Opinie o Mecamen Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mecamen Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mecamen Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecamen Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Czy firma Mecamen Polska Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ehhh Nowy wpis

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Ma swoje wady ale nie pracowałem nigdy w bardziej przyjaznej firmie. Nie wiem skąd opinie o dużej rotacji pracowników. Trzeba się naprawdę postarać żeby cię zwolnili... Mam nadzieję że nie będę musiał odszczekiwać tych słów... Pozdrawiam

Jacenty Nowy wpis

Ta firma to porażka.Ładna strona www i na tym koniec. Ludzie niekompetentni. Ci z wiedzą i umiejętnościami są zwalniani z dnia na dzień,bo młody dyrektora czuje się zagrożony. Rotacja jest ogromna. Dzisiaj jesteś,jutro wypadasz,nawet nie wiesz dlaczego. Jakość produktów fatalna, jakość obsługi klienta fatalna, ceny z kosmosu i ciągły brak zamówień. Presja wyczuwalna na każdym kroku. Warunki sanitarne jak w PRL, stare śmierdzące prysznice, nawet kawy z ekspresu nie wypijesz...

Norbi

Elo są teraz jakieś przyjęcia do was? I jak się robi nie wchodzą na łeb?

@Norbi

Udało Ci się może Norbi dowiedzieć poza forum, czy firma Mecamen Polska poszukuje może nowych pracowników? Pytam o tę kwestię, ponieważ w wątku tym niestety nikt się nie wypowiedział, dlatego jest to dla mnie ciekawe. Może od Ciebie tego się dowiem skoro nie widzę innych chętnych do dzielenia się wiedzą?

@Norbi

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Mecamen Polska. Jakie stanowisko Cię interesuje? W sumie pisałeś już kilkanaście dni temu, to może zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tej firmie. Jeśli tak, to daj proszę znać, jak wygląda ścieżka rekrutacyjna w Mecamen Polska.

PWR Nowy wpis
@Norbi

Najczęściej aktualne oferty pracy pojawiają się na stronie internetowej: https://mecamenpolska.com/praca

Aplikowałeś do Mecamen Polska Sp. z o.o. na stanowisko Tokarz - Operator maszyn CNC? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ktos

Ktoś coś powie

Iwona
@Ktos

Może to, że aktualnie dają pracę operatorom maszyn CNC (praca na dwie zmiany) i głównemu technologowi obróbki skrawaniem? Mnie osobiście interesują te atrakcyjne warunki finansowe, które Mecamen oferuje. Ktoś wie, ile?

jabol
@Iwona

Dają nawet 7k netto. Problem w tym że wylatujesz z roboty z dnia na dzień, z kaprysu. Bez żadnego uzasadnienia. Kadra zmienia się jak bułki w piekarni począwszy od dyrektorów, techonologów, kierowników, inżynierów... To jest najdziwniejsze. Jesteś dobry - wypadasz. Nie polecam. Chyba,że na szybki strzał z braku roboty

Gabriela
@jabol

@jabol naprawdę bez powodu wylatujesz z pracy? Czyli bez względu na jakim szczeblu pracujesz nie możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w tej firmie? Byłeś zatrudniony u tego pracodawcy i mówisz z własnego doświadczenia jak było? Może wiesz jak jest obecnie w Mecamen Polska Sp. z o.o.?

To tam tak duża rotacja jest?

Kamila

Dlaczego sugerujesz, że ktoś miałby mieć problem z firmą Mecamen Polska? Nie wiem, czy wiesz, ale tego typu wpisy, które reklamują inną działalność w wątku innej firmy, są zabronione i niezgodne z regulaminem. Jeżeli masz jakieś informacje o pracy w tej firmie, to zachęcam do wypowiedzi, w przeciwnym razie proszę, aby tego typu wpisów na forum nie dodawać.

Kamila

Jak pracuje się w Mecamen Polska? Do tej pory nie pisaliście nic na ten temat na forum, ale może czas to zmienić? Z chęcią dowiem się więcej na temat tego pracodawcy - jakie warunki oferuje, czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Mecamen Polska, ale może niedawno zakończyły się jakieś rekrutacje? Ktoś z Was brał udział?

Zostaw merytoryczną opinię o Mecamen Polska Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Mecamen Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mecamen Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecamen Polska Sp. z o.o.?

Mecamen Polska Sp. z o.o.
  • Pieszycka 8
    58-200 Dzierżoniów

Mecamen Polska Sp. z o.o.