Probad

Opinie o Probad

Sven

Jest coraz gorzej!!!

Maria

@edgar czy od czasu Twojego postu warunki pracy w tej firmie oraz poziom wynagrodzenia uległ zmianie? Może posiadasz wiedzę na temat stanowisk, na które obecnie firma Probad poszukuje pracowników? Daj znać, co wiesz na ten temat. Wielu użytkowników serwisu Gowork z pewnością się zainteresuje Twoją opinią.

edgar

zarobki 25000 SEK z hakiem brutto na rękę ok 18500 SEK 3200 SEK koszt zakwaterowania. Dla nowo zatrudnionych umowa 3 m-sc.z możliwością przedłużenia i walczą aby nadgodzinach nie pracować

Zostaw opinię o Probad - -

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probad