Opinie o Probad w Töcksfors

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Probad. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Probad o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probad w Töcksfors

Nie stanowcze nie

Witam pracuje w tej firmie od pewnego czasu i wiem ze jest to zmarnowany czas. Wykonuje się tu naprawdę ciężka prace a wynagrodzenie takie se lepsze pieniążki można zarobić na ogórkach w Niemczech, aż się dziwie niektórym pracownika gdzie maja fach w ręku ze tu jeszcze pracują. Do tego wielki pan P otoczył się tak zwanymi liderami którzy nie maja pojęcia o swojej pracy a obserwując ich podejście demotywują innych pracowników . Taki elektryk chodzi i opowiada ze płaca mu za nic nie robienie albo wielki płytkarz ktory nie rozróżnia oznaczeń na płytkach i potrzebuje pomocy ludzie gdzie to jego praca ale są także kompetentni liderzy którzy naprawdę powinni nimi być.

I nie trzeba mieć żadnego doświadczenia? Finansowo chociaż opłaca się zostać liderem? Duża jest różnica?

Prawda

Wielki panie elektryku bez pojęcia ,po tym jak cię zdjęli z lidera chodzisz i nastawiasz innych przeciwko firmie weź w końcu się zwolnij , twierdzisz ile to ty ofert nie masz a siedzisz tu i zachowujesz się jak obrażone dziecko co nie dostało zabawki w sklepie połóż się na podłodze i jeszcze się rozpłacz

Tymek
@Michał

Czyli odradzasz prace jako elektryk ze względu na zarobki. Nie ma podwyżek albo nadgodzin żeby złapać większą kasę? Jak to nie tajemnica to podaj stawkę i sam ocenie czy naprawdę taka niska.

(usunięte przez administratora) zamarznąć na hali można firma żałuję na wypłaty ale żeby ludzi mrozić to już chyba lekka przesada nie idzie pracować bo palce cierpną!!!!!!

@@9

Jak okna wypadają to zgłaszacie to gdzieś czy jak, bo nie bardzo rozumiem o czym piszesz? Latem pewnie bardzo wysoką temperaturę macie? Daj znać czy w ciepłe dni pracodawca zapewnia dostęp do wody pitnej.

Prawda

Taj chiński sprzedawca jaj

(usunięte przez administratora) A nawiasem mówiąc firma cudownie dba o pracowników. Wymienia dobrych Polaków na Szwedów którzy nie wiedzą jak trzymać wkrętarkę i wyniki są jakie są. This is CIRCUS!!!

@Taj chiński sprzedawca jaj

W temacie pozbywania się Polaków i zastępowania ich Szwedami. Zobaczcie co dzieje się na górnej fabryce. Katastrofa. Jak tak dalej pójdzie ten rozwój firmy to wszyscy będziemy szukać pracy.

Bogusia
@Prawda

Ja nie wiem o co chodzi, ale chętnie dowiem się, ile taki elektryk tutaj zarabia?? Mam tutaj męża, który szuka pracy i ma doświadczenie. Jak jest pensja na początek dla kogoś z doświadczeniem 6 lat?? I czy elektrycy pracują w zespole razem, czy jest to raczej praca osobna i każdy oddzielnie ma swoje zadania?

Michał Nowy wpis
@Bogusia

Stawka jest jedna dla wszystkich pracowników nie licząc glazurników. A jeśli mąż szanuje się jako fachowiec to lepiej niech szuka pracy gdzie indziej .

Tymek Nowy wpis
@Michał

Driver

@PracodawcaMam pytanie czy nie posiadając uprawnień na sprzęt ciężki mogę pracować w firmie jako kierowca Fadromy bo ostatnio widziałem jak jeden z liderów używał tego sprzętu a wiem że nie posiada uprawnień

Łowicz Nowy wpis
@Driver

Konfiturce wszystko wolno. Sprzedał się za parę srebrników już dawno więc czego tu oczekiwać ?

@Driver

Wow nie mam pojęcia, ale chętnie dowiem się więcej o samej (usunięte przez administratora) kierowcy, bo akurat mam takie uprawnienia. Wgl wiecie, taki pracownik właśnie z odpowiednimi uprawnieniami zarabia? Jak nie znacie kwoty, to może widełki znacie. Ciekawi mnie, czy dadzą 6500 zł netto.

To ile się tutaj zarabia, tak mniej więcej, że uważasz, że firma żałuje na wypłaty? Podasz widełki? I jeśli chodzi to tego marznięcia na hali... nie ma tam w ogóle ogrzewania? Czy jest wyłączone? Daj znać, jak to tam wygląda, bo myślę cały czas, czy tutaj zaaplikować.

Odnośnie zimna na hali to mało myjemy śię w zimnej wodzie po ośmiu godzinach ćięszkiej pracy jedziemy do domu brudńi to jest dyskryminacja?marnują pieniądze na bzdury Ana pracownikach oszczędzają,

@Pracodawca

Ile konkretnie jest na hali podczas pracy? Nie da rady obejść tego mycia się, żeby nie marznąć? Może zapewniają w sezonie zimowym jakąś ciepłą odzież? A jak sprawa wygląda w sezonie letnim?

@9

@EG - zależy w której części hali, bądź na której fabryce jesteś. Wystarczy że pracujesz przy głównej bramie przy -30 na dworze, to w środku masz z +12//+14. Zdarza się że okna wypadną przy większym wietrze, to temperatura też spada ???? Ubrania oczywiście dostarcza pracodawca, szkoda tylko ze najgorszej jakości jaką w życiu widziałam, „żywy” poliester. Za to są też plusy, bo odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie - latem jest cieplej ????.

@@9

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Probad?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Probad? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Macie zakładową opiekę medyczną? Trzeba coś za to bulić z pensji? I co masz do zarzucenia? Bo niezbyt jasno się wyraziłeś.

No ale co dokładnie zgłaszane jest do szefa później? Przecież jeśli nikt nie ma nic za uszami to raczej nie ma czym się martwić? Tak tylko gdybam. Jakieś konsekwencje są potem wyciągane w kierunku pracowników przez te akcje?

Nie stanowcze nie

@Nie stanowcze nie

A czy się trzeba wykazać, by samemu takim liderem zostać? I ile oni płacą?

Czy w Probad zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ktoś

Grubo. W jaki niby sposób uważasz, że ktoś tu kogoś (usunięte przez administratora)

Gosia

Jaka jest kasa dla Glazurnika? Ile miesięcznie oferują osobie z doświadczeniem 8 lat w zawodzie? Bo w ofercie w sieci nie ma info o kasie, a mnie to interesuje, bo szukam info dla wujka. Wiecie coś o pensji stałej i jakiś premiach?

Zorro
@Gosia

Wujek śmiało niech przyjeżdża. Firma właśnie takich zaradnych tutaj potrzebuje:) tylko pierwsze co niech namiot ze sobą zabierze i torbę pełna jedzenia bo za ta wypłatę to tutaj raczej nie pociągnie długo :)

Edyta

To nie ma osoby której można zgłosić takie rzeczy? To w ogóle pojedynczy przypadek czy jest więcej u was takich osób? Ciekawa jestem jak w takim razie zarobki się układają, jesteś w stanie jakieś widełki podac?

No nie pozostaje nic innego jak tylko się zgodzić z tą opinią bo każdy wie i widzi chyba jak sobie np wiertacze spacerują z kawką i na papieroska co chwilę a Pan majonez No każdy też wie jak jest ale w tej firmie sprawiedliwości nigdy nie było i raczej nie będzie...

Gdzie są paski??? Pani se przyjeżdża na 9 do pracy o 14 już niema jej a liczyć wypłat niema komu widać!!!

Wiktoria

Jakieś opóźnienia w wypłatach? Często się to zdarza? Tak pytam bo wiadomo, rachunki, zobowiązania. Ile wynoszą takie spóźnienia?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Probad? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Elżbieta

Są jakieś redukcje etatów? Wiadomo na jaką skalę? Dużo osób pójdzie do zwolnienia? Pytam, bo zastanawiam się czy to potwierdzone informacje czy tylko takie plotki

Cień

Może by tak ktoś się wziął w końcu za tych co to pół dnia przesiedzą przed firmą na papierosku i robią (usunięte przez administratora) na samym wejściu do zakładu jak tak ciężko wrzucić do kosza to niech ci stali bywalcy sprzątają te swoje kepy teraz a nie wszystko wala się po ziemi!!!!!

KTOSIU, może weź przykład z lidera i zacznij pracować, to też się spocisz, zamiast zaczepiać osoby trzecie?

@Monika

liderzy tacy tu w firmie są pracowici? a wiadomo jakie obecnie mają warunki, zadania i ile im płacą? można awansować czy raczej z zewnątrz preferują?

Malarz

Witam chciałbym dowiedzieć się czy starając się o stanowisko malarza w firmie, firma pózniej podczas urlopu udostępnia wałek i farbę? Chciałbym szlifować swój talent, zawsze jakiś pokój w domu sie znajdzie, a przy okazji mieć za to zapłacone :) podobno jest taki osobnik który podczas urlopu na swoim gramofonie zapisuje postęp prac na fabryce i jest w ciągłym kontakcie telefonicznym hahaha osobnik Pan R z wiochy złą sława owianej :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Probad? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

L

Wyplata jest 25 września za sierpień.

@L

To nie troszkę późno? :(

L
@Grażyna

I tak i nie . Takie są zasady , albo się na to godzisz albo nie.

@L

Aaa ok, czyli każdemu to pasuje? A są jeszcze jakieś inne odbiegające od normy zasady, które warto znać?

Monika Chrobot

Pracownik ma prawo do racjonalnej i słusznej krytyki działań pracodawcy lub przełożonych, ale powinien przedstawiać swoje opinie w kulturalny sposób, we właściwej formie i odpowiednich okolicznościach. Krytyce nie może jednak podlegać osoba pracodawcy lub przełożonego, a jedynie sprawy dotyczące pracy, np. jej organizacja. Ponadto krytyka nie może być prowadzona w sposób obraźliwy, nie może też polegać na deprecjonowaniu w sposób obraźliwy umiejętności pracodawcy czy przełożonych. Pracownik, dopuszczając się takich działań, niewątpliwie w sposób ciężki narusza pracowniczy obowiązek dbałości o dobro zakładu pracy i przestrzegania zasad współżycia społecznego. Pracownik, który świadomie obraża i ośmiesza osobę pracodawcy lub przełożonego, powinien więc liczyć się z konsekwencjami, nawet takimi jak rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia. Nawet troska o interesy zakładu pracy nie może bowiem usprawiedliwiać nagannego zachowania pracownika, polegającego na obrażaniu pracodawcy i przełożonych, przypisywaniu im cech poniżających w opinii publicznej

Meme
@Monika Chrobot

To proszę się jeszcze wypowiedzieć na temat telefonów od przełożonych do Pani męża Marka Chrobota w trakcie choroby żeby wrócił do pracy

Monika Chrobot
@Meme

Determinacja przełożonego żeby ratować linię produkcyjną podczas choroby 1/3 załogi w czasie pandemii, to rzecz godna pochwały. Dobrze, gdy idzie za tym obiektywizm i jednakowy, pozytywny stosunek do każdego podwładnego, ale to już ocena indywidualna. Pozdrawiam anonimowego rozmówcę życząc sukcesów i zadowolenia z pracy. Przy okazji chcę złożyć serdeczne podziękowania dla pracowników firmy, którzy zareagowali na apel Marka o pomoc dla rodziny z Ukrainy. Wasze dary dotarły i przyniosły wielką radość. Jeszcze raz dziękujemy.

Gościu

Piotrze wracaj bo tylko pojechałeś a Mirek już znowu od 14 przy drzwiach przebrany sterczy

Rozbawiony
@Gościu

To uczucie kiedy chcesz dowalić jednej osobie, a pogrążasz siebie i całą firmę. Jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać. #facepalm

Czy są jakieś normy przerobowe dla plytkarzy

Rekrut

Czy aktualnie poszukują w probad do pracy? Jeśli tak to gdzie można siw zgłosić wysłać CV?

Fajna ta firma taka nie za porządna :) podzielę się swoją opinia Obiektywna, rzetelną i w 100% prawdziwa. Po kilkumiesięcznej pracy jedno nasuwa się stwierdzenie: Firma (usunięte przez administratora) Tak zwani liderzy odpowiedzialni za dane działy techniczne na fabryce, świecący przykładem (usunięte przez administratora) to od nich zwykli, uczciwi pracownicy powinni brać przykład! A tu co?(usunięte przez administratora) Na czym takim firmy nie zbudujecie a tym bardziej uczciwych i rzetelnych pracowników nie przyciągniecie. Ludzie którzy uczciwie pracują są tak naprawdę (usunięte przez administratora) a ci którzy pozwalają sobie na co chcą, do pracy chodzą kiedy chcą, (usunięte przez administratora) kiedy chcą nie maja żadnych konsekwencji! Prawda jest taka ze nie ma ludzi świętych i każdy jeden z pracowników będzie ściemniał ale jeśli się wywiązuje ze swojego zadania to nie ma w tym problemu.(usunięte przez administratora) Śmiech!

Zostaw merytoryczną opinię o Probad - Töcksfors

• Jak się pracuje w Probad?

Zobacz opinie na temat firmy Probad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Probad