Opinie o Frista Retail Business Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Frista Retail Business Center Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Frista Retail Business Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frista Retail Business Center Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Jestem pracownikiem Fristy kilku miesięcy i myślę, że po tym czasie mogę dokonać obiektywnej oceny procesu rekrutacji, jak i okresu wdrożeniowego. Na samym początku ogromne wrażenie wywarła na mnie rekrutacja, która była prowadzona w sposób nieszablonowy - pełen profesjonalizm na każdym etapie, rozmowy niestandardowe, pozbawione sztywnych pytań książkowych odpowiedzi. Przyjacielską atmosferę można wyczuć już podczas rozmów telefonicznych, co pomaga zapomnieć o stresie. Jasna i konkretna komunikacja pozwala, by poczuć się "zaopiekowanym". W zależności od działu i zakresu obowiązków proces wdrożenia wygląda indywidualnie, natomiast współpracownicy są pomocni i dzielą się wiedzą. Leaderzy we wszystkich zespołach pozytywni, tworzą miłą atmosferę wewnętrzną. Zaletą jest wzajemna współpraca międzydziałowa i dzielenie się doświadczeniami w obrębie zespołów, co pozwala zrozumieć sens działania wzajemnych procesów w firmie. System benefitów jest korzystny - szczególnie jeśli chodzi o opiekę medyczną. Godna uwagi jest pyszna kawa, którą można sobie dozować do woli z wysokiej klasy ekspresów dostępnych w firmie (dostępne również herbatki, cytryny, mleko bez laktozy). Codziennie przyjeżdża catering, który oferuje dania dietetyczne, vege oraz zestawy śniadaniowe - dla każdego coś dobrego. Raz w tygodniu dostawa świeżych owoców. Jeśli chodzi o przystosowanie do warunków w dobie pandemii wirusa, dostępne są srodki dezynfekujące, maseczki i zalecane dobre praktyki związane z ograniczeniem zakażenia są przestrzegane na bieżąco. Możliwa jest praca zdalna, jak i praca z biura, co pozwala na elastyczne podejście do tematu. Fristę tworzą profesjonalne zespoły stworzone ze wspanialych ludzi. Szczerze polecam i zachęcam do aplikowania, bo trwa obecnie ogromny proces rekrutacyjny na duże międzynarodowe projekty z wizją ciągłego rozwoju :)

Cześć czy moglibyście powiedzieć jak wygląda rekrutacja na senior specjalistę do spraw trollingu?

Katarzyna

Również nie rozumiem z czego wynikają niegatywne opinie. Pracuję w firmie Frista i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Organizacja cały czas rośnie i zatrudnia nowe osoby, zapewnia pracę w międzynarodowych strukturach i panuje w niej bardzo przyjazna atmosfera. W każdej sytuacji mogę liczyć na wsparcie zespołu, mojej przełożonej oraz innych współpracowników. Dodakowo nie muszę trzymać się określonego dress code'u, tak ja to bywało w innych organizacjach. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolona!

Nicola

@zadowolony dlaczego zrezygnowales ?

zadowolony
@Nicola

Dlatego, że w tej firmie nie można się rozwijać z uwagi na szefa (usunięte przez administratora)

Romek
@Nicola

Bo jest gowniano i beznadziejnie dlatego zrezygnowal

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma dobra aby gdzieś się zahaczyć, ogarnianie chaosu klienta, prawie żadnych sensownych szkoleń, prawie zero rozwoju perrsonalnego. Jedynie ludzie tam pracujący są wspaniali, to jest jedyną zachętą do pracy w tej firmie.

Zadowolony

Cieszę się, że odszedłem z tej firmy, polecam wszystkim którzy wierzą w swoje umiejętności i chcą się rozwijać

wyzwolona

pracowalam tam przez prawie jeden rok i nigdy wiecej tam nie wroce. sama rekrutacja przebiegala dosyc nietypowo, ale wspolpraca z hr byla jeszcze gorsza, organizacja tego dzialu pozostawia wiele do zyczenia. wszyscy tam wydaja sie wielce obruszeni, ze ktos smie im zawracac glowe. ogolem jeden wielki wyscig szczurow, ludzie nie sa pomocni, ZERO KOMUNIKACJI w dziale oraz pomiedzy dzialami. team leaderzy sa zawsze zajeci, mimo ze kreuja wizerunek ze zawsze sa chetni do pomocy i szczerej rozmowy - tak na prawde nigdy nie maja czasu. szkolenia sa planowane na daleka przyszlosc, ale i tak nie dochodza do skutku. lean to jeden wielki zart. wszystkie plany i wizje sa rozpoczete, zadne nie sa skonczone. na dluzsza mete nie ma co tu szukac mozliwosci rozwoju ani szans awansu. i mowie to na przykladzie osob, ktore pracowaly tu ponad 3 lata. na plus oczywiscie owocowy poniedzialek. pozdrawiam, ale nie polecam.

@wyzwolona

Popieram pracują tam niedoświadczone dzieciaki które łykną wszystko i żyją ideałami... A Zarządzaniu nikt nie ma pojęcia tym bardziej wielcy "kurownicy"

Dawid

@Fristajl Ponieważ nie ma idealnych firm, więc i tu może komuś brakować czegoś,ale generalnie dobre miejsce do pracy.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i na jakie stanowisko?

Fristajl
@Daniel

@Daniel - wyszukiwarka+wpisanie „praca /tu wpisz nazwę firmy/ = wyniki :) Jeszcze odniosę się do któregoś tam wpisu odnośnie perspektyw (wpisy zawierające jakieś szczury, cytryny oraz traktujące o nierównym traktowaniu pracowników pomijam, bo i po co komentować bzdury) : perspektywy sami sobie zamykamy myśląc w ten sposób. Receptura na sukces jest prosta - pracuj jak dla siebie i traktuj innych tak samo jak chcesz być traktowana/y. Każdy ma wybór. Dziękuję.

Louggf
@Daniel

Na słuchawkę pracownicy zawsze mile widziani

Fristajl

Tak sobie wszedłem z ciekawości po przeczytaniu informacji o zmianach na portalu Gowork i poczytam opinie o firmie w której pracuje już długo. I widzę nic nie wnoszące oraz negatywne komentarze typu: „komentarze są kasowane, to u nich normalna praktyka”, „wazelinka” i różne takie inne. „Generatorze” wpisów takich lub innych podobnych, zamiast tracić czas na bzdury, przyjdź, zobacz, zostań, nie zostań, cokolwiek. Lubisz pisać to nawet słownik znajdzie się w języku Polskim lub innym, wedle potrzeby rozwoju. Tylko nie generuj wpisów tego rodzaju jeśli nie byłeś/aś i nie wiesz. A teraz kilka słów z dużego dystansu oraz bliskiej perspektywy o pracy w tej firmie. Benefity - opieka lekarska, płatny multisport, darmowe owoce i kawa (nigdy mnie to nie interesowało wiec mogłem coś pominąć). Atmosfera - do wyboru wszystkie oprócz negatywnej, ekstrawertycy i introwertycy znajdą swój rytm tutaj. Wynagrodzenia - ok, nie znam rynku na dzień dzisiejszy, można podciągnąć zapewne. Szkolenia - znikome. Możliwości rozwoju - mnóstwo i to w każdym kierunku. Wysoka kultura oraz wiedza kadry zarządzającej. Dobry dojazd. Niedobry Lean (dla klepaczy). Ogólnie bardzo pozytywnie.

Utrapiona

Od jakiegoś czasu czytam opinię o tym pracodawcy bo chciałabym też tam pracować. Czemu ostatnio nie ma żadnych wpisów na tej stronie? Czy to możliwe, że ktoś celowo kasuje wpisy?

Cenzura
@Utrapiona

Czyżby ktos skasowal znowu wpis? :)

Abc
@Utrapiona

Negatywne opinie sa kasowane przez dzial Hr zeby nie odstraszac przyszlych kandydatow,bo jeszcze odkryja prawde i zrezygnuja....

Aaa
@Abc

Albo poprzez polecenie od zwierzchnikow bo forum musi przeciez jakoś wyglądać

Vnjtde
@Abc

Hr jest faktycznie dziwne. Jak aplikowalm do nich pierwsze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej od pani z HR było czy im wystawiam komentarze i czy zamierzam po tej rozmowie. Trochę to zle świadczy o firmie, strachyba pomyśleć jak bardzo inwigilia pracowników skoro stosują takie zagrywki na kandydatach.

Lola
@Vnjtde

Tylko ślepy by się nie kapnal...że wszystko to gra pozorow, negatywne opinie sprawia że ludzie nie będą chcieli aplikować do firmy,dlatego HR trzęsie tylkiem

@Abc

(usunięte przez administratora) Po zaaplikowaniu do nich odezwała się do mnie pani z HR i jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że miała tylko 1 pytanie, czy przypadkiem to nie ja umieściła komentarz na goworku ( niby chciała osobiście odpowiedzieć). Wtedy nie umieściła, ale teraz dodaje bo uważam ze takie zachowanie rekruterki wiele mówi o firmie.

Hfdrryu
@Utrapiona

Hej,prawdopodobnie opinie były negatywne wiec je skasowali. To u nich normalna praktyka

@Hfdrryu

@Hfdrryu Kasowane są tylko wpisy, które nie są zgodne z regulaminem Gowork.pl. Wpisy, które są negatywne a prawdziwe zostają na forum. Tutaj macie regulamin, może komuś się przyda https://www.gowork.pl/regulamin. Jak wygląda wynagrodzenie w Frista Retail Business Center Sp. z o.o.? Jaka to jest kwota?

Zadowolona

Praca jest dynamiczna i bardzo ciekawa. Na pewno pracownicy maja okazje sie rozwijac i nauczyc nowych rzeczy. Jak wspomnieli poprzednicy, ogromnym plusem sa ludzie, przez co lubie przychodzic do pracy. Zarobki tez w porzadku. Przelozeni daja feedback, ale tez o niego prosza - za to ogromny plus. Polecam!

Ola
@Zadowolona

Kryptoreklama pisana na zlecenie!brawo!!!

Rozmowę oceniam na plus, bardzo rzeczowo i profesjonalnie - dział: księgowość z niemieckim. Team leader był bardzo ogarnięty i myśle, że jako szef sprawdza się doskonale. Niestety zaproponowane warunki finansowe były poniżej moich oczekiwań. Niemniej rozmowa była na bardzo wysokim poziomie.

Grzegorz

Świetna firma tylko zastanawiam się czy trudno dostać się do pracy?

Typ
@Grzegorz

Swietna?chyba nie znasz rynku i jestes ze sloikowa...

Fajnie

Na pewno największym plusem tej firmy są ludzie - młodzi, otwarci, z różnych krajów. Atmosfera jest super, można poznać ciekawych ludzi. Nie ma wyścigu szczurów - dwa razy w tygodniu w teamie wspólnie omawiamy ewentualne problemy, oceniamy satysfakcję z pracy i wspólnie szukamy rozwiązań, więc nie czuję, że jestem pozostawiona sama sobie z moją pracą. Supervisorzy to praktycznie zawsze osoby, które awansowały z "wewnątrz" i wiedzą jak wygląda praca od środka. Generalnie firma stawia na swoich. Kasa okej, porównywalna do proponowanych w innych firmach. Są czasem sytuacje stresujące, jak niestety w każdej firmie. Mogłoby być też trochę więcej szkoleń zewnętrznych. Generalnie najmilsza firma, w jakiej pracowałam, a w kilku już byłam więc szczerze polecam.

Mari

Jak sie tam dostać :)?

@Fajnie

Bardzo dziękuję za tę rozbudowaną opinię. Z pewnością jest to wskazówka, dla tych osób, które jeszcze zastanawiają się nad tym, czy podjąć się pracy w Frista Retail Business Center. Piszesz, że mogłoby być więcej szkoleń zewnętrznych, co chyba nie zmienia faktu, że takowe są prowadzone. Czy odbywają się one w godzinach pracy, czy poza nimi?

Nikoś
@Fajnie

Jeszcze wazelinka nie wyschła po przełożonym?

Magik

Slaba organizacja pracy i podejscie do pracownika. Teraz wprowadzaja lean i ulepszenia w celu lepszego cisniecia.benefity daja dopiero po okresie probnym

L3nin

Firma przesiąknięta leanem aż do bólu. Przypomina komunizm. Piękna idea tylko rzeczywistość inna..

- atmosfera (troche korpo ale OK) - ludzie (duzo obcokrajowcow, wszyscy raczej mlodzi) - imprezy - dobre miejsce dla ludzi chcacych rozwijac sie i majacych pomysly - dojazd (centrum)

Z Twojego opisu praca w Frista Retail Business Center brzmi całkiem w porządku szczególnie dla osób młodych, które cenią sobie poznawanie nowych ludzi i firmowe imprezy a co więcej rozwijać się i kształcić w zawodzie. Czy mimo to miejsce w tej firmie znajdzie się również dla osób nieco starszych, które również są zainteresowane firmą Frista Retail?

Firma generalnie na plus, szczególnie na start. Dobra trampolina dla studentów - zostań na chwilę, zyskaj doświadzenie i najlepiej uciekaj :) Ludzie, ktorzy tam sa, sa naprawde super. Duzo studentow. Czesto sa imprezy (ale tylko w biurze). Jesli chodzi o minusy to niektórzy ludzie siędzą tam długo licząc na cuda, a niestety nawet po 2-3 latach nadal sie niczego nie doczekali i zazwyczaj sa wykorzystywani (bo mysla ze jesli ktos z gory ich kojarzy to na pewno to cos musi znaczyc). Niektórzy kierownicy bardzo niekompetentni, ale sa tez Ci dajacy dobry przyklad wiec to kwestia to jakiego dzialu sie trafi. Zdarzaja sie donoszenia na pracownikow, po ktorych zmienia sie ich traktowanie przez przelozonych wiec trzeba uwazac co sie glosno mowi. Wszystko robione na pokaz, jak tylko ma ktos z zewnatrz przyjechac, trzeba wszystko chowac, usmiechac sie i najlepiej o tej godzinie nigdzie nie wychodzic i siedziec przy biurku i oczywiscie nie rozmawiac. Denerwujące jest też to, że satysfakcja pracowników jaka jest wymagana to 70% a klienta 100%. Do tej pory nie wiem dlaczego firma nie stawia na tym samym poziomie zadowolenia pracowników (?) Niestety to się odczuwa. Nie ma zadnych benefitow(multisport dodatkowo platny, luxmed tak samo) , przerwa na lunch 15 min, nadgodziny do odbioru. Poza tymi kilkoma minusami firma jest bardzo przyjazna i jest bardzo mila atmosfera. :) Polecam osobom po studiach :) Moim zdaniem praca tutaj jest dobra na chwilę, niestety raczej bez perspektyw na przyszłosc :) Pozdrawiam

Byly

Typowa korporacja z dziwnymi zagrywki new age. Wynagrodzenie porównywalne do innych firm. Office hours z nadgodzinami (choć to zależy od projektu). Natężenie pracy też uzależnione od projektu, u mnie było ok ale na start up-ach mają dużo więcej pracy za te same pieniądze. Koledzy z pracy ok o ile nic od nich nie chcesz, sporo osób donosząych wiec lepiej uważać co się mówi na głos. Jeżeli masz inna propozycje to lepiej skorzystać z tej innej. Jeżeli nie to można przetrzymać jak się cicho siedzi i uważa co mówi.

Zostaw merytoryczną opinię o Frista Retail Business Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frista Retail Business Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frista Retail Business Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frista Retail Business Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frista Retail Business Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frista Retail Business Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frista Retail Business Center Sp. z o.o.