Opinie o Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski w Rzeszów

Była pracownica Nowy wpis

Współpraca z firmą na podstawie umowy zlecenie z realizacją pracy poza siedzibą firmy przebiegała prawidłowo . Wypłata przelewana byla terminowo w kwotach wynikających z umowy. Bez zastrzeżeń. Kontakt z firmą na bieżąco telefonicznie bądź mailowo.

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski? Czy oprócz pensji w wysokości około 3200 można liczyć na dodatkową premię?

Jak się pracuje z ludźmi z Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Atmosfera w firmie, mimo ludzi jest straszna. Właściciel potrafi zniszczyć najmniejsza nawet nadzieje na pracę z zachowaniem godności... Wystarczy zapytać IP, znają właściciela doskonale...

Obecny pracownik 2 Nowy wpis

Mi atmosfera się bardzo podoba, a właściciel jest miłym i pełnym zrozumienia pracodawcą :)

Never ever Nowy wpis
@Obecny pracownik 2

Chyba nie myślimy o tym samym człowieku... Miłą atmosferę budują jedynie współpracownicy i w większości przypadków klienci.

Sołtys wsi

Pracuje dla B-Consulting od ponad roku jako zleceniobiorca. Nigdy nie było problemów z terminowością wypłat w kwotach wynikających z umowy. Współpraca z przedstawicielem zleceniobiorcy układa się bardzo dobrze.

Antoni
@Sołtys wsi

Czemu Twój wybór padł akurat na tę firmę? Ktoś Ci ich polecał?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACA w projekcie unijnym - SPECJALIŚCI. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
www

Nie polecam tej firmy i tego faceta właściciela Gębarowskiego....Nie chce rozmawiać z ludźmi, a ogłoszenia o pracę na pup - ie są notorycznie dodawane! Kpina i żenada tak jak piszą powyżej...Szczególnie jeśli się zorientuje od razu, że jest to osoba która nie da się wyrolować nie ma merytorycznej rozmowy i kontaktu....Nie polecam ....typowy (usunięte przez administratora)

@www

Ale co się tak właściwie stało że masz takie zdanie?

ex

Skusiłam się na pracę w tym miejscu, gdyż zapoznałam się z opiniami jedynie z tego profilu (swoją drogą - sprytny zabieg, by odwrócić uwagę od starego konta z tragicznymi ocenami droga firmo, jak zwykle kombinujecie jak tylko się da). Dlatego postanowiłam zostawić opinię tutaj, bo choć wątpliwą przyjemność pracy w B-Consulting miałam już jakiś czas temu, to niesmak pozostał do dziś, a z tego co wiem praktyki nadal się nie zmieniły. Gorąco nie polecam. Dziewczyny przychodzą i po szybkim czasie, gdy zorientują się co jest grane, odchodzą - rzadko kiedy czekając na upływ okresu próbnego. Na rozmowie rekrutacyjnej właściciel robi świetne wrażenie - wydawało mi się, że mam do czynienia z profesjonalistą, który wie o czym mówi, że jest konkretny, rzetelny i zorganizowany. Fajnie przedstawiony system premiowy, dający złudne nadzieje na możliwość zarobienia jakichś godziwszych pieniędzy, co w rzeczywistości okazuje się jedną z bajek, bo premie są nie do wyrobienia. Przemiał nowych pracowników jest ogromny; w momencie przyjścia jako nowy pracownik byłam zdzwiona, że nikt jakoś się mną szczególnie nie interesuje, bo w poprzednich miejscach pracy pojawienie się nowej osoby było wydarzeniem i każdy chciał ją poznać. Tam po prostu nikt się nie przywiązuje, bo wiedzą, że ta osoba może na następny dzień/tydzień/miesiąc nie pojawić się już w pracy. Do myślenia może dać fakt, że ogłoszenie z ofertą pracy do działu szkoleń wisi jako aktualne praktycznie przez okrągły rok, jakby miało wykupiony stały abonament. I nie - to nie dlatego, że dział szkoleń się rozwija. Tam po prostu nikt nie chce pracować i jest wieczna, ciągła, niekończąca się rekrutacja. A jak już pracuje, to dlatego, że musi. Mimo wszystko dziewczyny tam pracujące bardzo się wspierały i próbowały tworzyć fajną atmosferę - to było jedyne miłe doświadczenie. Dziwi mnie, że tak wykształcona i kreująca się na inteligentną osoba jak właściciel przybytku, po takim czasie ciągłych porażek nie wysnuła jeszcze wniosku, że problem nie leży w kandydatkach, bo takich przypadków mogłoby wtedy być raptem kilka w całym okresie działania firmy, a w nim i jego sposobie prowadzenia zarówno rekrutacji, jak i późniejszego procesu adaptacji i zatrudnienia. Ale do tego potrzebna byłaby choć odrobina autorefleksji i spojrzenia na swoją działalność krytycznym okiem, a ten typ osobowości cechuje się jedynie szukaniem winnych we wszystkich dookoła, a nie próbą właściwego rozpoznania problemu. A problem jest, bo firma traci przecież kupę kasy, nie mówiąc o zjedzonych nerwach i straconym czasie rozczarowanych kandydatek i ciągłym wprowadzaniem nowych pracowników w obowiązki - w tym czasie można by przecież zrealizować mnóstwo fajnych przedsięwzięć. Dodam, że trenerzy mający do czynienia z firmą też niepochlebnie wypowiadają się o współpracy. Spora część z tych, z którymi zdążyłam nawiązać kontakt, nie chciała nawet słyszeć o współpracy, śmiejąc się z niskich stawek wynagrodzeń, na które i tak musieli czekać tygodniami. Oni również wystawiali niepochlebne opinie na portalu, można się z nimi zapoznać Reasumując - szkoda czasu, zdrowia i energii drogie kandydatki do pracy w dziale szkoleń. Ja czas spędzony w tym miejscu uznaję za stracony i czuję niesmak na samo wspomnienie. Na drugim profilu firmy na goworku jest więcej opinii, które nieudolnie próbuje się spychać jakimiś dziwnymi newsami na dalsze strony, ale polecam je przewertować, by mieć szerszy obraz. Atmosfera jest gęsta, właściciel jest apodyktyczny, na rozmowie rekrutacyjnej mija się z prawdą co do wysokości premii, jakie rzekomo co miesiąc wypłaca pracownikom (czym łapie chętne do pracy), adaptacja to jakiś żart - pracowników wrzuca się w (usunięte przez administratora) i wymaga się, żeby nie utonęli, a przy okazji szukali oszczędności dla firmy. Omijajcie - dla własnego spokoju.

A
@ex

Dzięki za obszerna opinie. Przynajmniej ktoś konkretnie napisał w czym problem. Długo wytrzymałas pracując tam ? W moim odczuciu właściciel kreuje się za bardzo, a średnio jest to poprarte wiedzą i doświadczeniem. Może osoby bez żadnego obeznania w branży się na to nabierają i stąd ta rotacja.

Weronika
@A

Być może, ale tak się teraz zastanawiam, myślisz, że to wszystko wciąż aktualne jest? Bo opinia rok temu wrzucona, ciekawe czy coś się zmieniło do dzisiaj?

A
@Weronika

No też mnie to ciekawi

Weronika
@A

Czyli, że co, na naszej ciekawości się zakończy? :( Będzie ktoś na tyle miły i dałby nam info co i jak z tym aktualnie?

Nikolas

Magabryczna firma szkoda zachodu lepiej odpuścić dla własnego dobra bo z zarobku i tak nici

Ted
@Nikolas

Możesz napisać coś więcej ? Serio są tak tragiczne warunki pracy i wynagrodzenia ?

Firma całkiem w porządku, konkretny i rzeczowy kontakt z pracownicą, która organizowała szkolenie. Przesunięcia w realizacji ze względu na koronawirus i wszystkie hece z tym związane.

Dziękujemy za opinię.

Zachęcamy do poznania również innych opinii na nasz temat podpisanych imieniem i nazwiskiem: https://b-consulting.pl/pisza-o-nas/ Warto dodać, że stale rozwijamy relacje i reagujemy na wszystkie zgłoszenia. Stworzyliśmy autorski model obsługi projektów czyli 4D - NAPISZ- URUCHOM-WESPRZYJ-ROZLICZ, dzięki któremu proces tworzenia projektów od podstaw jest sprawniejszy. Obszary objęte w ww. modelu są indywidualnie dobierane do każdego klienta, realizowane etapami lub kompleksowo. Proponowana przez nas forma współpracy jest kierowana do instytucji publicznych, organizacji samorządowych, jak i przedsiębiorstw prywatnych na terenie całej Polski. Poznając zapotrzebowanie klienta, indywidualizujemy sposób wsparcia i model współpracy, by jak najlepiej wypracować formy zaspokajania jego potrzeb.

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Wyjątek stanowią wyjazdy służbowe uzależnione od specyfiki i charakteru obejmowanego stanowiska. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 17 852 52 78

Działalność firmy, która polega na organizacji szkoleń to współpraca z ludźmi. Tam gdzie są ludzie, tam są także różne punkty widzenia i oceny. Z częścią się zgadzamy, niektóre zaś traktujemy jako wynik zawiści, bądź braku odwagi przeprowadzenia otwartej rozmowy z nami. Zawsze do tego zachęcamy. Rekomendujemy także zapoznanie się również z innymi opiniami, które osoby podpisujące się imieniem i nazwiskiem zechciały o nas napisać: https://b-consulting.pl/pisza-o-nas/

Rozumiemy niezadowolenie niektórych osób z którymi współpracowaliśmy. Podejmujemy działania, które zmierzają do poprawy relacji i jakości współpracy. Zachęcamy również do przeczytania innych komentarzy, w których inne podmioty i osoby które z nami współpracowały lub współpracują wypowiadają się z imienia i nazwiska: https://b-consulting.pl/pisza-o-nas/

Alicja

Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat firmy B-Consulting, jak w rzeczywistości wygląda praca w tej firmie? Interesuje mnie zwłaszcza praca pracowników ds. organizacji szkoleń, a przyznam, że pierwszy raz zastanawiam się nad takim stanowiskiem, Brzmi dla mnie jeszcze trochę tajemniczo, można wiedzieć jak wygląda Wasz dzień pracy na tym stanowisku?

Patison

Mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje skoro tak mało informacji zostawiacie na wątku?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

M

8-16

Stella

Czy poznamy uzasadnienie tak krótkiego wpisu @Julchen? Czy to inspiracja konkurencji?

Gośka

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. organizacji szkoleń. Możecie cos podpowiedzieć więcej?

Podpowiadacz
@Gośka

Kliknij aplikuj

Julchen
@Gośka

Trzymaj się od tej firemki z daleka !!!

Beata

@Stefan, a czemu miałoby coś się zmieniać w firmie? Chciałbyś pracować w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski? @Gośka, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w tej firmie? A może już jesteś jej pracownikiem i mogłabyś powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Podpowiadacz, a czy Ty pracujesz w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Stefan

Czy firma funkcjonuje bez zmian??

Zostaw merytoryczną opinię o Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski