Air Jump System
counter
2 10 39 5 1
lis

Poszukuje osób poszkodowanych przez firmę air jump system celem pociągnięcia jej do odpowiedzialności karnej

Ala
@lis

A co się stało, z jakiego powodu chcesz zgłosić ich do prokuratury?

@Ala

Oczywiście za niewypłacanie wynagrodzeń komornik bezsilny ,a widzę ze po tym jak (usunięte przez administratora) nas ciągle zatrudniał ludzi i robił to samo chyba powinien za to odpowiedzieć w2017 roku (usunięte przez administratora) 5 osób

Ala
@lis

@lis Rozumiem ale czy nie płacili Wam od 2017 roku? Czemu komornik nic nie może? Myślałam, że to dobra firma, szok

Marzena
@Ala

Zastanawia mnie fakt, jaka była reakcja firmy? Był z nimi kontakt?

K Nowy wpis
@Ala

Mam wygrana z nimi sprawę sądowa na kilka tysięcy za niewypłacone wynagrodzenia itd itp. Gregorski ma wszedzie długi, wiec marne szanse na odzyskanie pieniędzy.

OK Nowy wpis
Klient
@lis

Pomogę i się przyłącze. Jak się skontaktować?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Air Jump System w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie

Czy pracodawca Air Jump System motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

BYŁY Nowy wpis
@Pytanie

ŻART ROKU :)

Kuba

Taki spokój na wątku to z pewnością dobra praca w dobrej atmosferze?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiecie czy w Air Jump System szukają chętnych na staż?

HMM
@Pytanie

Ale po co ?

OK

Szukajcie takich firma jak TumbleAir. Właściciel otwiera też firmy zarejestrowane na rodzinę - wystarczy szukać po nazwisku. Ach i udzielają się też w jednym z kościołów wyznaniowych w Katowicach - jak dobrze poszukacie to na (usunięte przez administratora) jest nawet śmiechu warte wyznanie wiary Pana G.

Dźwig

Nam też są winni kasę za luty 2018r. za wykonanie usługi. Zero kontaktu pomimo wysyłania pism i monitów.

Feliks

Słyszałem, że firma zmieniła swoja lokalizację

lolla
@Feliks

A wiadomo, gdzie są? Są nam winni dużo pieniędzy za wykonaną usługę, a pod zarejestrowanym adresem nikt nie odbiera. Ktoś coś wie?

Aa
@lolla

Na gliwickiej w Katowicach

Ja13
@Aa

Tu byli przez około rok ale już ich nie ma

Paweł
@Ja13

Czy wiesz zatem, gdzie aktualnie znajduje się siedziba firmy Air Jump System? Niektóre osoby mogą nadal poszukiwać kontaktu do tej firmy. Może orientujesz się jak wygląda sprawa z zatrudnieniem w tej firmie. Czy nadal poszukują pracowników?

kk
@Feliks

Air Jump System i Tumble Air to jedno. Adres na www Gliwicka Katowice. Kasy nie mają to pewne. Do wpisów poniżej: sami ludzie jesyeści sobie winni - dlaczego nie potraficie się zebrać i oddać sprawy do prokuratury.

@kk

Sprawa sądowa była, wyrok jest. I co? Polska chory kraj, a gość wciąż bezkarny.

@kk

Podałam sprawę do prokuratury sprawa umorzona bo okres niewypłacania wynagrodzenia poniżej 3 miesięcy.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Air Jump System. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Waldi

Słyszałem, że Air Jump System ma opinię dobrego pracodawcy. Może na wyrost jest taka ostra opinia?

Lol
@Waldi

Ciekawe gdzie ma dobra opinie...

Aa
@Waldi

Wszystkie prawdziwe Strata czasu i nerwów Do tej pory nie odzyskalem wypłat Oszust

Eeee
@Waldi

Sprawy w sądach się toczą, to najgorszy pracodawca. Chyba jesteś z firmy skoro tak piszesz

Kj

Cała rodzina Gregorskich wraz z Pawłem Bąkiem to oszuści.Nie odprowadzają składek do ZUS, nie wydają PIT-ów do rozliczenia, nie wypłacają wynagrodzeń, o świadectwo pracy tez nie ma się co prosic. Kłamią w żywe oczy i oszukują. Gregorski ma się za człowieka biznesu a jedynie tonie w długach. Niczego dobrego tej rodzinie nie życzę- a wręcz wszystkiego najgorszego :) Panie Gregorski tak jak Pan powiedział, zobaczymy jak będzie wyglądało pięknie Pana zycie za 30 lat... w więzieniu :)

Tak4Nie

Eeee
@Kj

Dokładnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dziwne, że państwo polskie na takie rzeczy pozwala

Zenek

Zastanawiam się czy firma normalnie pracuje?

God
@Zenek

To sa oszusci.zatrudniaja ludzi I nieplaca.mam z nimi sprawe sadowe.komornicy niema ja co zabrac

Tymon

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem zamiar starać się o pracę.

@Tymon

A są oferty?

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

@Wiktor

Pewni. Codobrego można powiedziec o kimś kto nie płaci i oszukuje. Sprawy w sądzie się toczą :)

olenka1975

Maček Gregorski, Dawid Gregorski, Paweł - мошенники. В мае-июне 2017 г. я и ещё 10 девочек с Украины работали у них на производстве. Клеили спортивные маты. Обманули, не рассчитались с нами за целый месяц. Бог им судья. Но наши слёзы им ещё аукнутся. Сволочи.

Armany

Oszusczci,ostrzegam.lizingowalem ludzi do pracy i niezaplacili .

Tak2Nie

kkkkk

Ostrzegam przed firmą, ktorej właściciele to oszuści. Obiecują wielkie rzeczy, a potem nie wypłacają wynagrodzenia. Praca w tej firmie to wielkie nieporozumienie i strata czasu oraz wiele nerwów. Problem jest z uzyskaniem jakiwjkolwiek umowy. Szukają darmowej siły roboczej.Właściciel ma pełno długów

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Air Jump System - Sosnowiec