Probad

Probad

Opinie o Probad

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maria

@Polak, odsyłam Cię do regulaminu forum GoWork.pl. Na forum zabronione jest obrażanie innych pracowników. Dlaczego to robisz? Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Być może jest jakiś aspekt w firmie Probad, który mimo wszystko doceniasz?

Polak

Ta firma to prawdziwe dno i LAMUSY co tam pracują

glazurnik

Minusy: coraz mniej nadgodzin, duza ingerencja zwiazkow zawodowych w pensje na przyklad glazurnik z 5 letnim stazem pracy zarabia tyle samo co gosciu malujacy membrane walkiem jak malpa albo ten co przykreca bezmyslnie szafki cale zycie, stosunkowo niska stawka na stanowiskach takich jak glazura, brak kontroli kierownictwa, czeste bledy w rysunkach, braki w materialach, zakladowy zwiazkowiec dba tylko o swoich kolegow i demotywuje innych swoim leserowym podejsciem, do roku czasu umowy na 1-3 miesiace, wysokie tempo pracy, wysokie wymagania jakosciowe Plusy: umowa o prace bezposrednio u pracodawcy (nie agencja), po roku czasu umowa na stale jezeli sie sprawdzisz, polskie srodowisko pracy, pomagaja w zalatwieniu formalnosci, noclegu itd, eliminuja demotywujacych wspolpracownikow (ci z podlasia na fabryce betonow to byla jakas masakra), w sumie wywiazuja sie to co daja w umowie i placa na czas, zorganizowali ostatnio fajny hotel dla pracownikow, firma ma caly czas duzo zamowien Nie moge ci ich polecic jezeli masz duzy fach w reku bo malo placa jak na skandynawie ale duzo komensow tutaj jest pewnie od tych co nie dostali kolejnych umow, wiec wylewaja anonimowo swoje zale, i nie wiem dlaczego ktos tutaj porusza temat jakiejs bojki ktora miala miejsce poza miejscem pracy w weekend pod wplywem alkoholu???

naga prawda
@ROMULUS 10.06.2018 13:09

znalazł się znawca układania płytek daje sobie łeb odciąć ,ze z dziesięciu łazienek zrobionych w probadzie nie odrózniłbyś którą układał prawdziwy glazurnik ze starej firmy a którą ten fałszywy co tylko pracuje więc o czym ty tu gadasz chłopie

lore

NIEPOROZUMIENIE!!! przez telefon wszystko pięknie ładnie a na miejscu i przepracowaniu kilku dni okazuje się jak jest naprawdę. Fabryką zarządza kierownik nie mający bladego pojęcia o zarządzaniu, przez co jest jeden wielki chaos.

glazurnik

Dno jakich mało, popieram przedmówcę a jeżeli masz choć trochę oleju w głowie to tu nie przyjedziesz już lepiej w pl pracować bo tu pracują albo nieudacznicy albo ci co liżą (usunięte przez administratora) dla pana P. Więc pytanie...do których się zaliczasz skoro chcesz przyjechać?

Björn

Styczność z pracą była. Niestety wrażenia niedobre. Obiecują fajne warunki pracy..niestety tak nie jest. Nadgodzin robić nie można,sa tylko wybrańcy a bardziej to osoby które kablują na reszte pracowników. Większość osób za korone by sprzedało kolegów z pracy. Kiedyś było o wiele lepiej..i lepsze zarobki a przede wszystkim atmosfera. Potrafią do ostatniej chwili trzymać człowieka w niepewności i 2 dni albo w tym samym dniu kiedy kończy sie umowa..stwierdzić,że goodbye. O ile ktoś tyle przetrwa w firmie,potrafią cały rok przedłużać śmieciowe umowy. Chociaż ostatnimi czasmi jest tam ogromna roszada.. Ludzie sami się zwalniają..widzą,ze w takiej atmosferze i warunkach przyszłości nie ma. Dawniej dawali próbną na 3 miechy i albo przedłużali albo nie. Teraz jeden wielki bałagan. Kierownictwo kłamie w żywe oczy i robi z ludzi idiotów.. już nie jeden miał ochotw użyć pięści..wkońcu gęba to nie szklanka xD ale wiadomo tak sie nie załatwia spraw..a w Szwecji grozi nawet więzienie za takie wybryki.. szkoda zdrowia i życia na taką "elite". Nie polecam. Bardzo nie polecam. Wszystkie niegatywne opinie są od pracowników którzy mieli styczność z Probadem.. kazda ta lepsza..wiadomo kto to pisze. Pozdrawiam. Szukaciw pracy w Norwegii tam sa godniejsze warunki i lepsze zarobki. Pozdrawiam

Marek

Ogólnie ok!

anonymous

Witam dostałem ofertę do firmy probad jaka wasza opinia?

Romeo
@Dolores 22.05.2018 23:20

Co ma do rzeczy akcja w weekend po pracy po pijaku? Firma nie jest w stanie tego kontrolować, to nie przedszkole. Jak ktoś. Ie umie pić to ma problem?

Maria

@Lech, proszę nie używać wulgarnych słów. Jest to niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl Jeżeli Twoja opinia o firmie Probad jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Fad

Do mnie dzwonili z tej firmy wlasnie na glazurnika warto tam jechac czy lipa ta cala firma ?

Lech
@Fad 23.05.2018 22:11

Lipa jak (usunięte przez administratora) wyzysk człowieka

Maria

@anonymous, czy zapoznałeś się z dotychczasowymi opiniami o firmie Probad w tym wątku? Dostałeś ofertę pracy czy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? To zasadnicza różnica. Warto skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Będziesz miał okazję zadać interesujące Ciebie pytania. Jeżeli jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej, to czy możesz opisać jej przebieg? Jakie są Twoje pierwsze wrażenia?

hydraulik
@Glazurnik 25.05.2018 15:35

Nie warto jechać za takie pieniądze. Obiecują dużo a (usunięte przez administratora) z tego masz. Kierownicy tylko gonią do roboty jak psa. Poza tym słyszałem że na hotelach a raczej barakach warunki tragiczne a ludzie to bydło. Jeden dostał nożem w plecy i uraz kręgosłupa ma, drugiego pobili na tym samym hotelu i sprawę mają w prokuraturze. Lepiej poszukaj innej firmy, dobrze radzę.

Godzilla

Probad to jeszcze istnieje (usunięte przez administratora) nie obrażajmy burdeli , to nie jest praca na stale ale dla studentów chcących dorobić sobie na wakacjach . Pracowałem tam i pracują tam jeszcze moi znajomi i mówią , że z dnia na dzień jest coraz gorzej , nigdy tam nie szanowało się pracownika a ponoć teraz jest jeszcze gorzej . Długo zastanawiałem się nad wstawieniem tego komentarza ale uważam, że osoby chcące podjąć tam prace muszą być świadome w co się pakują , naprawdę nie warto wszystko ładnie wygląda podczas rekrutacji , a po czasie sami dojdziecie do wniosku ze podjecie tej pracy to wielkie nieporozumienie!!!

Maria

@edgar czy od czasu Twojego postu warunki pracy w tej firmie oraz poziom wynagrodzenia uległ zmianie? Może posiadasz wiedzę na temat stanowisk, na które obecnie firma Probad poszukuje pracowników? Daj znać, co wiesz na ten temat. Wielu użytkowników serwisu Gowork z pewnością się zainteresuje Twoją opinią.

Godzilla
@Maria 04.04.2018 16:35

anonymous

Hejka kierownik który rekrutuje ludzi nie podaje ogólnej sytuacji jaka panuje na zakładzie"burdel"????i kumoterstwo!!!

Adi

Czy w 90% przypadków na zachodzie musi być tak ze Polak (usunięte przez administratora) Polaka? Jakby mogli to chcieliby żeby najlepiej pracować za Polską krajową. Nie dziwne ze nie pracuje tam żaden Szwed.

edgar

Jest gorzej od ostatniego postu,przyjmują kierowników do gonienia, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży. Im więcej do rządzenia tym większy burdel.Ludzie przychodzą i odchodzą,bo widzą co się tu dzieje.Nadgodziny to rzadkość, jak już są to tylko dla wybranych,ale to nie sztuka zarabiać duże pieniądze dużą ilością godzin,ludzie nie walczą o większe pieniądze tylko o godziny niewolnictwo na własne życzenie.Pozdrawiam

Mon

@maria a czy uważasz ze w swojej wypowiedzi kogoś obraziłem? Porozmawiaj z ludźmi którzy tutaj pracowali oraz z obecnymi dlaczego jest tak a nie inaczej. Czy zarobki rzędu 18tys koron to jakiś miód jeśli chodzi o Skandynawię? W ofertach pracy podają możliwości realizacji nadgodzin i co? Obcięte do zera. To jest szanowanie ludzi czy może robienie z ludzi idiotów? Pozdrawiam

Maria

@Mon czy to, że ta firma zatrudnia rodzine i znajomych automatycznie oznacza, że nie szanują innych ludzi? Jeśli tak uważasz, to uargumentuj swój wywód w sposób obiektywny. Nie obrażaj przy tym innych użytkowników i pracowników firmy Probad.

odradzam

Mon

Pracuje tam sama rodzinka i znajomi. Z ludzi robią idiotów.

Ok ok ok

Petrol

Nie ma się co dawać nabrać na obietnice jakiekolwiek o nadgodzinach. Może dla nowo przyjętych w pierwszym miesiącu dadzą pare później można już tylko pomarzyć. Zarobki jedne z najniższych jeśli chodzi o Szwecję. Żeby fachowcy zarabiali 7tys zl po odtrąceniu wszystkiego w skandynawi to to jest śmiech.

Sven

Jest coraz gorzej!!!

edgar

zarobki 25000 SEK z hakiem brutto na rękę ok 18500 SEK 3200 SEK koszt zakwaterowania. Dla nowo zatrudnionych umowa 3 m-sc.z możliwością przedłużenia i walczą aby nadgodzinach nie pracować

Zostaw opinię o Probad - -

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probad