Opinie o PersonalPilot Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PersonalPilot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PersonalPilot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PersonalPilot Sp. z o.o. w Kraków

Rafał

potrzebowałem pracy od zaraz, firma w ciągu tygodnia załatwiła formalności i wyjechałem do roboty. Wszystkie warunki na miejscu tak jak ustaliliśmy. Świetny kontakt z firmą, pomagają w razie jakichkolwiek problemów. Duży pozytyw oby tak dalej.

nyrctdxc
@Rafał

Jakies dokumenty do pracy sa wymagane?

@nyrctdxc

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas rozmowy udzielimy szczegółowych informacji. +48 122 100 221 Pozdrawiamy, Personal Pilot

Polecam !!!

Piter33

Firma godna polecenia- zarówno początkowy kontakt był bez zarzutu jak i późniejsza koordynacja po podpisaniu umowy w Niemczech. Jestem pod wrażeniem i mimo początkowych obaw, śmiało mogę stwierdzić, że firma spisala się na medal. W każdej sprawie okazali się pomocni i profesjonalni.

spawacz

Dostałem pracę jako spawacz na terenie Niemiec dzięki pomocy Personal Pilot. Ogólnie wszystko ok . Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PersonalPilot Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamil123

Pracuje za pośrednictwem Personal Pilot ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Fachowa i szybka obsługa. Do pracy pojechałem po tygodniu od zgłoszenia swojej kandydatury! Naprawdę polecam każdemu!

Pracuje za pośrednictwem Personal Pilot i jestem bardzo zadowolony. Do wyboru miałem bardzo dużo atrakcyjnych ofert pracy o wszystko mogłem zapytac - kontakt bez zarzutu. Teraz raz na jakiś czas kontaktują się ze mna zeby zapytac czy wszystko u mnie ok. Polecam !

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Niedawno wróciłem z Niemiec do Polski, pracowałem za pośrednictwem Personal Pilot prawie poł roku. Od samego początku kontakt z firmą był nienaganny, bardzo szybko otrzymalem odpowiedź od pracodawcy co do mojej kandydatury. Wyjechałem do pracy zgodnie z ustalanym terminem, na miejscu podpisałem umowę, w której zarówno stawka jak i warunki były zgodne z tymi, o których informowała mnie moja Pani koordynator ! I właśnie ! co najważniejsze ! PersonalPilot to firma, która od początku do końca zatrudnienia pozostaje w kontakcie z pracownikiem ! Ja regularnie rozmawiałem z Panią, która mnie rekrutowała, zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, rade i dobre słowo ! W pełni polecam firmę !

Paweł Luszniak. Witam ja miałem do czynienia z tą firmą dwa razy i za każdym razem było bardzo dobre zaangazowanie firmy ,a ze nie znam dobrze języka niemieckiego to pare problemów mialem z ,meldunkiem, steuer Id . oran innymi sprawami biurowymi,Oczywiscie firma Ranstad do której mnie skierowal Personalpilot nie był chetny pomagac i nikt tam nie rozmawiał po polsku ,ale Personal Pilot odbierał zawsze mój tel i chetnie słozyli pomocą , stawka oraz warunki pracy zgodne z umową ,firma godna polecenia ,

100% mogę polecić firmę PersonalPilot jest to firma godna zaufania , wszelkie problemy załatwiane są natychmiastowo, kontakt z firmą jest bardzo dobry. Pozdrawiam B.Guertler

Paweł Rywacki

Witam serdecznie. W czerwcu tego roku podpisałem umowę z Personal Pilot i zostałem skierowany do pracy w Niemczech. Jako że pierwsza umowa o pracę skończyła się na okres jaki została zawarta (pracodawca niemiecki nie potrzebował już tylu pracowników), notabene Randstad, zwróciłem się ponownie z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy. Napisać jedno słowo to za mało, a mianowicie kiedy wszyscy z którymi byłem w kontakcie (agencje pracy) zwlekały, przeciągały terminy nie odbierały telefonów, Personal Pilot spisał się na przysłowiowy (usunięte przez administratora). Najbardziej w tym miejscu należą się podziękowania dla Pani Bogusi. Ta kobieta wiedząc o tym że za kilka dni zostaniemy bez pracy (tak było też za pierwszym razem) stanęła na głowie aby nie zostawić Nas z niczym. Można śmiało powiedzieć że to ukryty "skarb" tej firmy. Nie wiem jak ale załatwiła nam bardzo dobrą pracę zarówno pierwszym razem jak i obecnie czyli po raz kolejny. Powiem więcej że kiedy umowa się kończyła a my pozostalibyśmy bez mieszkania bo nowa praca miała zaczynać się za tydzień po raz kolejny Personal Pilot pokazał że zależy im na pracowniku którego kieruje do pracy. Po uzgodnieniach Personal Pilot z niemiecką firmą mogliśmy przyjechać i mieszkać już tydzień wcześniej, za pierwszym razem była podobna sytuacja i również nie zawiedliśmy się, co więcej byliśmy bardzo mile zaskoczeni że są jednak firmy które dbają o pracowników których wysyłają do pracy w Niemczech. Co do zakwaterowania. Od razu wyjaśnijmy sobie jedną rzecz że Personal Pilot nie ma bezpośredniego wpływu na mieszkanie w którym się mieszka, to niemiecki pośrednik pracy (pracodawca w Niemczech) organizuje zakwaterowanie i to chyba jest jasne. Nie mniej jednak jeżeli tylko są jakieś problemy a nie posługuje się biegle językiem niemieckim, śmiało można zadzwonić do Personal Pilot i na pewno zrobią co się da aby pomóc w takiej sytuacji. Podczas pierwszej umowy z niemieckim pośrednikiem Randstad-em do którego skierował nas Personal Pilot nie było najgorzej koszt to 200 EUR od osoby. Obecnie gdzie zostaliśmy skierowani do pracy mieszkanie opłaca niemiecki pracodawca a warunki są naprawdę bardzo przyzwoite w porównaniu z tym co oferują "inni" a mamy porównanie. Zarówno za pierwszym i drugim razem Personal Pilot w osobie Pani Bogusi dzwonił do nas regularnie pytając czy wszystko w porządku czy mieszkanie w porządku oraz czy w pracy wszystko w porządku. Na prawdę zaangażowanie firmy Personal Pilot wzorowe. Kiedy niemiecki pracodawca spłatał na figla i ni stąd ni zowąd przydzielił nam 6 grupę podatkową i na nic zdały się tłumaczenia, nie kto inny jak Personal Pilot załatwił sprawę w ciągu jednego dnia i nagle to co było niemożliwe dla niemieckiego pracodawcy stało się EUREKA możliwe po interwencji Personal Pilot. Podsumowując nie damy sobie powiedzieć złego słowa o firmie Personal Pilot to na prawdę kompetentna, uczciwa, zaangażowana w pomoc pracownikom firma. Pozdrawiam wszystkich i z tego miejsca gorąco polecam z pełną odpowiedzialnością firmę Personal Pilot na dowód czego podpisuję się z imienia i nazwiska pod moją opinią dziękując jednocześnie za wszystko firmie Personal Pilot to co dla nas zrobiła. Paweł Rywacki

robert Er

PersonalPilot znalazł dla mnie prace, mimo tego że nie znam niemieckiego ! kiedy tylko zadzwonie zawsze udzielą mi pomocy

Firma godna polecenia, pojechałem do Niemiec za ich pośrednictwem i pracuje już od 6 miesiecy. Kontakt z firma - bardzo dobry, miejsce pracy takie, jak obiecywali. Oby więcej takich agencji !

Zostaw merytoryczną opinię o PersonalPilot Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w PersonalPilot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PersonalPilot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PersonalPilot Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 181 ocen.

PersonalPilot Sp. z o.o.