czy w Bester sklejki na produkcji pracują kobiety? Jak tak to jak wygląda ich praca? Co konkretnie robią?

Bester@Pracodawca

Stawki za wykonaną pracę są jednakowe na danym stanowisku, bez rozróżnienia na płeć. Zestawy ubrań roboczych poddawane są na bieżąco naprawom, a kiedy się zużyją wymianie (proces obsługuje firma zewnętrzna).

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pracownicy w Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. dogadują się między sobą?

Zainteresowana

Paulina
@Zainteresowana

Hej, fajnie jak ktoś odpowie, bo ja też jestem ciekawa. I co do produkcji, to jak wygląda zaopatrzenie pracowników w odzież ochronną? Obojętnie jaka płeć pracuje, to co otrzymuje od firmy i czy to jest jedne komplet, czy więcej, aby było na zmianę??

@Zainteresowana

@Pracodawca W Bester Sklejki pracują kobiety, zarówno na stanowiskach administracyjnych jak i na produkcji. Stanowią ok. 40% zatrudnionych, praktycznie na każdym etapie produkcji.

Bester Nowy wpis
@Paulina

@Pracodawca Pracownicy dostają odzież (3 kpl.) i obuwie robocze oraz środki ochrony osobistej. Zewnętrzna firma dba o czystość i serwis ubrań, w cyklu co tygodniowym.

@Bester

Kobiety mają takie same warunki zatrudnienia, pytam tu w szczególności o wysokość pensji na tych samych stanowiskach? Jak te komplety ulegną zużyciu to można liczyć na dodatkowy 4 zestaw odzieży?

Bester@Pracodawca Nowy wpis

Zbyniu

Przyglądam się propozycji pracy dla Lakiernik, co ją widać na firmowej stronie. I jest tam o wolnych weekendach, pracy 2-zmianowej, a także dobrej jakości narzędziach, maszynach i odzieży roboczej, nie wspominając o nowoczesnej ponoć przestrzeni produkcyjnej. Kto może w takim razie pomóc i napisać, jak zatrudnieni ludzie się tu traktują, i jakie są zarobki, na początku i później?

Planuję aplikować na stanowisko Operator Cnc do firmy Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Bester

W przypadku aplikacji na stanowisko CNC, należy się liczyć z rozmową kwalifikacyjną i krótkim testem wiedzy.

Firma Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko OPERATOR CNC. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Dominika

Mąż szukając pracy trafił na ich stronę, gdzie znalazł ogłoszenie na stolarza, aczkolwiek z 2020 roku. Powiecie czy oni cały czas potrzebują na to stanowisko czy może po prostu to ogłoszenie tam zostało? Poza tym czy amator rzeczywiście może liczyć na przyuczenie tak jak oferują?

@Dominika

Dzień dobry, Ogłoszenie jest nadal jest aktualne, ponieważ firma cały czas się rozwija i zatrudnia w obszarze obróbki drewna. Początkowo przydzielone zadania często nie wymagają dużego doświadczenia stolarskiego. Brygadzista i Kierownik zmiany obserwują jakość pracy i predyspozycje Nowego Pracownika, by najlepiej wykorzystać jego zalety.

W firmie Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. podobno płacą nawet 4400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Operator Obrabiarek CNC? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Operator Obrabiarek CNC.

Bester

Zapraszamy do aplikowania. Wynagrodzenie zależne jest od umiejętności pracownika, zawsze można negocjować.

Czy pracodawca Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Grażyna

A jakieś alternatywne sposoby? bo nie żeby coś ale raczej na każdego to nie działa?

Jan

Co tam u Bestrzoka nadal (usunięte przez administratora) i marne grosze ?

Ile jest zmian w Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.?

Bester

Bester Sklejki pracuje w dwuzmianowym systemie: I zmiana g. 6.00-14.00 II zmiana g. 14.00-22.00

Niestety firma żerująca na ludziach kłamstwa jak cudownie u nich jest a później najniższa krajowa resztą w kopertę soboty płacone jak im się widziało, kilka lat temu mieli duży przekręt z nadliczbowymi więc kombinują

@Gość

Opinia wg Bester Sklejki nie mająca odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wynagrodzenia wpływają bezpośrednio na rachunek bankowy pracownika, wg zapisów umowy o pracę. Firma pracuje w 6 dniowym wymiarze zatrudnienia, jednak pracujące soboty zdarzają się w sezonie i są rozliczane w rocznym okresie rozliczeniowym (oddawany dzień wolny).

Diana

Ile wynosi wyplata netto

Waldi

Bardzo jestem zdziwiony negatywnymi opiniami dlatego zdecydowałem się napisać kilka zdań. W firmie Bester pracowałem kilkanaście lat temu przez okres ok dwóch lat. Później przez specyfikę pracy żony przeniosłem się poza Podkarpacie. Ogólnie dobrze wspominam tego pracodawcę przede wszystkim przez ludzkie traktowanie czego sam byłem przykładem. Naprawdę poszli mi na rękę w kilku kwestiach gdzie obecnie w korporacji w której pracuje nie byłoby na to żadnych szans. Byłem świeżo po wykorzystanym urlopie, a nagle wypadła mi ważna sprawa rodzinna i musiałem wyjechać na prawie cały miesiąc gdzie w tym czasie było naprawdę bardzo dużo pracy. Po krótkiej rozmowie bez problemu poszli mi na rękę. Jeśli chodzi o zarobki to dostałem dobre warunki w porównaniu z innymi w okolicy.

Bull

Miałem nieprzyjemność brać udział w rekrutacji i powiem tylko tyle porażka. Pracodawca wiedząc jakie mam oczekiwania finansowe proponuje oczekiwane wynagrodzenie jeżeli spełnię warunki które w praktyce są nie do spełnienia. Jeżeli ich nie spełnię to wypłata będzie dużo niższa czyli od samego początku pracodawca jest nie uczciwy myśląc, że trafił na naiwnego pracownika. Odpowiedziałem, że takich warunków nie przyjmuje, na co drugi właściciel braciszek cwaniaczek pod nosem skomentował ,,oo jaki asertywny,, poziom rekrutacji zerowy

Mess

Czy są przyjęcia do firmy? Szukam pracy mam doświadczenie w produkcji.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bester

Mamy 12 miesięczny okres rozliczeniowy i całe dniówki są oddawane 1:1, a pojedyncze godziny wypłacane kodeksowo na bieżąco. Rzadko zdarzają się nadgodziny, każdorazowo muszą być akceptowane przez przełożonego.

Klark

Co chwila potrzebują kogoś na magazynie ,magazyniera cały rok jedno i to samo ogłoszenie śmiech na sali nikt tam widać nie chce iść

@Klark

Sprostujmy ten stary, acz popularny komentarz :). W 2017 Firma ogłosiła wakat na stanowisku Magazyniera, w związku dwukrotnym powiększeniem obiektu produkcyjnego (z 2000 m2 do 4000 m2). Wielkość zatrudnienia wzrosła wraz z rozwojem Firmy. Warto znać ten kontekst

Zainterwsowa

Czy jest tu osoba, która miała styczność z kontrolą jakości i może podzieli się doświadczeniami jak wygląda tam praca?

Nika

Czy po okresie próbnym nadal jest umowa o pracę czy raczej zlecenie

@Nika

W Bester Sklejki standardowo pracownik podpisuje umowę na okres próbny (3 m-ce). Po tym okresie proponowana jest umowa o pracę na czas określony, a następnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Umowy zlecenia stosowane są niezwykle rzadko, w uzasadnionych przypadkach.

Czy Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. zatrudnia studentów?

Bester

Bester Sklejki jest otwarte na studentów. W ostatnim roku mieliśmy w swoich strukturach studentów - stażystów w dziale księgowości i technologii. Jednak, na stanowiska produkcyjne, preferujemy już kandydatów z praktyką zawodową. Bester Sklejki wciąż inwestuje i rozwija się, dlatego przy tak dużej dynamice działalności, warto pytać o możliwości zatrudnienia: bester@bester-sklejki.com Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej

@Bester brzmi to super! Poprosiłbym o informację jeszcze czy nadgodziny są płatne oraz jaki jest rodzaj umowy, no i gdzie mogę nadsyłać cv ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. - Łańcut

• Jak się pracuje w Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.
2.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Kolejowa 5A
    37-100 Łańcut

Bester Sklejki Sp. z o.o Sp.K.