PayPro S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PayPro S.A.

Eks pracownik

Nie polecam pracy w biurze obsługi klienta. (usunięte przez administratora)ciągle niezadowolone, wyśrubowane wymagania. Nie znają czegoś takiego jak motywacja pracownika, nie dziękują ani nie doceniają. Ogrom obowiązków i stres-jednoczesnie odbierasz telefon od klienta, odpisujesz na maila i sprawdzasz inne rzeczy, łatwo o pomyłke która zawsze zostanie wytknięta. Praca na dwie zmiany, w weekendy oraz święta.

Aneta
@Eks pracownik

Docenienie w odpowiedni sposób pracownika niewątpliwie sprawia, że czuje się on dużo bardziej zmotywowany do efektywniejszego działania. Dlatego też przykro jest czytać, iż - według Ciebie - w PayPro tak się nie dzieje. A czy tego typu niedogodności rekompensują może jakoś zarobki? Jestem ciekawa, jak mniej więcej się one kształtują w tej firmie.

Bok
@Aneta

Dzial call center to porazka. Zarobki przecietne, ale nic nie wynagrodzi tego jaki tam jest stosunek do ludzi

Dział Obsługi

Brak słów, praca bardzo fajna, ale ludzie atmosfera. (usunięte przez administratora)brak szacunku, wulgaryzmy, ubliżanie pracowniką i kierowniką, intrygi) szkoda czasu na taka Firmę.

@Dział Obsługi

Możesz doprecyzować jaki dział? obsługa klienta czy biznesu?

Dział Obsługi

Biznesu.

Kuba1
@Kuba

Handlowy tez nic nie lepszy ...

popieram
@Dział Obsługi

Niestety kolega ma sporo racji. W dziale są spięcia, duża presja ze strony kierownika i brak docenienia inicjatywy pracowników. Atmosfera ogólnie średnio przyjemna, tworzą się podziały.

Aneta
@popieram

Szkoda, że - według Ciebie - pracownicy w PayPro nie są jakoś szczególnie doceniani. Motywacja ze strony pracodawcy jest niezwykle istotna. Ja jednak i tak chętnie dowiem się czegoś o ogólnych warunkach pracy w tej firmie. Co konkretnie oferują tam pracownikom?

Iza

Praca bardzo ciekawa, można się wiele nauczyć. Ludzie pomocni, nigdy nie zostawiają samemu z problemem. Nowoczesne biuro w centrum Poznania. Dodatki: premia do wynagrodzenia w zależności od wyników działu, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, lekcje angielskiego.

Agata
@Iza

Piszesz, że wiele można się nauczyć od swoich współpracowników w PayPro. A czy sam pracodawca również stawia na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników? Ciekawi mnie, czy można liczyć na ciekawe szkolenia w firmie, oferowane albo przez pracodawcę, albo wyszukiwane nawet przez pracownika, a przez PayPro finansowane.

Darek
@Iza

ładnie do wygląda z twojego opisu - a na jakim poziomie wynagrodzenie koleżanko?

Iza
@Agata

Nie wiem jak to jest w innych działach, ale my dostajemy budżet, który możemy wykorzystać na dowolne kursy związane z wykonywaną pracą. W przypadku znalezienia ciekawych warsztatów, szkoleń, itp. również jest możliwość wzięcia udziału na koszt firmy.

Kuba

Startupowa atmosfera z dużą ilością pozytywnych ludzi. Nie jest to korporacja w której siedzi się po godzinach. Bardzo szybko proponują umowę na czas nieokreslony. Z benefitów karta Multisport i lekcje języka angielskiego.

@Kuba

A wiesz może czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Niestety strona internetowa firmy jest bardzo uboga w informacje w tym zakresie? Gdzie można szukać ofert rekrutacyjnych PayPro S.A.?

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa kwalifikacyjna -> Zadanie do zrobienia -> Druga rozmowa kwalifikacyjna Rozmowa krótka, ale konkretna, bez dziwnych HRowych pytań. Po rozmowie zadanie do zrobienia. Drugie spotkanie w celu omówienia zadania. Cały proces rekrutacji bardzo szybki. Po drugiej rozmowie pozytywna decyzja o zatrudnieniu tego samego dnia.

Pytania o doświadczenie, obsługę niektórych programów, dyspozycyjność oraz oczekiwane zarobki.

Kuba

ja aplikowałem przez e-mail, ofertę znalazłem na stronie www.przelewy24.pl/praca Wysłałem tylko cv, a potem rozmowa i decyzja (bez assessmentów itp)

Jolanta

@abc a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

abc
@Jolanta

Rekrutację wspominam dobrze, rozmowa konkretna, merytoryczna, bez tzw. udziwnień - z mojego pktu widzenia to było na plus. Benefity to karta multisport. Lekcje angielskiego dwa razy w tygodniu (w czasie pracy, bez konieczności odrabiania ich) - to również na duży plus

Justyna

Czasami nie analizujemy czy nasza praca spełnia wymogi firmy i po odejściu piszemy niezbyt przychylnie!!!

Jolanta

Na forum do tej pory nie pojawiły się żadne opinie dotyczące pracy w PayPro w Poznaniu - czym spowodowany jest brak Waszych komentarzy? Może jednak znajdą się chętne osoby do podzielenia się swoim zdaniem o pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Kupilam suknie w kolorze musztardowym, wiazana, dlugim wiazaniem, z dzianiny.Fason, wykonanie i dzianina przepiekne! polecam wszystkim chetnym Ligia

Zostaw merytoryczną opinię o PayPro S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w PayPro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PayPro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayPro S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PayPro S.A.?

Kandydaci do pracy w PayPro S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PayPro S.A.