PROCOSMED /Ziaja dla ciebie/

Wrocław

Opinie o PROCOSMED /Ziaja dla ciebie/

Gość

UWAGA NA PROCOSMED! Ogłoszenia i ten mail : k.einhorn@procosmed.com.pl /pojawiają się cały czas więc o czymś to świadczy! Zadają pytania na rozmowie których wedle prawa nie mogą zadawać ! Pytania dyskryminujące! ZA TO GROZI WIĘZIENIE WIĘC NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ NAD TYM CO ROBIĄ! Na rozmowie wypytują o obroty sklepu w jakim się pracowało to także świadczy o bezprawnym ich działaniu! Za takie pytania grozi odpowiedzialność karna! Uwaga na nich! Dzwonią z tego numeru : kom. 607-466-500 !

Gość

Ostrzegam przed tą firmą!!! Cały czas pojawiające się ogłoszenia o czymś świadczą!!!! Zostałam zaproszona na rozmowę w centrum handlowym Magnolia a dokładniej w strefie gastronomicznej koło Saturna, gdzie zawsze panuje duży chaos i ogromny tłum ludzi. Porządna firma nigdy nie przeprowadza rozmów w takich miejscach! Idąc dalej, sama pani jak i pan , którzy przeprowadzali rozmowę okazali się niepoważni ,nawet nie raczyli się przedstawić i opowiedzieć coś o firmie.Zauważyłam natomiast, że bardzo bawi ich to jak się parę razy prześle cv w odpowiedzi na częste ich ogłoszenia. Dla mnie jest to tylko oznaka determinacji , no ale jak zauważyłam dla nich jest to bardzo zabawne. Oczywiście rozbawiony pan zapytał mnie czy mam ze sobą aktualne cv bo według niego on ma moje stare . Dodam tylko ,że w zeszłym roku zaprosili mnie na rozmowę ,ale zrezygnowałam choć powiadomiłam ich ,że nie przyjadę, gdyż nie było to już aktualne,ale oczywiście na rozmowie musieli dodać swoje trzy grosze twierdząc, ,że jak się nie przychodzi to znaczy ,że komuś nie zależy na pracy. Przecież każdy ma prawo się rozmyślić a ja wtedy nie byłam zainteresowana napisałam ,że nie przyjadę ,ale oczywiście im to jak zauważyłam nie spodobało się więc po co tym razem zaproszono mnie na rozmowę?! Kiedy wyciągnęłam cv, które ze sobą przyniosłam i zapytałam jakie ma on to oczywiście okazało się ,że cv było to same i niczym się nie różniło. Dla mnie już na wstępie okazali się niepoważni i bezczelni , gdyż kto normalny cały czas kpiąco się śmieje do osoby z którą przeprowadza rozmowę o pracę. Oni tak właśnie robili. Totalny brak kultury wręcz CHAMSTWA! Chyba coś nie tak z nimi jest bo normalni ,dorośli ludzie tak się nie zachowują! Oczywiście pani przegięła już na maxa zadając pytanie o status rodzinny i dzieci! Odpowiedziałam, że to pytanie jest nie na miejscu i takich pytań nie ma prawa zadawać, więc pani zrobiło się głupio i zakończyła rozmowę. Oczywiście powiedziałam jej ,że jest bardzo niegrzeczna i że życzę jej powodzenia w poszukiwaniu ludzi do pracy. Jak dla mnie to brak słów na to by opisać tych ludzi. Niepoważni , bezczelni, chamscy, nienormalni to i tak za mało,żeby ich określić. KPINA, KPINA I jeszcze raz KPINA. Celowo pojechałam na tę rozmowę gdyż czytając opinie na ich temat chciałam utwierdzić się w przekonaniu ,że te opinie to nie jest bujda. Faktycznie to ludzie bez jakiegokolwiek cienia przyzwoitości , empatii i człowieczeństwa. Jak można zadawać pytania dotyczące życia prywatnego! Nikogo nie powinno interesować czy ktoś ma dzieci, czy nie, czy ktoś jest w związku czy też nie! To pytania dyskryminacyjne które nigdy nie powinny być zadawane na żadnej rozmowie! Zadawanie tego rodzaju pytań podlega pod kodeks karny jak i cywilny więc niech firma ma się na baczności!!!

Zostaw opinię o PROCOSMED /Ziaja dla ciebie/ - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCOSMED /Ziaja dla ciebie/