Jean Louis David

Opinie o Jean Louis David

Wiola

Ja pracuje w JLD 3 lata jako manager. Nie jest to moja pierwsza praca, ale najlepsza firma dla jakiej pracowalam. Sa jasne zasady, wyplata na czas (bardzo dobre wynagrodzenie),rozwijajace szkolenia i swietni ludzie!!! Moge polecic kazdemu te firme z czystym sumieniem ????

gość

Polecam pracę w salonach fryzjerskich Jean Louis David. Świetna firma, bardzo dobre zarobki, dużo szkoleń oraz świetna atmosfera :) POLECAM! POLECAM! POLECAM!

Zostaw opinię o Jean Louis David - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jean Louis David