Opinie o Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. w Tarnów

Czy w Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Właściciele Nowy wpis

Zatrudniamy pracowników wyłącznie na umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Mily

Słyszałem jak właścicielka traktuje pracowników. Myślę że odpowiednią inspekcje tam trzeba na dniach wysłać. Speluna, zapici klienci i brak s, acunku do pracowników. Ciekawe jak z wynagrodzeniem. Ale to pewnie sprawdzimy.

Krystyna
@Mily

A tak w sumie to co konkretnie usłyszałeś, że z inspekcją od razu wyskakujesz? Co się działo?

Mateusz
@Mily

Mają bardzo dobre jedzenie i wielu zadowolonych klientów. Co do właścicieli to nigdy nie słyszałem, aby kogoś źle traktowali. Zawsze uśmiechnięci i mili dla klienta jak również do pracowników. Zresztą jakby tak nie było to nikt niechciałby pracować . Praca w gastronomi jest pracą stresujacą gdy jest ruch i dużo zamówień. Prowadzenie lokalu gastronomicznego nie jest też rzeczą prostą, a Ty się wypowiadasz nie mając o tym pojęcia. Jak Ci nie pasuje ten lokal to po co tu przychodzisz, korzystasz z ich uslug i piszesz głupi komentarz. Zajmij się swoim życiem i swoimi sprawami.

•M
@Mily

Jestem pracownikiem w tej firmie od jakiegoś czasu i gorąco polecam pracę tutaj. Zarówno szefostwo jak i moi współpracownicy świetnie się razem dogadujemy, sama praca z nimi jest dla mnie przyjemnością. Bywają gorsze dni gdy praca mi nie wychodzi a mimo to , nigdy nikt nie podniósł na mnie głosu, wytłumaczą, pomogą i zawsze powtarzają by nie brać niczego do siebie. Podsumowując polecam bardzo to miejsce i tych ludzi! Opinia ze źródła, nie z plotek. Pozdrawiam!

???? Nowy wpis

???? Nowy wpis
@Mily

20.07.2022 22:33 @Mily Często Ci którzy głośno krzyczą o szacunku sami go nie mają dla innych a nawet do samego siebie. Myślę że powyższy komentarz( słownictwo i obrażanie innych) jest wystarczającym przykładem jakiego pokroju jest autor wpisu

Pracowałem rok i naprawdę super. Polecam :) rodzinna atmosfera, nie wiem co możnaby zarzucić ale zupełnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami.

Czy firma Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Właściciele

Pokrywamy koszt wszystkich szkoleń.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dawid

Czy poszukujecie może pracownika na stanowisku kierowcy albo innego możliwego stanowiska?? Jest możliwość pracy na umowa zlecenie??

@Dawid

Witam. Możne Pan złożyć CV. Pozdrawiamy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.?

Właściciele

Oczywiście, że tak. W zależności na od stanowiska.

Obecni WŁAŚCICIELE

Informujemy, że z dniem 1.10.2019r nastąpiła zmiana jednego ze współwłaścicieli. Pizzeria Verona była i nadal jest własnością dwóch osób, a nie jak to jest w podanej nazwie tylko jednej. My jako obecni właściciele dołożymy wszelkich starań, by zyskiwać tylko te pozytywne.

@Obecni WŁAŚCICIELE

Czy od czasu kiedy pizzeria ta zmieniła jednego ze współwłaścicieli, zmieniło się coś w systemie zarządzania? Chciałbym ustalić, co dokładnie uległo zmianie. Proszę o informację.

@Michał

Jeżeli ma Pan jakieś pytania. To zapraszamy do kontaktu z nami w lokalu lub telefonicznie.

Mateusz

Czy trzeba mieć duże doświadczenie? szkolą na miejscu?

Benek

@Kierowca Bardzo dobry pracodawca, więc pewnie za krótko pracowałeś i żal że nie dłużej?

@Benek

Bardzo dobry pracodawca to taki który szanuje swojego pracownika, docenia a nie płaci marne pieniądze i jeszcze traktuje jak śmiecia. A tego pracodawcy bardzo dobrym nazwać nie można niestety...Jest to kiepski pracodawca... Chyba za długo tam pracujesz i nie wiesz jak jest gdzie indziej i przywykleś już. Czasy wyzysku i pracy za miske ryżu sie skończyły... Wystarczajaco tam pracowałem i cieszę się, że nie dłużej... Nie mam czego żałować. Z takim hamstwem to nigdzie się nie spotkałem. Teraz mam fajną pracę gdzie szanują pracownika a nie pomiatają nim. Z takim podejściem szefowej do pracowników to ta firma daleko nie zajdzie i wróżę rychłą splajte...

Kierowca

Pracowałem w tej firmie 3 miesiace jako kierowca. Stanowczo odradzam prace w tej firmie. O ile z szefem można było normalnie pracować to z szefową sie nie dało. Strasznie wredna osoba. Hamstwo widać z twarzy poprostu. Pomiata każdym i ma za nic. Ma się za niewiadomo kogo. A ludziom nie potrafi nic zaproponować. Umowa na 1/4 i 10zł smiech na sali normalnie. Omijajcie tą firmę z daleka, a szczególnie tą wredna babe!!!

Niebedejadl

Z tego co wiem jak zatrudnia sie kogos na okres próbny to daje sie mu umowę na okres próbny. Pracownik wie co ma robić za ile i do kiedy. Gość pracował 3 dni jak pisze przedmówca i umowy nie dostał, skoro tak było to co znaczy w tym momencie na rękę ? Pracownik sie powinien cieszyć ze pracodawca nie płaci za niego Zusu ? I 9 zł na rękę ? Na rękę ? Na CZARNO a nie na rękę nazywajmy rzeczy po imieniu. Do tego propozycja umowy na 1/4 etatu gdzie od razu ktoś mu mowi ze nie będzie pracował na 1/4 etatu tylko na godziny. W tygodniu na pewno robił po 10h.

Gruby
@Niebedejadl

Gdzie w pizzerii kierowcy daja umowe. Nie znam takiej. Pracowalem w wielu pizzeriach w Tarnowie. W żadnej nie miałem umowy. Hm 9 zł to i tak dużo płacą. Ja miałem mniej. Doliczając do tego napiwki to nie jest chyba tak źle. Prawda jest taka albo chcesz pracować, albo nie. A nie ktorzy maja zbyt wygórowane ambicje. Chcieli by nie wiadomo czego. Niestety jest to tylko praca jako kierowca dostawca. Nie wymagająca jakich specjalnych umiejętności. Praca dobra na początek. Sam tak zaczynałem.

Kucharz

Jestem kucharzem w tej pizzeri od ponad trzech miesiecy. To nie jest prawda ze pracuje bez umowy. Bardzo sobie chwale ta prace. Pensja zawsze na czas. Jest ruch to trzeba robic. Wkoncu za coś nam placa... Czlowieku byles raptem w pracy 3 dni a wymagania miales takie jakbys ty byl prezesem. Z twoim podejsciem do pracy to ty nigdzie miejsca nie zagrzejesz. Negatywne telefony od klientow na temat twojej osoby. Pyskujesz.. I ty piszesz o dbaniu o wizerunek I kulture w obec klientow. Na twoim miejscu wstydzil bym się pisac komentarze na temat włascicieli pizzeri. Myslisz ze jezdzac super volvo które kupila ci babcia jestes BOSSEM ????

Walić to

Moja opinia wobec tej firmy jest prawdziwa i naprawdę większych krętaczy i wyzyskiwaczy w życiu nie widziałem. Zatrudniłem się jako kierowca-dostawca ww. firmie myślałem, że to wiąże się tylko z jednym obowiązkiem czyli prowadzeniu samochodu i dbałość o swój wizerunek wobec klienta. Myliłem się. Pierwszy dzień - wszystko super fajnie, rozmawiałem z szefem i szefową, obiecują umowę o pracę na 1/4 etatu i z tego wytrzaskują 2000 brutto hehehehehe ale jajcarze :P Przecież 2000 brutto to 500 zł brutto, a co za tym idzie Ty harujesz za marne pieniądze, mało tego obierasz cebulę, pieczarki, sprzątasz, zmywasz, jeździsz autem (gratem) dowożąc "zakupy", robisz zakupy... A to wszystko za marne 9 zł za godzinę bez umowy - tak bez umowy, bo "łaskawa szefowa" nie daje umowy od razu bo po co skoro ktoś pracuje za 9 zł na okresie próbnym wynoszącym 31 dni !!!!!! taaaakkkk miesiąc, okrągły miesiąc. Podobno jeden kucharz pracuje ponad 1,5 miesiąca bez umowy :DDDD Ciekawe ile dostaje, bo jeśli mniej niż 13zł /h to jest strasznie hmmmm jakby to ująć - głupi. Reasumując odradzam, ponieważ pomiatają tobą jak szmatą, chociaż jeździsz gratem i dbasz o kulturę wobec klientów. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

@Walić to

A ja mam inną opinie o tej pracy. Bylem kierowca w tej pizzeri trzy miesiace. Wlasciciele jasno przedstawili mi co mam robic. Stawka 9zł jest na rekę wiec o co Ci chodzi. Powiedz w ktorej pizzerii w Tarnowie dostaniesz wiecej. Tu jest tez plus ze mozna sobie zjeść posilek. No i są napiwki wiec nie jest tak źle. Nikt mną nie tyra. Jak mam pare wyjazdow na krzyz to z nudów coś pomogę zeby czas zlecial. Praca dobra na poczatek. Od czegos trzeba zaczac. A tu licza sie checi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. - Tarnów

• Jak się pracuje w Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.
  • Akacjowa 1
    33-101 Tarnów

Pizzeria Verona Damian Kamiński & Anna Miszkurka - Hebda Spółka Cywilna.