Opinie o LEXA Kancelaria Prawna Sp. z o. o. w Warszawa

counter
4 2 5 5 1
Basia Nowy wpis

Jest jakiś powód , że przestaliście być aktywni na forum?

Daniel Nowy wpis

Żałuję, że nikt z pracowników kancelarii nie znalazł czasu żeby napisać jak tu się pracuje i czy w ogóle potrzebujecie nowych pracowników.

Pawel Nowy wpis

Miałem przyjemność współpracować z kancelaria Lexa i chętnie wypowiem się na temat jakości świadczonych przez nich usług. Zgłosiłem się w pilnej sprawie i od razu podjęli działania, jakby nie oni najpewniej straciłbym nieruchomość. Radzą sobie z trudnymi sprawami warto, polecam.

Agata Nowy wpis

Zachęcam do dzielenia się informacjami oraz doświadczeniami, jeśli chodzi o rekrutację do LEXA Kancelaria Prawna. Czy obecnie kancelaria prowadzi rekrutację? W jaki sposób oraz w ilu etapach prowadzona jest rekrutacja? Jak weryfikowana jest wiedza oraz umiejętności kandydatów podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam do wpisywania komentarzy, które są bardzo przydatne dla kandydatów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

tomi

Dzięki nim wyszedłem na prostą i w końcu udało mi się wyplątać z problemów finansowych. Jeśli chodzi o obsługę - pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o LEXA Kancelaria Prawna Sp. z o. o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad